Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leukémia ki mit tud róla. ki lehet belőle jönni vagy csak meg lehet hosszabitani az életet? fórum

Leukémia ki mit tud róla. ki lehet belőle jönni vagy csak meg lehet hosszabitani az életet? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 18. 05:34
Sziasztok.hematològust keresek szeged környèkèn.esetleg tud e valaki?
2018. febr. 27. 09:25
keresztapam 15 evet el el vele.
21. da16c888de (válaszként erre: 19. - 9c485f67e8)
2018. jan. 4. 16:57
A kettő nem ugyan az?
2018. jan. 4. 11:14
Sajnos van tapasztalatom!
2017. febr. 13. 18:40
akut vagy heveny?
2011. jan. 9. 18:17

Sziasztok!


Felhozom a fórumot,hátha ír valaki,akit eredményesen kezelnek,és leukémiás

17. zsanica0716 (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2009. jún. 8. 17:29
hát minig csak hitegettek h semmi baj meg h stabil az álapota de sajnos már nincs miről bezsélni mert meghalt egy hétre rá h bekerült a kórházba:( egy 22 éves erős fiatalember szörnyű...
16. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Zsanica0716)
2009. máj. 30. 16:10
Mi az, hogy egyik orvos se mond semmit? "Csúsztassatok" valamelyiknek, rögtön megtudjátok akkor mi a helyzet.
2009. máj. 30. 16:04
sziasztok! a barátom akut leukémiában szenved egy hét alat olyanyira leépült h lélegeztetőgépen van nem tudtok vm mondani h innen meg lehet e gyógyulni v mi lezs mert az orvosok nem mondank semmit köszike!
14. Nikice (válaszként erre: 5. - Rexona)
2009. febr. 10. 11:51

Szia Rexona!

Pedig ez lett volna az egyik kérdésem :( Hogy honnan lehet tudni, melyik "fajtájával" állunk szemben. Ezek szerint az orvos meg tudja mondani, csak nem akarja?

Napok óta olvasok a témában, és próbálok reménykedni, hogy anyukámnak nem akut van.

13. Nikice (válaszként erre: 9. - Arnold75)
2009. febr. 10. 11:50

Szia Arnold!

Az illető orvos onkológus, vagy haematológus?

Válaszod előre is köszönöm!

12. Renkababa (válaszként erre: 3. - Rexona)
2009. jan. 9. 15:28
A páromnak a 13 éves huga lett leokémiás. egyik napról a másikra ő is játszott, jól volt kis vidám csajszi, egyik nap elesett a suliban, és arra lettek figyelmesek, hogy nem gyógyul a bőre..orvos beküldte őket a kórházba, de a kemóba már belehalt..13 évesen..istenem..
2008. aug. 5. 23:26
NEKEM EGY ISMERŐSÖM LEOKÉMIÁS VOLT! CSONTVELŐT ÜLTETTEK ÁT NEKI 25 ÉVVEL EZELŐTT, ÉS A MAI NAPIG JÓL VAN!
2008. aug. 5. 22:58

Sziasztok!

Az én keresztanyám 6 évvel ezelőtt halt meg leukémiában 47 évesen. 3 évig húzta. Járt kemora, többször feküdt kórházban hetekig. Hol jobb volt, hol rosszabb. Aztán kapott egy tüdőgyulladást, ami aztán elvitte.

9. arnold75 (válaszként erre: 8. - Rexona)
2008. júl. 24. 20:31

pontos nevét énse tudom igazán ...gábor ésszekszárdon főorvos de nem vagyok 100% biztos benne.

Nekem is csak ugy be villant h fel hozom itt a fórumba ezt a témát

sajnálom rexona:((((

8. rexona (válaszként erre: 6. - Arnold75)
2008. júl. 24. 12:50

Kár hogy nem írtál hamarabb ide. Érdekelt volna ki ő.

Kíváncsi lettem volna, mit mond a nagymamámra.

Sajnos, késő bánat.

2008. júl. 23. 23:04
Egy barátom meggyógyult belőle.
6. arnold75 (válaszként erre: 5. - Rexona)
2008. júl. 23. 23:00

Nagyon közvetlen a kapcsolat a doki meg ő közte tudja mit csinál nekem mindent el mond amikor msnen beszélek vele(dr.)amolyan baráti kapcsolat(tegeződés).én bizom bene felválalta az elejétől és mindent meg is tesz érte maximálisan.neki még senki se halt meg a keze közt!!!Ilyen orvosbol kellene nagyon nagyon sok aki a betegéért mindent meg tesz!

ha igazán sujos lenne biztos rosszabodna az állapota 2 munka helyen dolgozik igaz legtöbbet fáradt azt mondja de érthető is.

5. rexona (válaszként erre: 4. - Arnold75)
2008. júl. 23. 19:05

Ez érdekes, hogy nem mondja meg. Nekem ez kicsit furcsa. Ez olyan betegség amiről azért legalább a családtagoknak tudniuk kellene mindent, hogy legalább ők legyenek tisztába vele.

És mostanában már megmondják a szemedbe azt is, hogy gyógyíthatatlan, és belehalsz.

Hát akkor ezt? Főleg ha nem is a súlyos változata?


Remélem minden rendben lesz, és az jó, ha akár otthon is tudjátok kezelni. Akkor biztos nem olyan súlyos.

2008. júl. 23. 16:28

őtet is ugyan igy hovják ahogy téged:)

meg lestem ha nem baj:)

amiről ugy tudok van fiatal ,30 körüli és időskori leukémia.és még a szervezettől is függ hogy birja .nagyon sokat vissza jöt már a halál torkából.ja és az orvosa nem mondja meg h melyik fajtája és kórházba se engedi be feküdjön!!!helybe tudja akár kezelni .egy két zacskó infuzió ...bizom benne minden helyre jön!

3. rexona (válaszként erre: 1. - Arnold75)
2008. júl. 23. 11:22

Szia. Én ezt a betegséget nagyon áttanulmányoztam 2 hónappal ezelőtt. Már fájtak a szemeim annyit olvastam róla, és a lehető legjobb gyógyszereket is megkerestem, hogy mik azok. Te is utána tudsz nézni. Én orvossal is beszéltem. Ennek a betegségeknek különböző típusai vannak. - ez a fő lényeg.

Nem mindegy hogy melyikben van az illető. Van olyan amelyből, tényleg ki lehet gyógyulni, de ez a legkisebb százalék, van olyan, amelyiket lehet kezelni, szintentartani a szervezetet.

A krónikus leukémiával sokáig lehet élni kezeléssel, de amelyik akut, az a legborzalmasabb. Nagyon gyorsan végezhet az emberrel.

És tényleg ne ijedj meg, de azért leírom, mert nekem ez annyira fáj: Az én nagymamámat 66 éves korában 1 hét alatt vitte el az akut leukémia, májusban. És előtte tette a dolgát, kint volt az udvaron, kirándulni volt...., és egy nap rosszul lett. kórházba került. És sajnos elsem jutott a kemóig, annyira leromlott. 1 hét. Ha nem velünk történik, talán elsem hiszem, hogy egy hét alatt tönkretette.

Nagyon nehéz elfogadnom, hogy ő nincs.


Ha fiatalabb valaki, az szerencsésebb.

Sajnos nehezen kezelhető betegség, mert vérrák.

Nézzetek utána, biztos nektek az enyhébb vátozata van. (remélem).

2008. júl. 23. 08:52
Carrerasnak is az volt, és meggyógyult.
2008. júl. 23. 08:24
van egy ismerősöm aki ugyan ebbe szenved néha szó szerint mert annyira fájnak a csontjai.még 31 éves de az orvosa szerint ki gyógyulhat csak hosszu idő.sokat összeesett...talán van rá egy gyógyszer amitől fél ,egy éven belül kimászhat belőle.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook