Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lilike érkezése fórum

Lilike érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lilike érkezése

2007. nov. 30. 13:20
köszönöm szépen
2007. nov. 23. 13:55

Bocsi,a lényeg kimaradt:

1.gyönyörű a picike!

2.minden elismerésem azoké,akik szót fogadnak a "ne nyomj,bármennyire is kell" parancsnak...

Nekem összvissz 2 ilyen fájásom volt,nem tudom elképzelni,mások hogy bírják ezt akár órákig:(

2007. nov. 23. 13:53

Hahó Mimus!

Gratulálok.

Apa nagyon édes volt,még őt kellett vígasztalni...


(Ilyen sok elolvasott történet után már kezdek elgondolkodni,hogy nekem miért nem adták oda a gázszívókát???)

2007. nov. 21. 21:02

Szia!

Gratulálok a kisbabádhoz!És sok boldogságot és jó egészséget kivánok Nektek!!! :)

2007. nov. 21. 20:56
Gratulálok a kislányodhoz!!Megnéztem a képeket nagyon aranyos:)
2007. nov. 21. 15:07
gratula!szerintem sincs szebb dolog egy pici baba születésétől....!nekem is azt mondták hogy ne nyomjak majd csak akkor ha mondják hogy lehet de nem lehet ezt a dolgot visszatartani!:-)
2007. okt. 31. 02:00
Azzal kezdeném, hogy 2006 októberében teherbe estem. Nagyon boldogok voltunk a férjemmel. Én abban reménykedtem, hogy kislányom lesz, mivel mindig is arra vágytam. Egy szép fekete göndör hajú kislányra. . Persze kisfiúnak is ugyanúgy örültem volna. Aztán mikor ultrahangon azt mondta az orvos, hogy ő úgy látja kislány lesz, majd kibújtam a bőrömből. Nagyon boldog voltam. Teltek a hetek, a hónapok, és nagyon sokat gondolkodtunk, milyen is lehet, és alig vártuk a nagy találkozást...

Ugrás a teljes írásra: Lilike érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook