Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lett már valaki terhes természetgyógyász segítségével? fórum

Lett már valaki terhes természetgyógyász segítségével? (beszélgetős fórum)


1 2
28. vic8
2008. szept. 18. 13:25
köszi MArgo! Nekem is inkább a természetes út felé húz a szívem, meg az eszem is. nem áll szándékomban lombikra menni. de ha nem lesz más megoldás, az marad!
27. Margo34 (válaszként erre: 26. - Vic8)
2008. szept. 15. 20:29

Szia Vic!

Nem tudom kinek higgy, de én hittem az én dokimnak Ha belegondolok, az alatt a 2-2,5 fél hónap alatt amig nem menstruáltam szerintem nem igazán lehet meggyógyulni. A neten is utánaolvastam, egyik helyen okolják a meddőségért, a másik helyen kevésbé. Mindenesetre ez nem zárja ki semmiképpen sem, hogy baba legyen. Max. előbb kikezelnek belőle. Ha más szervi bajod nincs, akkor nem értem miért csak a lobik marad megoldásnak. Az már végső szokott lenni. És azért ha belegondolunk valóban esélyt kellene adni előbb természetes úton mielőtt meggyógyulsz, és a lombikhoz kezdenétek. Sosem lehet tudni... Főleg azért is, mert az mint hallom elég keményen fizetős. Klleganőmnek jövő héten lesz az első, 80e. volt csak az a 4 ínyekció aminel naponta szúrja magát. Én mindenképp javaslom Neked, hogy ha nincs szervi bajotok és kikezeltek ebből,tísztítsd ki, készítsd fel a szervezeted, nagyobb esélyed lesz rá, hogy spontán teherbe ess.

Drukkolok Neked!

És köszi a jókívánságot, eddig még minden oké:-)

26. vic8
2008. szept. 15. 11:36

Szia MArgo!

Pedig legtöbb helyen azt hangoztatják, hogy meddőséget is okozhat. Akkor most kinek higyjen az ember??

Az orvosom szerint pedig nálam egyből lombikra lesz szükség, inszemmel nem próbálkozhatunk. de nem értem hogy miért. vagy csak félreértettem?? (eléggé sok info volt már a beszélgetésünk végén a fejemben, ugyhogy megeshet hogy valamit elértettem . )

Azért én reménykedem, hogy egyikre sem lesz szükség. Szeretnék a kivizsgálások után esélyt adni a természetgyógyásznak is. csak tudjam előbb, hogy mi van velem.

Örülök hogy neked sikerült az első!!!! És problémamanetes terhességet kívánok!

25. Margo34 (válaszként erre: 20. - Vic8)
2008. szept. 14. 20:15

Szia Vic!

Endometriozisom, nekem is van/volt. Novenberben volt egy laparoscopiám, ahol ez kiderült.A dokim küldött másik dokihoz, azt mondván 6 hónapos kezelésre van szükségem, amíg leállítják a menstruációt és majd helyre jövök. Szerencsére a doki akihez átküldött nagyon profi ebben a témában. Állítólag benne van a legjobb 3-ban, aki erre szakosodott magyarországon. Az ő véleménye az, hogy ennek a betegségnek nincs jelentős szerepe abban, hogy nem jön össze a baba.Nekem azt tanácsolta, hohy 6 hónap helyett 3 hónapig kezel, aztán próbálkozzunk az inszemmel. Az már csak mellékes, hogy egy ínyekciót kapatam, mert a petefészek leállítása olyan migrént okozott, hogy azt hittem belehalok. Ezt követően jött az inszem, és az elsőnél teherbe estem. Mint korábban már említettem, tudatosan készültem a beavatkozásra, marék számra szedtem a lenkei vitamint.Szóval szerintem nem kell elkeseredned emiatt, össze fog az jönni!

24. s700 (válaszként erre: 23. - Erika0313)
2008. szept. 14. 19:23
Pécs
2008. szept. 14. 19:18

Sziasztok!


s700 melyik városba voltál dokinál?

22. s700 (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2008. szept. 14. 18:55

Sziasztok!

Voltan csütörtökön. A naplómban bővebben olvashattok róla.

Rendes volt a pasas, ismerősöm szerint, aki ajánlotta nekem is, ha nem tud segíteni megmondja és nem vállal.

Nekem sok bajom van, de azt mondta, hogy alapvetően alulműködik a pajzsmirigyem, amire gyógyszert nem is kaptam, és elsősorban az anyagcserémet kell rendbe tenni. Ezért tűket szurkált a fülembe, amit majd csak csütörtökön szed ki, meg valami elektromos csipkedős valamivel a petefészeimet és a méhemet kezelte.

3500 Ft-ot fizettem, hetente kell mennem hozzá.

Szerintem lehet valami köze az orvosláshoz is egyébként, mert simán mondott olyan dolgokat, ami nem volt a leletemben és mondta már doki.

Szerintem próbáljátok meg, ha van ilyen ismerősötök. Mondjuk én sem mentem volna csak úgy valakihez, aki hirdeti magát. Azért bízom meg benne, mert pozitív tapasztalatot hallottam az ismerősömtől. Szerinte sok gyerek született már a kezelésének köszönhetően.

2008. szept. 13. 21:39
Én is szívesen olvasnék tapasztalatokat a témában.
20. vic8 (válaszként erre: 16. - Andrea3)
2008. szept. 13. 21:35

Szia Andrea!

Én is már sokszor gondolkodtam, hogy felkeresek egy természetgyógyászt, de eddig még nem értem oda. Mi is másfél éve próbáljuk összehozni a kistesót - sikertelenül . Endometriozisom van, ami elvileg meddőséget is okozhat. Most indulunk kivizsgálásokra, és valószínű lombikra. :(

Azt tudod, hogy barátnődnek miért nem sikerült olyan sokáig?? és ő milyen kezelést kapott??

Ha te már voltál a term.gyógyásznál, leírnád hogy mit ajánlot?? én is nagyon kíváncsi lennék.

Előre is köszi!

Üdv: vic

2008. szept. 10. 21:45
Mi 5 évig vártubk babára. Kipróbáltam sok mindent, köztük a reflexológiát is. Nem jött össza az idő alatt, viszont a szervezetem szépen kitisztult. Kezelés előtt kb. 20 dolgra voltam annyira érzékeny, ami már majdnem az alleriás tünetként jelentkezhetett volna. 3 hónap kezelés után -heti 2-3 kezelés- az allergia teszt már csak 2-3 értéket talált magasnak.Nekünk az első inseminacióval sikerült a baba.Szervi bajunk szerencsére egyikünknek sem volt.De arra már tudatosan készültem, bár én sem hittem, hogy elsőre összejöhet. Most leszek 24 hetes.A kezelés előtt tisztitókúrát csináltam, majd elkezdtem 2 hónappal hamarabb vitamint szedni. Biztos vagyok benne, hogy mindennek jelentős szerepe volt, hogy teherbeestem. Mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy ha ilyenre beavatkozásra készül, azt tegye tudatosan. Sokkal nagyobb lesz az esélye a sikerre.:-)
18. Zizisicc (válaszként erre: 17. - S700)
2008. szept. 10. 21:18
Oké, kíváncsian várjuk a benyomásokat! :o))
17. s700
2008. szept. 10. 19:38

Sziasztok!

Én holnap megyek, aztán majd mesélek mit mondott.

Sokat gondolodtam rajta, de miután az andrológián egy pár elmesélte, hogy nekik 48 ezer egy hónapban a gyógyszer, a férjem is úgy gondolta, hogy sokat nem veszthetünk, jó néhány kezelés kerülhet 48 ezerbe... És ha segít, akkor meg pláne.

2008. szept. 10. 14:24

Sziasztok!


Nem tudom ti hogy vélekedtek erről a témárol de szivesen olvasnék pozitív és negatív élményekröl is.Én most készülök egy természetgyógyázhoz aki a barátnőmön segített 8évig próbálkoztak babával és ez hihetetlen amit most írok háromszor volt természetgyógyásznál és terhes lett kész csoda.

Akinek van kedve írjon tapasztalatairól vagy csak ugy hogy mi a váleménye erről a dologról.

2008. szept. 10. 11:51

Sziasztok!


Én is hallottam már természetgyógyász sikerességét,nekünk is ajánlották,de eddig még nem mertem belevágni!Én most készülök a második inszemre 1 hónap kihagyás után,de nem igazán hiszek a sikerbe!Lehet,hogy megkéne próbálni a természetgyógyászt?????

14. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Mongi)
2008. szept. 9. 16:52
Hát, attól függ, mit jelent a "szervi" probléma.
13. Katka83 (válaszként erre: 12. - Mongi)
2008. szept. 9. 16:26

Zizisicc,zt hiszem igazad van,valószínű,hogy megpróbáljuk.


Mongi,nálatok mi a probléma?Szerintem,ha az ember természetgyógyászhoz fordul,az úgyis elmondja,hogy tud-e segíteni.Szerintem egy próbát megér.Nálunk is csak lombik következhet,de én még várok vele,próbálok kevésbé nehéz módszert találni inkább.

12. mongi
2008. szept. 9. 16:11

Szia s700!


Igen,nekem egy ismerősöm(régi barátnőm) is természetgyógyászhoz járt,miközben terhes lett.Már lombik előtt állt,s utolsó lehetőségként kereste fel a természetgyógyászt,aki Yumehio(nem bizti,hogy jól írtam) masszázst alkalmazott nála,meg valami gyertyás "terápiát" is csinált.

Annyit még tudni kell,hogy náluk egyiküknél sem találtak az orvosok semmi problémát,de mégsem esett 2 évig teherbe.Ja,és azóta már megszületett a második baba,mondván nem védekeznek,mert úgysem jön össze egykönnyen a baba.:)


Én is gondoltam már rá,hogy elmegyek ilyen célból természetgyógyászhoz,de nálunk van konkrét "szervi" probléma,s nem tudom,hogy pl. akkor tud-e segíteni egy ilyesfajta szakember?

11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Katka83)
2008. szept. 9. 15:52
Figyelj, valószínű, több minden van a tarsolyában neki is, egy beszélgetést megér. Aztán majd ott megmondja, hogy ő tud-e Nektek segíteni, és ha igen, mivel.
10. Katka83 (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2008. szept. 9. 15:38

Ő igazából orvos és az mellet foglalkozik még természetgyógyászattal.Az anyósomnál kézi nyirokmasszázst alkalmaz,és gyógynövénykúrát,ennyit tudok.

Nálam elvileg minden ok.

9. ébredő (válaszként erre: 1. - S700)
2008. szept. 9. 15:20
Ja még! Járt olyan nő hozzá, aki idős is volt, meg a Kaáli intézetbe azt mondták neki, hogy mondjon le a gyerekről, mert nem lehet és terhes lett, e kezelés által.
8. ébredő (válaszként erre: 1. - S700)
2008. szept. 9. 15:18

Én jártam akupunktúrára, mivel a mensesem, a gyógyszer abbahagyása után elmaradt. 8 hónapig vártam, ajánlották az akupunkturát, úgy gondoltam megpróbálom. Akkoriban úgy gondoltam, hogy csak a mensesemet vágja rendbe majd utána meglátom. 2 hónap múlva, ami azt jelentette, hogy heti háromszor jártam, jelentkezett pecsételő vérzés, de ez egyénfüggő, tehát személyre szabják, úgyhogy ez csak az én esetem. Pár hónap múlva sem jelentkezett normális vérzés csak pecsételő, addig védekeztem. Megelégeltem helyzetet, minek védekezzek, ha nincs normális vérzés. Abban a hónapban, miután nem védekeztem, azonnal terhes lettem, így hogy nem volt vérzésem, de ezek szerint peteérés meg volt. Én csak ajánlani tudom, csak nagyon időigényes, pénzes, és kitartást igényel. Én terhesen is jártam hozzá, mivel ajánlotta, hogy ne hagyja abba, csak jót tesz a babának, és így is lett, egy kiegyensúlyozott gyerekem lett. Összeségébe én 1 évig jártam, heti háromszor, akkor /nem most volt/ 2000 volt az egész testi kezelés, az egész testedbe szúr vagy 15-20 tűt, majd pár kezelés után már csak a csuklómba szúrt, és ez végig így volt.

Jó hosszú lettem.

7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Katka83)
2008. szept. 9. 15:14

Alternatív terápiákkal foglalkozom, többek között érzelmi problémák oldásával.

Az ingadozó, hogy hol van probléma, hol nincs? Orvosilag mi a helyzet? Te teljesen rendben vagy?

A természetgyógyász szintén sok mindent takarhat, nem tudod konkrétabban, hogy azon belül mivel foglalkozik? Így én sem nagyon tudok mit mondani Neked. Esetleg rákereshetsz az illetőre név szerint a neten(pl. google), hátha találsz róla vmit.

6. Katka83 (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. szept. 9. 15:07

Mire gondolsz érzelmi tapasztalat alatt?

Igazából nálunk a férjem katonáival van egy kis probléma,de ingadozó,hol van,hol nincs.Nekem júniúsban volt egy terhességem,de korán megszakadt.Az anyós megemlített minket annak a természetgyógyásznak,akihez jár,azt mondta nyugodtan menjünk el hozzá.De igazából nem vagyok otthon a témában,és nem tudom hogyan tudna segíteni.Több mint 2 éve szeretnénk babát,túl vagyunk számtalan kezelésen,és 4 inszemináción.

5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - Katka83)
2008. szept. 9. 15:02
Az érzelmiben van közvetlen tapasztalatom, a hormonálisnál enyhébb zavar esetén vannak ötleteim.
4. Katka83 (válaszként erre: 3. - Zizisicc)
2008. szept. 9. 15:00
Van tapasztalatod valamilyen konkrét esettel kapcsolatban?
2008. szept. 9. 13:10
Ez a kérdéskör így elég tág. Vannak olyan problémák, amiken lehet segíteni valamilyen természetgyógyászati módszerrel, de ahhoz tudni kell, mi a gond. Lehet hormonális, lelki .... stb. stb. Vannak nagyon jó terápiák, kezelések, amik bizonyos meddőségi okoknál segíthetnek, de mindent a helyén kell alkalmazni. Általános csodaszer nincs!
2008. szept. 9. 13:05

Szia!


Látom nemigen reagál senki a témára,pedig engem is érdekelne.Az anyósom jár egyhez,igez nem ilyen jelleggel,de neki jó tapasztalatai vannak.Lehet,hogy mi is megpróbáljuk.

1. s700
2008. szept. 5. 15:27

Egy ismerősöm ajánlotta, hogy menjek el egy gyerekcsinálónak nevezett természetgyógyászhoz, aki akupunktúrával segít, hogy végre babás lehessek.

Hát hiszem is meg nem is.

Sikerült már valakinek ilyen? Milyen kezelést kapott, mennyi idő alatt sikerült és mennyibe került 1-1 kezelés, vagy az egész? Milyen gyakran kellett menni? Ilyesmikre lennék kíváncsi.

Ha voltam nála, majd én is mesélek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook