Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lexmark Z 517 tipusú nyomtatóhoz honnan érdemes utántöltött patront venni? fórum

Lexmark Z 517 tipusú nyomtatóhoz honnan érdemes utántöltött patront venni? (tudásbázis kérdés)


3. b99048cdfc (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2012. nov. 30. 12:17
Köszönöm szépen:)
2012. nov. 30. 10:57

Nem ismerem közelröl


Jellemzően ahol két patron van, ott a feketéhez a feketét használja és nem a szinesbol keveri ki a feketét. Az lehet hogy önmagának az üres szines patronnak benne kell lenni, de csak a feketét használja


3-400oldalra jó kb. egy fekete patron, persze mennyire irod tele

Gyári patron 10ezer körül, az tényleg drága, utángyári 5ezer körül

Mindegy honnan rendelsz, lényeges árkülönbségek nincsenek, de figyelj rendeléskor, mert más mennyiségek vannak egyes patronokban


[link]

2012. nov. 30. 09:15

Sziasztok,lenne egy ilyen tipusú nyomtató,amit csak úgy nekünk adnának. Persze üres patronnal. Én örülnék neki,mert a nagyfiamnak egyre több mindent kell nyomtaítni,és mindig meg kell kérni valakit. Tudom,hogy vannak utángyártott patronok,de a mi városunkban mindkét számtek boltba azt mondták nem éri meg ebbe a tipusba venni mert azon a pénzen másikat veszek. na de ha valakinek van ilyen nem dobja ki csak azért mert kifogyott a patron nem??

Érdeklődnék,hogy akinek ilyen van tudna e ajáűnlani egy olyan oldalt ahonnét boztonsággal lehet rendelni olcsóbban utángyártott patront. Ja és még annyi hogy mivel szines nyomtató,ezért feltétlen muszáj szines patron is bele,vagy ha én csak feketével akarok nyomtatni szövegeket,akkor sem nyomtat szines nélkül?? Mert ilyet is mondtak nekem:)Előre is köszönöm szépen az infókat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook