Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Levegőszennyezés gond fórum

Levegőszennyezés gond (beszélgetős fórum)


16. nilem023 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2023. júl. 14. 16:05
Köszi, közben már beszéltem a jegyzővel.
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Nilem023)
2023. júl. 14. 14:50

Tök tudja. Mindenhol.

Önkormányzatnál, jegyzőnél, rendőrségen, ha van gyerekük akkor a gyámügynél, gyerekvédelem...


Mondjuk engem pont nem érdekelne, hogy megtudják vagy sem...

14. nilem023 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. júl. 14. 08:39

Hol mindenhol? Kérlek segíts, mert a mai napon telt be a pohár……

Fel tudom őket jelenteni úgy, hogy ők nem szeretnek arról tudomást, hogy én voltam?

13. Solar-Tochter (válaszként erre: 12. - Alnisa)
2023. jún. 5. 14:39
A veszélyes hulladék elszállítás nagyon drága, ezen spórolnak. Mindenki tudja a környéken, mert nem csak én érzem, de senki nem mer lépni. Most közvetlen mellette épül egy "ÖKO lakópark". 57 db kertes ház. Na arra kíváncsi leszek, kik vásárolják meg. Továbbá, ha beköltöznek majd hogy tűrik?
12. Alnisa (válaszként erre: 1. - Solar-Tochter)
2023. jún. 5. 10:39

Fel kell jelenteni, nem lehet szemetet égetni!

Ráadásul ez egy intézmény, itt konkrétan veszélyes hulladék szállítóval kell elvitetni az ilyen jellegű szemetet. Valszeg vitetnek is, de mivel drága, így inkább elégetik. Csak azt tudod, hogy feljelented őket.

11. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Solar-Tochter)
2023. jún. 5. 01:16

Nem tudom, most hogy megy otthon, de itt a budis szemetet tilos a szemelyzetnek uriteni, erre kulon ceg van. Biohazard.


Egy intezmenynek kellene, hogy legyen akarmilyen szemet elszallitasara elegendo kapacitasa. Es ez otthon is tutira igy van.

A hazi szemet egetes meg fullra illegalis.

Nem is tudom, min gondolkodsz.

10. Burrit0 (válaszként erre: 5. - Nilem023)
2023. jún. 5. 01:08

Nem vagyok a feljelentes hive, de ebben az esetben siman megtennem, ez fertozes veszelyes.

E-colit kaphatsz a sajat kertedbol.


A nagypapam egy regi vagyoghazban nott fel, ahol en is voltam sokat gyerekkent. A nagymamam testverei voltak olyan hulyek, hogy pocegodor ugro versenyt rendezzenek ott, ahol nem volt bekotott viz, es a dobra felhordani kellett a vizet. De ezek 100 eve voltak lassan szo szerint.

Egy macska tisztabb, mint ezek.

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Nilem023)
2023. jún. 4. 21:04
Feljelenteném őket mindenhol, gondolkodás nélkül. Pedig nem szokásom az ilyesmi.
8. nilem023 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2023. jún. 4. 20:50
Pontosan
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Nilem023)
2023. jún. 4. 20:46
Beleszarnak hugyoznak egy lavórba, és kiöntik a kertbe?
6. nilem023 (válaszként erre: 5. - Nilem023)
2023. jún. 4. 20:41
Mármint arra nincs pénzük hogy fürdőt csináltassanak.
5. nilem023 (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
2023. jún. 4. 20:40

Nincs pottyantós! Sokszor van hogy kint vagyunk az udvaron és egyszer csak hallani ahogy borul a sz….

Már jeleztük nekik hogy ez így nem jó és a béke érdekében nem szeretnénk hivatalos irányba vinni a dolgot de nem érdekli őket. Azóta nem fogadják a köszönést sem/anya és lánya/. Azt mondták nincs rá pénzük…. Cigike és műköröm azért van.

4. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Nilem023)
2023. jún. 4. 20:26
Pottyantós wc sincs? Ha meg van, miért nem abba önti a pisit, kakit ? Erre fel kellene hívni a figyelmét, hogy nem higiénikus amit csinál.
3. nilem023 (válaszként erre: 1. - Solar-Tochter)
2023. jún. 4. 20:11

Hasonló gondunk van nekünk is.

Nálunk a közvetlen szomszédnak nincs kiépített fürdője/wcje ezért mindent/fürdő víz,mosóvíz, pisi, kaki/ a kert hátsó részébe borogat. Gondolhatod milyen szagok terjengenek nálunk is.

Szóval meg tudlak érteni nagyon is!!

2023. jún. 4. 20:05

Birtokvédelmet tudsz kérni. Birtoksértés a hang és a szag is.

Hogy nyomatékot adj neki, írasd alá több helyi lakossal, és küldjétek el a jegyzőnek tértivevényesen.

2023. jún. 4. 19:35
Településünkön, nem messze tőlünk van egy idősek otthona. Rendszeresen égetik a használt pelenkákat és egyéb dolgokat a kazánjukban. Télen, nyáron. Elviselhetetlen bűzt árasztva ezzel. Mi lehetne a megoldás, nem szeretnék évekig pereskedni. Az otthon magán kézben van, a tulajdonos/ vezető meglehetősen gátlástalan személy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook