Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lichen Ruber Planus - bőrbetegség fórum

Lichen Ruber Planus - bőrbetegség (beszélgetős fórum)


2. bbe8e56e9e (válaszként erre: 1. - Setgo)
2016. jún. 27. 14:17
Szia! Csak remélem hogy az orvosod tájékoztatott a neotigason mellékhatásairól! Én is szedtem, terratogén hatása van nagyon soká ürül ki a szervezetből! El ne hidd, hogy csak annyi amennyit a betegtájékoztatóban írnak! Én 13 évesen szedtem rá 12 évre szültem és a gyerkőcömnek hat lábujja van! Meg voltak rajta kis fibrómák is amik persze szerintük nem a tigasontól voltak! Nekem más problémám van ! Semmit nem ért rá a tigason! Privátba keress ha szeretnél!
2016. jún. 24. 01:28

Sziasztok!

10 évvel ezelőtt volt gimis koromban Lichen ruber planusom. Most újfent kijött rajtam a betegség.

Hónapok óta tart. Először trexant és lendindt írt fel az orvosom de a trexanra allergias vagyok.

Meg persze mellette szteroidos krémet is kaptam.

Most kb már egy hete neotigasont szedek lendinnel és szteroidos krémekkel kenem magam. Egyre több pöttyöm van.

Érdekelnének hasonló betegséggel bajlódók tapasztalatai, gyógymódok, alternatívák amelyek a gyógyulást segítik.

Ki mit hogyan csinált meddig tartott betegség lefolyása.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook