Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levél egy dohányosnak magyarórára?(bővebben lenn) fórum

Levél egy dohányosnak magyarórára?(bővebben lenn) (tudásbázis kérdés)

18. bionet58 (válaszként erre: 13. - Phaedrax)
2012. febr. 25. 21:59

Nem lakáskasszára gondolok. Három hónap alatt összehozott annyi pénzt, hogy elvégzett két tanfolyamot. Az egyik egy tőzsde, a másik ingatlanbefektetés. A tanfolyamok elvégzése után elkezdte először kicsibe, majd komoly összeggel a tözsdét. Ingatlan tanfolyamon meg megtanulta, hogyan vegyen és adjon bérbe úgy ingatlant, ingatlanokat, hogy neki alig kerül pénzébe.


De egyébként az interneten már lehet űgy is pénzt keresni, hogy csak az idődet, és a munkádat teszed bele.

2012. febr. 25. 12:18
Kezdheted úgy, hogy "észrevettem, hogy mostanában nehezebb felmenni veled a kedvenc kilátónkhoz, sőt reggelenként hallom, hogy folyton köhögsz" "panaszkodtál a múltkor, hogy nem tudtad megvenni azt a ....." "már bulizni sem jársz, mert a kedvenc helyünkön nem gyújthatsz rá" "sőt még a buszt sem tudjuk egymással beszélgetve várni, mert a megállóban nem dohányozhatsz..."
2012. febr. 24. 22:27
Én öt hónapja nem gyújtottam rá, de abba pusztulnék bele, ha rá kellene gyújtanom...
15. Phaedrax (válaszként erre: 14. - Youlcsi)
2012. febr. 24. 22:27
"vannak ötletek. . . majd megdöglök egy szál cigiért. . . 22 hónapja nem gyújtottam rá. . . de még mindig a táskámban hordom az utolsó fél dobozzal. . . "
14. youlcsi (válaszként erre: 12. - Phaedrax)
2012. febr. 24. 22:04
nem kell helyre rázni. jó ez így. 22 hónap cigi nélkül. mit kell ezen helyrerázni???
13. Phaedrax (válaszként erre: 11. - Bionet58)
2012. febr. 24. 22:00
Ezt elmondhatnád nekem is, most szoktam le, de amit félreteszek, abból csak négy év múlva lesz valami... (lakáskassza) :)))
12. Phaedrax (válaszként erre: 10. - Youlcsi)
2012. febr. 24. 21:59

Te jó Ég! Gyere szépen át a "dohányzás-leszokás" fórumra, majd ott helyrerázzuk a meszet! :)))

Csupa aranyos ember segít ott egymásnak, passzolnál a körbe... :)))

2012. febr. 24. 21:07

Én elszoktam mondani egy ismerős esetét, aki azáltal, hogy leszokott a dohányzásról abból a pénzből elérte azt, hogy mostanra a pénz dolgozik helyette, és Ő azt csinál amit akar.

Mindzt nem egészen 5. év alatt érte el.

Egyébként szüksége is volt rá, mert az építőiparban dolgozva, elég sok nyavaját szedett össze.Leszokott az italról is, ami szintén az építőiparosok védő szentje. Azóta a lelkem éli világát.

10. youlcsi (válaszként erre: 7. - Phaedrax)
2012. febr. 24. 21:02

ezt az ár dolgot a legegyszerűbb sulykolni a "dohányos ismerősbe"


szimplán azt fejtegetném, hogy az ember megnézi, hogy melyik az olcsóbb szalámi, meg sajnálja a pénzt mondjuk a drága sajtra, és veszi az ótvar növényi förtelmet... (csak hogy a kajáknál maradjunk, és ne menjek bele a ruhákba, ne adj isten a gyereknek valami játék, apróság, amiért sír és arra NINCS)

de napi 5-600 pénzt simán elszív... vagy mennyi most egy doboz cigi.


vannak ötletek... majd megdöglök egy szál cigiért... 22 hónapja nem gyújtottam rá... de még mindig a táskámban hordom az utolsó fél dobozzal...

9. youlcsi (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. febr. 24. 20:58
LOL
8. kisj
2012. febr. 24. 20:36
Biztos van a környezetedben dohányos ember. Gondolkodjál el, hogy mit mondanál neki, aztán írd le.
2012. febr. 24. 20:26
A leszokáshoz manapság a no.1. indok az ára, a rengeteg tiltás... aztán ott van a köhögés, a szag, a fulladás minimális fizikai megerőltetéskor, a pánik, ha fogy a cigi és nincs hol venni: azaz a függőség rabsága...
2012. febr. 24. 20:24
Helló! Én most szoktam le 5 hónapja, úgyhogy ha gondolod, tudok segíteni...
2012. febr. 24. 20:20

én sem cigiztem még soha,és nem is tervezek.:)

de milyen ötleteiket vannak,hogy tényleg személyes legyen?

2012. febr. 24. 20:17

Hát, én erről több oldalt tudnék írni:)

Soha egy napig sem dohányoztam, és hálát adok (ki másnak, csakis magamnak) hogy soha nem szoktam rá...

3. de Luca (válaszként erre: 2. - F624cfc9cc)
2012. febr. 24. 19:58
Ez hosszú lesz, úgyhogy gyújts rá :-D
2012. febr. 24. 19:54

Magyarórára egy a4-es oldalas levelet kell írni egy dohányos ismerősömnek címezve,hogy miért szokjon le róla,mik a káros hatások,milyen módszerek vannak..

Inkább személyesnek kell lennie,mint tudományosnak,és azt mondta a tanár,tegyünk bele valami egyedit is..

Hogyan fogjak hozzá?

2012. febr. 24. 19:53
Levél egy dohányosnak magyarórára?(bővebben lenn)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook