Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Libidó csökkenés-gyógyszer elhagyás fórum

Libidó csökkenés-gyógyszer elhagyás (beszélgetős fórum)


18. Ncilány (válaszként erre: 17. - 9e32886f4a)
2011. márc. 9. 22:12
Nők - férfiak is szedhetik, úgy tudom.
17. 9e32886f4a (válaszként erre: 16. - Katakin)
2011. febr. 23. 08:54
bocs de most nem értem ezt a "férjednél hatásos részt" a férjed szedi vagy te? vagy most nem értem tényleg. itt a fogamzásgátló tabletta melletti libidó csökkenésről van szó :D
2011. febr. 22. 18:24
LIBIDO NÖVELÉSRE A GYOGYSZERTÁRBAN KAPHATO GINSZENG S MÉHPENPÖ KEVERÉKE.SZUPER.MERT A FÉRJEMNÉL HATÁSOS.S KURASZERÜEN KEL SZEDNI.
15. Tipke
2011. febr. 21. 13:56
Ja, értem akkor. Egyenlőre marad a gumi, jobbat nem tudok, de addig nem akarok gyógyszert szedni míg nem muszáj, és van más megoldás.
2011. febr. 21. 13:44
én sem szedném a gyógyszert, de hormon problémára kaptam.
13. Tipke
2011. febr. 21. 13:18
Hmmm nem tudom, félek új gyógyszert elkezdeni szedni, mert velem is valami hasonló volt, mint veled! Egyszerűen semmi kedvem nem volt semmihez, s a legnagyobb baj, hogy a sexhez sem... szinte sírni tudtam volna, annyira bántott a dolog, holott tudtam, hogy akarom a dolgot, de mégsem ment.
2011. febr. 21. 12:58
a Dienillét 6 hónapig szedtem, de nem csak a libidó teljes lecsökkenése miatt hagytam abba, hanem depresszió mindennapos fejfájás stb, szóval nálam igaencsak kijöttek a mellékhatások.Rögtön az első szemtől kezdve szépen fokozatosan jöttek elő a dolgok,a libidóm teljesen 0 volt a 3 hó után, egyáltalán nem kivántam a sexet.A depi sem volt semmi teljesen vilégvége hangulatom volt, szinte a legapróbb dolgon is elbögtem már magam. Mivel a dokimhoz nem sikerült idöben idöpontot kapnom hogy a 8. gyógyszermentes napon megszakitás nélkül már az új gyógyszert tudjam szedni, igy kimaradt 1 hónap,mire eltudtam kezdeni az új gyógyszert a Symiciát amit most szedek 3 hónapja. A kimaradt 1 hó alatt rendbe jöttem, visszatért a libidóm, nincs se depi se fejfájás. Az új gyógyszertől semmi bajom, sőt még a melleim is nöttek.
11. Tipke (válaszként erre: 10. - 9e32886f4a)
2011. febr. 21. 12:36
Mióta szeded? S mennyire csökkent az előzőtől? Én 9 hónapig szedtem a tri-regolt, de teljesen haza vágta a libidómat, már kb a 3. levél után.
2011. febr. 21. 11:47
én leváltottam a szar Dienille fog.gyógyszert egy másikra Symiciára, ami tökéletesen bevált :D
2011. febr. 21. 11:44
Én nuvaring hüvelygyürüt használok. Az is hormontartalmu, de abban van a legkevesebb, a dokim azt mondta.
2011. febr. 21. 11:41

Hát én úgy érzem, hogy már most rendbe jöttek a dolgok. Bár kezdtem megijedni, hogy más oka lehet, hogy ennyire megkívántam a párom, de akkor remélem, hogy csak azért, mert visszaálltak a dolgok a régi mederbe.

S most mit használtok gyógyszer helyett?

2011. febr. 21. 11:00
6 hónapig szedtem az első bogyóm, és teljesen 0-ra csökkent alibidóm, nekem elég volt 1 hónap a gyógyszer elhagyása után hogy rendbe jöjjek.
2011. febr. 21. 08:33
A gyogyszertől én is igy voltam , de most nuvaringet használok, és az jonak tünik, bár még csak az elsö honap.
2011. febr. 20. 21:08
Váltottam gyógyszert mert az előzővel is ez volt a baj, meg a mostanival is. Így jobbnak láttam egy időre abba hagyni.
4. annah18 (válaszként erre: 3. - Tipke)
2011. febr. 20. 21:02
Ez valóban így van! Sajnos. De gyógyszerváltással helyreállítható!!!
2011. febr. 20. 20:47
Akkor jó.:) Nekem e hét szerdán kellett volna elkezdenem a következő levelet, de nem kezdtem, elegem volt belőle, hogy egyáltalán nem kívántam a sexet, holott halálosan szeretem a párom!!!! Nem érte meg, hogy emiatt szenvedjünk. De most meg úgy érzem, hogy teljesen felpörögtem..:):):)
2011. febr. 20. 20:41
szia!igen,nekem sajnos igen,szinte totál...de amikor abbahagytam,szinte azonnal helyrejött!:-)
2011. febr. 20. 20:37
Volt már valaki úgy, hogy a fogamzásgátlótól csökkent a libidója, vagy szinte meg is szűnt? S ez a gyógyszer elhagyása utána visszaállt? Mennyi idővel? Vagy mit tett azért, hogy visszaálljon a "régi" kerékvágásba:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook