Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » LietoSON csepp adagolása,14 éves gyermeknek? fórum

LietoSON csepp adagolása,14 éves gyermeknek? (tudásbázis kérdés)


7. health79 (válaszként erre: 6. - Health79)
2020. jan. 4. 21:18
Eszembe nem jutna bebeszélni semmit a gyerekemnek.De ő van rosszabbul,nem én,sajnos.
6. health79 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2020. jan. 4. 21:17
Mint írtam,2 pszichiáternél,és egy pszichológusnál jártam vele.Pszichológushoz rendszeresen.Voltam gyógyszerésznél.Nem ismeri,időt kért,szerdáig.Ez egy gyógynövényekből álló csepp,3 éves kortól adható.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Health79)
2020. jan. 2. 20:46

Beszélj egy gyógyszerésszel.

A gyógyszerekre is azt írják, hogy gyerekeknek 14 éve korig, de a patikus el fogja mondani, hogy ha a 14 évesed 60 kg, akkor mehet neki a rendes adag, ha csak 30 kg, akkor nem.


Ez minden gyógyszerrel így van.


És nagyon remélem, hogy nem teszed tönkre a gyerekedet.


Biztos, hogy ő van kiborulva az elhagyó nevelő apu miatt? Nem csak te akarod, hogy ő is ki legyen borulva, mert te kivagy?


Én nagyon nem tartom jónak, ha egy szülő bebeszéli a gyereknek, hogy ő is rosszul érzi magát, mert a mamának ez nagyon rossz.


Ne tedd tönkre!!!!

4. health79 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. jan. 2. 20:38

Voltam orvosnál,3-nál is,2 pszichiáternél,1 pszichológusnál,igen.De köszönöm ,nem fogom antidepresszánssal etetni a gyerekemet.

Miért..Amiért én sem vagyok olyan jól.Elhagyott minket az imádott nevelőapja.Ez gyógynövényekből van.És a betegtájékoztatóból illesztettem be.Ott sajnos nem súlyhoz igazítja az adagolást.De köszönöm.

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Health79)
2020. jan. 2. 18:56

Ész megáll! Azt eltudod dönteni hogy mit adj neki, azt nem hogyan adagold?

Hány nap járásnyira van orvos hogy véleményezze,gyógyszert rendeljen neki?

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Health79)
2020. jan. 2. 18:23

Nem tudom miért depressziós a gyereked és azt sem, hogy milyen tünetei vannak, illetve azt sem írtad le, hogy orvosnál jártatok e? Vagy csak úgy rendeltél valamit és kísérletezel a gyerekeden? Miért teszed ezt vele?

Nem kellene inkább szakemberrel egyeztetned?


Gyógyszer adagolás: Nem kor szerint a lényeg, hanem a testsúly!

2020. jan. 2. 14:51

Sziasztok!A segítségeteket kérném az adagolást illetően.

Gyermekem január 27.-én lesz 14 éves. Depressziós,és igen rosszul alszik.Rendeltem neki az említett cseppből.

Az adagolással van gondom,mert ugye 12 éves korig írja az adag felét.

Mivel ő már idősebb,adhatom neki az egész adagot?Este a 20 csepp mit sem ért eddig.

"

- naponta 2 x 40- 60 csepp, önmagában, vagy kevés folyadékban feloldva. Érdemes lenyelés előtt kicsit a szájban tartani, hogy az összetevők hatóanyagai a nyálkahártyán keresztül is felszívódjanak.


- pihentető alváshoz este, lefekvés előtt, egyszer 40 cseppet önmagában, vagy kevés folyadékban feloldva.


- 3-6 éves korig a felnőtt adag negyedét, 6-12 éves korig a felnőtt adag felét alkalmazzuk.


- egy pipetta felszívás egyenlő 20 cseppel. (1 adagnak 2 pipetta felel meg.)"


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook