Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leválasztotta magát a lányom, de azóta nem jött meg a menstruációm. Meddig normális, hogy késik? fórum

Leválasztotta magát a lányom, de azóta nem jött meg a menstruációm. Meddig normális, hogy késik? (tudásbázis kérdés)


2016. jan. 9. 19:26
Teszt ismét negatív😊 viszont nem jött még meg😖
2016. jan. 6. 14:41

Köszi a válaszokat!

Legkésőbb pénteken tudok, mert ma már nem érek el gyógyszertárba, holnap meg de-őtt lesz.

A másik foggátlót még nem kezdtem el, mert azzal meg meg kell várni, hogy megjöjjön.

2016. jan. 6. 14:36

én a helyedben tesztelnék még


aztán ha negatív, akkor csak várnék


lehet, hogy a két eltérő fogamzásgátló miatt zavarodott mega ciklusod

2016. jan. 6. 14:29
Elméletben azt ki kellett volna mutatnia, mert késés után csináltam :S
2016. jan. 6. 14:21
lehet, hogy épp a terhesség miatt választotta el magát a kislány
2016. jan. 6. 14:20
csinálj még tesztet, lehet normális is, de lehet terhesség is
2016. jan. 6. 14:04
Bocsi, picit lassabb voltam, próbáltam kifejteni, hogy érthető legyen. Remélem azért sikerült.
2016. jan. 6. 14:03

Sziasztok!


December elején voltam éves szűrésen, akkor még semmi gond nem volt. Viszont rá pár napjára a kis 15hósom leválasztotta magát kb akkor mikor meg kellett volna jönnie. 7hónapos volt mikor először megjött, majd szépen minden hónapban volt pici (fogamzásgátló tabit szedtem szoptatás alatt is, ami volt levél befejeztem), majd két ünnep közt voltam dokinál más típusú fogamzásgátlót iratni, közben rákérdeztem erre is. Akkor megnyugtatott, hogy ez még normális. Csináltam előtte tesztet is, de akkor az negatív volt. Annyi változott, hogy közbe közbe picit fáj a hasam alja. Valaki volt már így? Vagy egyáltalán meddig normális, hogy nem jön meg? Én hülye azt elfelejtettem megkérdezni.

Köszi, ha elolvassátok, illetve, ha válaszoltok is!

2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Ditta323)
2016. jan. 6. 14:03
Mikor is történt mindez?
2016. jan. 6. 13:55
Leválasztotta magát a lányom, de azóta nem jött meg a menstruációm. Meddig normális, hogy késik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook