Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LG telefonokról fórum

LG telefonokról (beszélgetős fórum)


2010. nov. 26. 14:32

Sziasztok!

Van vkinek Lg Gt 540 Optimus telója?

A héten vásároltam és némely dologban nem jutok vele semmire.

2009. nov. 25. 12:49
Szia! Nekem most legutóbb Lg Shine-om volt! Remek telefon, én nagyon imádtam, semmi gondom nem volt vele! Aztán megtetszett egy Nokia és lecseréltem, hát... meg is bántam rendesen! Ez a Nokia egy határ sz...r olyan mikor telózok mint ha fújna bent a szél ,meg állandóan elmegy a kijelzője! Most ezt is lecserélem, veszek egy Lg Kp 502 rózsaszínt érintőképernyős! Ha megvettem, megírom a véleményem... de én eddig csak JÓT mondhatok az Lg telefonokról:)
2009. okt. 6. 21:13
szia! én most szeretnék venni egy LG gm310-est, csak nem tudom, hogy van e benne hívásszűrő, az lenne a legfontosabb nekem az egész telefonban! véletlenul nem tudod, hogy van e benne? amugy jok az lg-k!a fél családomnak az van és nagyon meg vannak elégedve vele! most szálok be én is a korbe! eddig motorola voltam!
2009. márc. 19. 20:03
Sziasztok! Húha, ez nagyon vegyes, ill. hajlik a nem jó telefonok felé. Lehet maradnom kell a Samsungnál... Köszi az eddigi válaszokat.
2009. márc. 19. 16:55
Nekem eddig csak LG telefonom volt. :) Szeretem őket, jó az ár-érték arány.
2009. márc. 19. 16:53

sziasztok

könnyu kezellni nekem a legujabb lg van és egy kalap...:S nagyon nem jo és drága arrol nem beszélve hogy néha lefagy.elötte shion om volt:( nem jo ...

2009. márc. 19. 16:23

Szia!

Nekekünk volt régen 2 egyforma LG telónk a párommal. (Sajna a típusára már nem emlékszem). De a páromé pikk pakk megadta magát:( Az enyém viszont sokáig bírta.

Egyébként én is kíváncsi lennék a mostani LG telefont használók infóira, mert én is kinéztem egy LG telefont. Talán belevágnék, ha jót hallanék felőlük.


M.

2009. márc. 19. 16:19

Sziasztok! Azokat kérdezném, akik LG mobilt használnak! Milyen maga a telefon? Nehéz kezelni (én pl. utálom a SonyEricsson-kat.) a menüjét? Nagy Samsungos vagyok, de felkeltette az érdeklődésem a KP500-s készülék. Valakinek van?


De egyébként tényleg maga az LG érdekel, hogy jók-e ezeke a telók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook