Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leukémia-kísérleti gyógyszer, hallott már róla valaki? fórum

Leukémia-kísérleti gyógyszer, hallott már róla valaki? (tudásbázis kérdés)


4. 3b41f6053f (válaszként erre: 3. - 0ae50a5e6b)
2011. jan. 19. 14:19

Szia!


Köszi,hogy írtál.


Igen légyszi kérdezd meg,hogy őt kezelik-e ,és ha igen mivel.


Apunál a nilotinib (Tasigna) nevú gyógyszert akarják kipróbálni

2011. jan. 19. 14:05

szia!


Először is mielőbbi gyógyulást apukádnak,sajnos sejtem min mehettek keresztül édesanyám már másodszor küzdötte le a rákot 6 éven belül,de neki nem leukémiája volt hanem emlő rákja és most pedig nyirokmirigy rendszert támadta meg,de hála isten jól van:-)

Csak azért írok most mert az én szomszédom anyukája is tudtommal leukémiával küzd és ő túl van egy őssejt beültetésen amit valamikor nyáron csináltak neki ha jól tudom és most dől el hogy neki is szüksége lesz e erre a kezelésre amiről te is érdeklődsz ha szeretnéd megkérdezem hogy ők hogy vannak illetve tud e valami konkrétabbat mondani,de ha küldesz priviben egy e-mail elérhetőséget azt is továbbítom neki ha gondolod.


Kitartást apukádnak és az egész családodnak!


Üdv,Kriszti

2011. jan. 19. 10:38

Sziasztok!


Olyanokkal szeretnék beszélgetni,tapasztalatot cserélni,aki leukémiás,vagy családtagja az,és kemoterápiás kezelést kap.


Apukám leukémiás,és most Pesten egy kísérlet kezelésen fog részt venni.


Ami állítólag meg szüntetheti a betegséget


Hallot róla már valaki?

2011. jan. 19. 10:34
Leukémia-kísérleti gyógyszer

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook