Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres szemműtétnél a távollátást leszámítva, a közellátás a Prk-nál vagy az IL-nél lesz jobb? fórum

Lézeres szemműtétnél a távollátást leszámítva, a közellátás a Prk-nál vagy az IL-nél lesz jobb? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 27. 11:04

Nekem az olvasás "lehetősége" okozott örömet!

Eldobhattam a +3,5-es olvasószemüvegemet.

De sajnos minél "messzebb látok" úgy fogom elveszíteni a normál távolságban való olvasás lehetőségét!Ismerőseim csodálkozva néztek, amikor a Flucon tubusán lévő feliratot olvastam szemüveg nélkül!

4. buschne (válaszként erre: 2. - Szisi)
2010. szept. 27. 08:38
Nekem 1 hét után már semmiféle problémát nem okozett sem az olvasás, sem a szmítógépes munka)ettől azért óvtam a lehetőségeimhez képest)sem pedig a távollátás.
2010. szept. 26. 21:51

Kettő típus van.

1:minuszosok- mindkét műtéti eljárás után tökéletes lesz a közeli és a távollátásuk.

2:plusszosok- a távollátásuk lesz tokéletes,közelre(olvasáshoz)szükségük lesz szemüvegre idővel, dioptriától függően.

2010. szept. 26. 20:56
Én úgy tudom, hogy mindkettőnél hasonlóak a közellátás eredményei. Nekem 6 hete volt PRK-s kezelésem. Pár hétig szokni kell, hogy nem megy olyan jól az olvasás, de fokozatosan megszokja a szem. Már most sokkal jobb, mint a műtétet követő 3-4 hétben.
2010. szept. 26. 18:44
Lézeres szemműtétnél a távollátást leszámítva, a közellátás a Prk-nál vagy az IL-nél lesz jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook