Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres viszérműtét fórum

Lézeres viszérműtét (beszélgetős fórum)


2019. júl. 19. 17:32
Sziasztok, ma volt lézeres viszérműtétem, ha van kérdés nyugodtan 🤗
16. f91b188df3 (válaszként erre: 15. - Encimenci)
2013. máj. 11. 07:24
Rendben! Írj majd mi volt! :)
2013. máj. 7. 10:06
Júli 1 hazamegyek aztán beszélek az orvossal a konzultáció miatt meg igazából nem tudom
14. f91b188df3 (válaszként erre: 13. - Encimenci)
2013. máj. 6. 21:08
Szia!Írd meg, hogy mikor lesz a nagy nap! :)
2013. máj. 5. 23:28
Köszi szépen már ez nagy segitség hogy leírod a te tapasztalatod.mindenképpen írok majd én is és még egyszer köszi.tényleg elég hamar fel lehet gyófyulni mint irod ennek nagyon örülök nert hem szeretnék semmiképp kies ni a munkából.majd még irok addig is szia
12. f91b188df3 (válaszként erre: 11. - Encimenci)
2013. máj. 1. 21:53
Szia Encimenci! Gyorsan helyre jössz! Még beteg állományba sem kell menned! Csak azt tartsd be, hogy pihenteted is majd egy kicsit. Úgy is azt mondja majd a doki, hogy menj, mozgasd, hogy induljon meg a vérkeringés. De azért egyetlen dolgot elfelejtenek, hogy belül nem egészen úgy gyógyulnak a sebek mint ha kívül lennének. Ahogy írtam én nap közben is pihentettem. Pörögtem 1 órát utána egy kicsit felpockolva a lábamat ittam egy kávét, vagy megkajáltam, vagy elvégeztem az irodai munkát stb. És a fáslizásra figyelj majd. Hogy pontosan mennyi idő az függ a szervezeted regenerálódásától, az erektől, hogy mennyire betegek most, a fáslizástól, az időjárástól (a túlságosan meleg időjárás nem tesz jót ezért szoktak a viszér betegek késő tavasztól a nyár végéig a melegben "szenvedni").Ha jól emlékszem nekem 1 hónap volt a fáslizás. De műtétet követően 2 nap múlva menetem dolgozni és az építő ipari kereskedelemben dolgoztam reggel 7-től 17-ig. Gyorsan gyógyultam! Te is gyorsan fogsz meggyógyulni de bármikor írj és amennyire tudlak így az éteren keresztül támogatlak! Ne félj! Vigyázz magadra addig is! Szia!:)
2013. máj. 1. 15:33
Köszönöm a batorítást nagyon jól esik.még azt szeretném kérdezni hogy mennyi a munkaban száz százalékos leszek shéf vagyok egy étteremben ugyhogy allo munkát végzem.
10. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - F91b188df3)
2013. máj. 1. 07:09

Köszönöm szépen:)

A linket és a fórumot is. Lassan ráveszem magam, hogy elmenjek dokihoz...

9. f91b188df3 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2013. ápr. 30. 22:18
itt a hoxa-n találtam: Tudásbázis - Injekciós viszérkezelés. Van utána fájdalom? Meddig tart?
8. f91b188df3 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2013. ápr. 30. 21:58
ezt most találtam az injekciózásról, hogy neked is lehetne ezt alkalmazni: [link]
7. f91b188df3 (válaszként erre: 4. - Encimenci)
2013. ápr. 30. 21:53
Ezt most találtam: [link]
6. f91b188df3 (válaszként erre: 4. - Encimenci)
2013. ápr. 30. 21:45

Szia Encimenci!

Ne aggódj! El leszel érzéstelenítve! Habár én minden műtétemet altatásba kértem (szellemileg nem bírnám elviselni a hangokat, a szagokat, a beszélgetéseket stb.) nem tudom milyen érzés lesz Neked ébren végig csinálni! Az biztos, hogy műtét után fáslizás lesz. Menni mehetsz,sőt mozgatni is kell majd a lábad, hogy legyen vérkeringés. De azért majd pihentesd is! Azt én úgy csináltam, hogy a munkahelyen fel volt pockolva. Attól ne ijedj meg, hogy esetleg tiszta lila-zöld lesz a lábad, ez természetes! De ha olyan jó orvosod van mint az enyém akkor semmit nem fogsz érezni közben sem és utána sem! :) Ne halogasd a műtétet, mert ha strapás a munkád vagy szokott lenni súly problémád vagy esetleg babát szeretnél a jövőben akkor ez a betegség még okozhat súlyos bajokat. Nekem annak idején 0,5 év alatt olyan szinten rosszabbodott, hogy az induló 2 év helyett rögtön műtét lett (vendéglátásban dolgoztam). Remélem segítettem egy kicsit de ha szeretnél még bármit kérdezni írj nyugodtan! :)

5. f91b188df3 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2013. ápr. 30. 21:35

Szia Kék Irisz!

Igen érsebészhez kell menni, beutaló kell legalább is itt nálunk Kecskeméten. Azt, hogy a Tiédet elég-e elinjekciózni azt én sajnos nem tudom megmondani. A viszér betegségnek 2 fajtája van. Az egyik ami kifelé "nől" a másik az ami befelé. Ezt az orvos tudja megmondani, hogy elég-e az injekció.Ha az injekciózást választja attól se félj olyan mintha egy szúrit kapnál. Befáslizza 1 hétre és már mehetsz is. Persze kontrollra vissza kell menni. A hagyományos műtétet lentebb már leírtam ott az a lényeg, hogy a kis vágások alatt elvágja az ereket és a nagy vágásnál pl. comb tőnél pedig kihúzza a beteg ereket. A vágott ereket elégeti illetve összevarrja. A lézeres eljárás is az egy napos sebészeti kategóriába tartozik. Ennek a pontos menetét nem ismerem de úgyan úgy fáslizás van a lábadozás ideje alatt. Egyenlőre ennyit tudtam segíteni, ha van kérdésed írj nyugodtan! :)

2013. ápr. 30. 10:05
Nekem a lézeres viszérműtét lesz amit altatás nélkül végeznek.dr sándor ferencet választottam hát nem tudom .kicsit félek.de muszály 18 éves korom óta van viszérva láhomom most 32 vagyok.kúlföldön dolgozom és igazábol a junkábol nem akarok csak iiesni
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - F91b188df3)
2013. ápr. 30. 05:01

Szia!

Szerinted a pókvénákat is megcsinálják? Mondjuk injekciós eljárással? Érsebészhez kell menni? Kell beutaló? A bokáim belső oldala egyre feketébb és szépen vándorol felfelé, már egyre jobban zavar. Nincs vastag kidudorodó viszerem, de igen ronda már a bokám.

2. f91b188df3 (válaszként erre: 1. - Encimenci)
2013. ápr. 30. 00:03
Szia! Nekem a bal lábamat műtötték viszér probléma miatt. A tünetek: zsibbadás, görcs, ér kidudorodás stb. A comb hajlatban van 1 db 5 cm-es vágás és a térdtől lefelé a lábszáron körben apróbbak max. 1 cm-esek. De igazából már nem látszódnak. A kategória, a műtét gyorsan lezajlott, most divat az egy napos műtét hát ez abba a kategóriába tartozott mivel semmi komplikáció nem lépet fel, és az altatásból is felébredtem. Varrat szedés 1 hét múlva volt. 1 hónapig kellett fáslizni de rögtön járhattam vele. Természetesen némi pihentetés volt. A jobb lábamat az új lézeres eljárással szerette volna az orvosom megműteni de miután elég mélyen vannak az ér problémák és súlyos tüneteket nem okoz így nem műtött még meg. Egy kb. 4 cm-es ér kidudorodásom volt a jobb lábon de azt elinjekciózta így tünet mentes vagyok. Amennyiben jelentkeznek a tünetek és súlyosbodnak akkor lesz csak a műtét. Én itt Kecskeméten és nagyon műtettem meg magam és nagyon jó érsebész a választott orvosom. Remélem neked is sikerül, ne aggódj! Ha van még kérdésed írj nyugodtan!
2013. ápr. 29. 23:30
Sziasztok! A viszérműtet érdekelne hogy van e vakakinek valamilyen tapasztalata.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook