Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létszámcsökkentés fórum

Létszámcsökkentés (beszélgetős fórum)


8. Mamazon (válaszként erre: 7. - Cservenák Vali)
2010. okt. 28. 10:14

Vállald el! A kislány csak veled szemben enged meg magának többet, egy idegennek sokkal kevesebb "gondja" lesz vele.


Én is a fizetésem 80%-át bébiszitterre költöm, de szükségem van az érzésre, hogy hasznos vagyok valahol és az a maradék 20% is több, mint a segély...

7. Cservenák Vali (válaszként erre: 5. - Babyjuly)
2010. okt. 18. 12:10
Ez a baj,hogy nem tudom megoldasni a lányom reggeli és a délutáni dolgait mert sajnos olyan,hogy az iskolában csillagos ötös magatartásból otthon meg egyes többször aláhuzva,ugyhogy nem lehet egyedül hagyni 10 percnél tovább mert akkor rosszat csinál.
2010. okt. 18. 12:00
12 éves lány nem kicsi, ha az apja felketi, el tud jutni az iskolába egyedül is.neked kell eldönteni hogy akarsz-e a volt főnököd keze alatt dolgozni ilyen feltételekkel
5. babyjuly (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2010. okt. 18. 11:45
Ha meg tudod oldani a kislányodat (mármint hogy valaki vigye-hozza-vele legyen, vállald el szerintem. Ha nagyon nem bírod, még mindig ott tudod hagyni, és legalább egy ideig több pénzt kapnál. Meg munkát keresni is könnyebb úgy, ha az önéletrajzban előtte munkahely szerepel, és nem csak a járadék.
4. t.Ili (válaszként erre: 3. - Cservenák Vali)
2010. okt. 18. 11:37

Ha nincs más,vállald el,ill. jelentkezz.Lehet,hogy nem is vesznek fel.Az is lehet,hogy már megvan,h.kit akarnak oda.

Ha nem jó,akkor bármikor otthagyhatod!

2010. okt. 18. 11:25
Szerintem is.Nehéz a döntés már ez miatt alig birok aludni,hogy nem tudom,hogy döntsek jól és okosan. Mire hallgassak a szivemre a pénztárcámra vagy az agyamra.
2010. okt. 18. 10:00
De nehéz kérdést tettél fel Valikám!
2010. okt. 18. 07:58
Szeretném ha véleményt mondanátok a következő helyzetről.2007. áprilisában létszámcsökkentés miatt elküldtek egy munkahelyről,történetesen a férjem a mai napig is ott dolgozik. Azt szeretném ha leirnátok a véleményeteket arról,hogy hó mit tegyek ha alkalmam lenne rá visszamenjek oda dolgozni vagy nem. A pénz persze nagyon kellene mert 27000 ft szoc járadékon vagyok és most a hetekben hónapokban fogom beadni ujból állapot rosszabodással a papírokat.Ugy néz ki a helyzet,hogy januártól megy nyugdijba az a pasas aki miatt elküldtek mert neki kellett a helyem. Viszont a volt főnökömet utálom és mindenki a munkahelyen utálja őt. Nagy kérdés ti mit tennétek a helyemben. Portási állás de kell nyirni a füvet meg havat lapátolni ha esik a hó és szombat,vasárnap is dolgozni kell 12 órát hétvégén és hétközben pedig 6-12-ig 12- este 6-ig az a munkabeosztás ja és ban egy 12 éves lányom aki háromnegyed nyolcra megy az iskolába a férjem meg 7 re dolgozni du-3-ig

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook