Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Libri webáruházban mit jelent pontosan az igénylés leadása? fórum

A Libri webáruházban mit jelent pontosan az igénylés leadása? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 24. 06:26
Persze, remélem megtalálják.:)
2021. febr. 24. 06:26
Köszi a válaszokat, akkor megpróbálom, próba szerencse :)
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. febr. 24. 06:20

Tavaly volt egy szakmai szerző, akinek egyik könyvét sikerült megvennem, de a másikat előjegyeztem náluk. Sajnos ők sem találták meg. Viszont biztosan szélesebb körben keresik, mint az internet.

Nem csak Libri boltokban keresnek. Ha antikváriumban fedezik fel, akkor értesítenek és ajánlanak árat.

Szerintem érdemes igénybe venni ezt a szolgáltatásukat.

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. febr. 24. 06:20
Igen akár antikvárium is szóba jöhet, ha libri és egyéb könyvesboltolból nem tudják beszerezni. Én adtam már le ilyen igénylést és volt, hogy antikvár könyv volt. De úgy emlékszem megkérdezték, hogy igényt tartok-e antikvár könyvre is.
2. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2021. febr. 24. 06:11
Ez úgy néz ki, hogy leadod az igénylést és ők megkeresik az adott könyvet a partnereiknél, maradt-e valahol még belőle? Pár évvel ezelőtt volt egy igénylésem, de nem sikerült megtalálniuk. Egy eléggé ritka könyvről volt szó; szóval ezt ne vedd készpénznek.
2021. febr. 24. 06:02
Azt írják, hogy ilyenkor megpróbálják felkutatni, hogy hol található. Ez azt jelenti hogy libri könyvesboltokból próbálják beszerezni, hátha van nekik még raktáron? Vagy antikvár könyvet jelent? Valaki kért már ilyen igénylés leadását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook