Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelező főiskolán fórum

Levelező főiskolán (beszélgetős fórum)

2011. jan. 29. 14:19
Van olyan megoldás is a legtöbb fősulin, hogy egyéni tanrend szerint jársz be, ami azt jelenti, hogy maradsz nappalin, de nem kötelező bejárnod az előadásokra, hanem a tanárral konzultálsz e-mailben vagy valahogy, s csak a vizsgára mész be, meg akkor, amikor éppen tudsz. Ezt kérvényezni kell a suliban a tanulmányi osztályon.
2010. jan. 24. 09:18
Én is oda jártam. Volt már erre is példa, szerintem ha még a régi szabályok vannak érvényben akkor igen. Ismertem én is egy lányt, aki nappaliról ment át levelező tagozatra - megoldották. Szorítok, hogy neked is összejöjjön!
2010. jan. 24. 06:36
Meg kell kérdezni a Tanulmányi Osztályon, mert iskolától függ,h. engedik-e, vagy sem. Nézd meg, h. a szakod van-e államilag finanszírozott formában levelező tagozaton. Ha van, elvileg egy kérvény kell, és átvesznek, ha nincs, akkor bizony fizetni kell...
2010. jan. 24. 01:41

Nálunk tudtommal el lehet végezni távoktatáson, de az csak fizetősként indult. Szeptemberben pl. kaptunk nappalisok egy távos hallgatót. Azért jött át, mert csak nálunk indult az a sáv, amit szeretett volna.

De ez másik főiskola.

3. Pocy88 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. jan. 23. 21:04
Köszönöm!
2010. jan. 23. 20:21
Azt hiszem, a suliban kellene ezt megkérdezni. Ott kapná meg a legpontosabb tájékoztatást.
2010. jan. 23. 20:15

Sziasztok!


Másodéves hallgató vagyok nappali tagozaton. A harmadikot el lehet végezni levelezőn? (ZSKF)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook