Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levegő szorulhatott a bordámhoz? fórum

Levegő szorulhatott a bordámhoz? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 8. 12:17
Nekem bordaközi izomgyulladásom volt, cataflam-ot írt a doki, az gyulladáscsökkentő is.
7. Várhegyi Márton (válaszként erre: 2. - Jojócska)
2011. jún. 7. 18:07
Levegő nem "szorul oda". Számos oka lehet, innen mi nem tudjuk megmondani.
2011. jún. 7. 17:54
Inkább menj el a háziorvosodhoz. Az infarktusnak is hasonló tünetei vannak, de lehet más belgyógyászati betegség is!
2011. jún. 7. 17:53
igen,szokott néha savtúltengésem lenni,de ilyen tüneteim nem voltak még...ha nem szünik,akkor megmutatom magam a dokimnak...
2011. jún. 7. 17:52
Nekem is volt már hasonló, csak akkor a fájdalom elkezdett felfelé terjedni napról-napra. Akkor azt mondta egy doki, hogy valami ott bent görcsbe rándult, és vegyek be algopirint, mert az csillapítja a fájdalmat, ezért nem feszítem magam annyira és akkor a görcs is el tud múlni. De akkor már a nyakam is fáj, pedig nekem is a bordám alól indult ki.
2011. jún. 7. 17:48

Nekem terhesség alatt volt ilyen, dokim szerint a gyomorsav, szedjek savcsökkentőt.

Ha savaddal nem szokott gond lenni, akkor inkább levegő szorulhatott be, bár egy hétig furcsa,hogy eltart... ha nem múlik, dokit kérdezz meg, az a tuti! ;)

2011. jún. 7. 17:41

Sziasztok!


Kb egy hete a bal oldali bordám alatt fájdalmat érzek. Olyan,mintha beszorult volna a levegő.Ha fekszem,akkor még jobban érzem.Van úgy,hogy napközben kicsit elmúlik,de alapban szinte szüntelenül érzem.

Volt már valakinek hasonló tünete? mitől lehet? Ha levegő szorult oda,akkor mit tegyek? Próbáltam nyújtózni ellenkező irányba többször is,de nem múlt el.

2011. jún. 7. 17:38
Levegő szorulhatott a bordámhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook