Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » LH teszt fórum

LH teszt (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 25. 16:17
Köszönöm Nektek, azt hiszem el kell mennem dokihoz. Pedig olyan jó lett volna szép simán, egyszerűen. Nem baj. Irány a doki!
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - Csigusi)
2011. ápr. 25. 14:55
Ha összevissza ciklusaid vannak és nem pozi az lh teszt valszeg nincs is peteérésed.
2011. ápr. 25. 14:35

szia!

Első körben én elmennék egy hormonlaborra,de még van pár napod,h lehet pozi a teszt.

Ha nem lesz pozi egyáltalán,akkor irány a doki.El is mondhatod neki,h használod,mert sok nő használja.Megultrahangoz és tisztában is leszel magaddal.

2011. ápr. 25. 14:29

Szia! Ha tényleg nem mutat pozitÍvat, akkor vagy rossz a teszt, vagy nincs peteérésed. Én 2 hónapja használok LH tesztet, és mindkét hónapban szép pozitÍv tesztem volt, az utolsónál UH-val megnézettem, és valóban akkor volt peteérésem. Sok ismerősömnek segÍtett, de nyÍlván az sem mindegy, milyen tesztet használsz, lehet nem jó a teszt. Én sem tudtam teljesen pontosan belőni, mikor van LH csúcs, ezért döntöttem úgy, hogy ezt segÍtségül veszem. Az első hónapban kitolódott a 21. napra (pozi), most meg a 17. napra.

Szóval nekem nagyon bevált, amit az orvosom is megerősÍtett! Sok sikert!:D

2011. ápr. 25. 14:28

Szia!

Nem tudom, talán orvoshoz kéne menned. Én egyszer használtam ovu-tesztet ( vagyis három egymást követö napon), félidönél és mindig pozitívat mutatott. Akkor egyböl össze is jött a baba.

2011. ápr. 25. 14:22

Ebben a hónapban kezdtem el használni a tesztcsíkot, ami nem mutat pozitívat. Most tartok a 16. napon, a 13-on volt egy halvány csík rajta és akkor erősebb is volt a folyásom. Azóta újra 1 csíkos a teszt és a folyásom tulajdonképpen megszűnt. Nem tudom hány napos a ciklusom, mert 3 hónapja nem védekezem, és azóta össze-vissza jött meg, viszont sok időm nincs mert már lassan 36 éves vagyok. Tudom le kéne nyugodnom, és nem erre gondolni örökké, de ez nehéz. Szerintetek létezhet, hogy nem mutat pozitívat és mégis van peteérésem?

Köszi ha írtok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook