Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levegőnek nézés miért? fórum

Levegőnek nézés miért? (beszélgetős fórum)


16. globus (válaszként erre: 11. - Tyrande)
2020. dec. 28. 12:40

Tőlem kérdezed? Hát nem te érzed?

Ha válaszolna és puffogna, elérné azt, hogy kommunikáltok, mert újra és újra írnál neki. De így, hogy nem válaszol, fortyogsz magadban és láthatóan egy éve bosszant.

2020. dec. 28. 10:50
Azon gondolkodtam, miért foglalkozik valaki erőnek erejével azzal, aki világosan a tudtára adta a közömbösségével hogy nem érdekli. Tényleg nincs jobb dolgod mint ilyen emberekre időt pazarolni? Fiatal vagy, lehet hogy ezért nem gondolsz arra hogy az idő a leg értékesebb. Fogy. És nem poótolható semmivel. Javaslom irányítsd a figyelmedet arra ami örömöt okoz, és foglalkozzál azzal!
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Tyrande)
2020. dec. 28. 10:09
Nem mindegy ez neked, ha a vége ua. Semmibe vesz. Miért jó neked kínozni magad?
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Tyrande)
2020. dec. 28. 10:07

Lehet nem ismeri a tiltó funkciót, lehet jókat szórakozik azon, hogy nem adod fel az istenért sem, nincs benned annyi büszkeség, hogy nem futsz olyan kocsi után , amelyik úgy sem vesz fel. Lehet egyszerűen szán, várja majd csak megunod már.

Miért írsz egyáltalán ha nem válaszol? Megtudod magyarázni?

12. semleges (válaszként erre: 5. - Tyrande)
2020. dec. 28. 10:05
Valamivel nagyon megbánthattad. Vagy mérgezted és húzott egy határt, kizárt az életéből. Az ilyen levegőnek nézésnek oka van és ez rosszabb szerintem.
11. Tyrande (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. dec. 28. 10:03
Mit gondolsz kedves Globus miért hatásosabb a közöny? Mit érhet el vele az ember?
10. Tyrande (válaszként erre: 9. - Janszi)
2020. dec. 28. 09:58
Egyszer én magam is alkalmaztam de azért mert annyira megbántott a másik fél, hogy egyszerűen ránézni sem bírtam...hányingerem volt attól amit művelt velem. Barátok vagyunk mai napig de egy munkahelyen dolgoztunk amikor brutál megbántott. 3 hónapig bírtam...a levegőnek nézem őt című dolgot aztán végül én kezdeményeztem, hogy beszéljünk-> hosszútávon harAgot tartani csak megmérgezi az embert. Ha igazan szeretsz valakit egy idő után úgyis megtudjátok beszélni ( persze ha mindketten nyigottak vagytok )
9. janszi (válaszként erre: 5. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:51

Szerintem vannak lépcsőfokok a kommunikációban,vagy a szociális konfliktusban,így képzelem:

-véleménykülönbség,

-vita,

-veszekedés,

-harag,

-gyűlölet,

-zsigeri undor.


A levegőnek nézés állapota az,amikor annyira nyomul és erősködik az egyik fél a vitában,hogy már nem észérvekkel akar meggyőzni,már nem is a több és jobb információjával,hanem már csak dobálózik témához nem illő szavakkal,hangerővel és agresszív viselkedéssel akarja megtántorítani a beszélgető partnert,na ez az az állapot,amikor egyszerűen lepereg a dobálózása és levegőnek nézi az ember,mert le kell hogy higgadjon,hogy újra előbújjon az EMBER belőle(bocsánatkérés,elborult az agyam,kezdjük elölről,szeretném megbeszélni mégis).


A harag olyan lelkiállapotot hoz,amire se rövidtávon,se hosszútávon nincs szüksége az embernek többnyire,a lelki betegségek alapja(folyton morogsz).

8. unom (válaszként erre: 1. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:43

Fogd fel: nem érdekled, közömbös vagy neki.

Ha legalább bosszantanád, akkor tiltana, de még csak azt sem éred el.

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:39
Mit írsz, és miért?
6. globus (válaszként erre: 5. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:35
Mert a közöny hatásosabb.
2020. dec. 28. 09:18

Akkor hozom tovább ezt a kérdést ide:


Melyik a rosszabb? Kimutatni a haragot, vagy levegőnek nézni, átnézni rajta? Miért választja valaki a második opciót szerintetek?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:12
Mit írsz, és miért?
3. birebora (válaszként erre: 1. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:10

Neked miért jó, hogy írogatsz neki egy éve?

Valószínű nem érdekled, de elolvassa aztán egyszer talán válaszol. Nem töröl, annyit sem tesz érted.

2. globus (válaszként erre: 1. - Tyrande)
2020. dec. 28. 09:09
Miért irkálsz olyannak, aki nem válaszol? Költői kérdéseket teszel fel?
2020. dec. 28. 09:01

Sziasztok!

Oszinten erdekelne a velemenyetek en ezt mar tapasztaltam masnal is es egyszeruen nem igazan ertem. Gondoltam talan “tobb szem tobbet lat” alapon konnyebb lesz ezen a helyzeten kiigazodnom. Szoval miert lehet az, hogy valakivel szeretnel kommunikalni? De a masik levegonek nez teged. A kozossegi oldalakon valaszthatna a masik fel a tilto gomb funkciot de o inkabb elolvassa a leveleimet valaszt viszont lassan egy eve nem kapok.

Egyszeruen nem ertem, hogy ez miert jo valakinek? Igy bunteti a masikat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook