Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lilla babánk története fórum

Lilla babánk története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lilla babánk története

2010. dec. 6. 14:27
Megérdemlitek ezt a kicsi lányt! Legyen benne rengeteg örömötök! Puszika
2010. dec. 5. 20:25

Szia Dóra !

Először is gratulálok a csodaszép kislányodhoz!

Nagyon köszönöm, hogy megosztottad a történeted. Kicsit megkönnyebbültem, mert rólam is megállapították, hogy hpv fertőzött vagyok és folyamatosan aggódok a kislányom miatt, hogy nem- e lesz baja ezért. Megnyugtató volt látni a szép kislánykádat.


A.

2010. dec. 5. 17:58
SZIA DÓRI ,ÉN IS ELSIRTAM MAGAM, ÉN CSÁSZÁRRAL SZÜLTEM ,KIMARADT A,,SIMA SZÜLÉS,, DE A LÁNYOMNAK SIKERÜLT ,NEM GONDOLTAM ,HOGY PONT EGY NAPON FOGTOK SZÜLNI ÉRTED,LÁNYOMÉR ,NAGYON IZGULTAM DE HÁL ISTENNEK MINDEN RENDBEN VAN,MINDKÉT CSAJSZI GYÜNYÜRÜ,,HIT,,REMÉNY ,,SZERETET,.
2010. dec. 5. 16:25
Dórikám,csodálatosan leirtad a történetet.Meg is könnyeztem!Sok sok boldogságot és egészséget kivánok nektek teljes szivemből!!!!
2010. dec. 5. 16:08
Az én történetem igazából 2007-ben kezdődött, amikor egy nőgyógyászati műtét után kiderült, hogy kicsi az esélyem a spontán terhességre, mert kétoldali petevezeték-elzáródásom van. Akkor ez nagyon lesújtott, hiszen nagyon vágytunk már kisbabára.

Ugrás a teljes írásra: Lilla babánk története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook