Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl pénzügyes-könyvelő állásról van valakinek tapasztalat? fórum

Lidl pénzügyes-könyvelő állásról van valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. jan. 26. 18:21
Meg lennék lepve ha a pénztárgépek záróadatait manuálisan kellene beverni a könyvelő programba.
2022. jan. 26. 15:20

Csak ötletelek, közvetlen Lidl-es tapasztalatom nekem sincs.

Nagyobb cégeknél szokták a könyvelési feladatokat megosztani: egyik kizárólag a bankszámlákon lebonyolított pénzforgalmat könyveli, míg a másik az irodaház központi házi pénztárát, a Lidl esetében el tudom képzelni, hogy meghatározott üzletek pénztár gépeinek tételeit!!! könyveli. Ez utóbbit tartom a legvalószínűbbnek. Az üzletek napi záró gépszalagjait beverni a könyvelő programba. Kemény odafigyelés a különböző áfa-kulcsok miatt, és embert próbáló robotmunka, de ha jól csinálod, később egész biztos emelkedhetsz a ranglétrán. Tekintheted ugródeszkának is.


Hívd fel őket, kérdezz rá, mert így senki sem tud konkrétumot mondani. Az ilyen érdeklődő telefonoknál nem feltétlenül szükséges bemutatkozni, elmondják ők anélkül is. :)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. jan. 26. 14:53
Köszi, már olvastam, de erről a pozícióról nem írnak sajnos.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 26. 12:18
2022. jan. 26. 10:12

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki aki a Lidlnél dolgozik/dolgozott, esetleg ismerettségi körben a központban?

Pénzügyes/ könyvelő pozícióban.(a bolti pozíció nem releváns)

Mik a tapasztalatok?

Segítségeteket köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook