Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Letrox hatása a menstruációs ciklusra fórum

Letrox hatása a menstruációs ciklusra (beszélgetős fórum)


16. baranyit (válaszként erre: 15. - Gyöngy:))
2019. jún. 19. 12:45
Tényleg most csöppentem bele a pajzsmirigy alulműködésbe, bár a tünetek régóta megvannak. Kicsit hipochonder vagyok, meg olvastam én olyat, hogy felborult másnak...
15. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Baranyit)
2019. jún. 19. 12:39

Miért gondolod, hogy kimaradna?

Ez ugyanolyan hormon, mint amit a szervezeted termel, ez nem mesterséges hormon.

14. baranyit (válaszként erre: 13. - Gyöngy:))
2019. jún. 19. 12:26
Igen, arra nagyon figyelek, hogy legalább 30 perc teljen el, vagy még több a reggeliig. Az endokrin dokitól nem tudtam megkérdezni 11-2 dolgot, emiatt aggódok. De majd csak kialakul. Mi van, ha ebben a hónapban a hormonpótlás miatt kimarad?
2019. jún. 19. 11:56

Szerintem észre sem veszed, hogy szeded:)

Soha nem éreztem semmi hatását.

Csak arra ügyelj, hogy utána egy ideig ne egyél és igyál.

12. baranyit (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
2019. jún. 19. 11:42
10 napja szedem. Most fogyott el a fogamzásgátlóm. Izgulok, hogy az eddigi megszokott "rendszer" felborul. Változás talán csak annyi, hogy talán egy kicsit energikusabb vagyok, kevésbé álmos, de még nagyon friss minden :-)
11. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - Baranyit)
2019. jún. 19. 11:30
Mióta szeded? Tapasztaltál már valami változást?
2019. jún. 19. 11:29
Nekem semmiben nem befolyásolta. Hosszú évek óta szedem.
2019. jún. 19. 11:24
Sziasztok! Én még nagyon új vagyok, nemrég diagnosztizáltak nálam pajzsmirigy alulműködést. A szakorvos Letrox 50 tablettát írt fel, mellette szedek fogamzásgátlót, mert jelenleg nem szeretnénk még babát és a magas értékek miatt sem tanácsos. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy a Letrox befolyásolhatja a ciklust? Eddig viszonylag időben jött meg, nem volt vele különösebb gond. Felborulhat ez most? Késés, kimaradás várható? Ha igen, normális ez, vagy nőgyógyászt keressek fel? Köszi a válaszokat!
8. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Mzb1103)
2018. okt. 9. 08:58
Nekem többször változtattak már az adagomon és semmiféle változást nem hozott a ciklusomban.Másnak sem szokott. 25 mg különben sem nagy változás. Valószínüleg nem ez áll a háttérben.
2018. okt. 9. 08:53
Sziasztok! Nem maradt meg véletlenül valakinek Letrox 50 mirogrammos? Esetleg valakinek lenne eladó? Akár még a receptet is megvenném, nagyon sürgős lenne, de egyszerűen annyira zsúfolt időszak, hogy nem tudom a héten felíratni és ma elfogy és nem tudom mitévő legyek, Budapesten dolgozom, a doki vidéken van, mire hazaérek már nincs rendelés.Valahogy Budapesten kellene hozzájutom. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném. E-mailem: lildiko33@gmail.com. Szép napot mindenkinek!
2018. szept. 10. 15:13
Megint hamarabb jött meg... Mellette vannak még tüneteim, például gyakran kiver a víz, remegek, gyakran nem tudok aludni és szinte minden nap fáj a fejem, úgyhogy gyanítom, hogy valami nem stimmel az adaggal.
5. mzb1103 (válaszként erre: 4. - Anita_89)
2018. aug. 29. 16:07
Köszi! :) Akkor jól sejtettem, mindenesetre várok még egy kicsit, hogy alakul legközelebb, aztán ha nem rendeződik felkeresem a dokit mindenképpen.
4. Anita_89 (válaszként erre: 1. - Mzb1103)
2018. aug. 29. 12:44

Szia!


Nekem is volt ilyen gondom. Én L-thyroxint szedek, azt hallottam, hogy sok különbség nincs a két gyógyszer között. Nekem is volt gyógyszeremelés kétszer is, elmondtam az orvosnak, hogy mi a gond, és mondta, hogy a gyógyszer miatt volt ez menstruációs zavar.

2018. aug. 29. 11:02
A többi érték jó, nézték azt is. Igen gondolom, hogy sok mindent befolyásol, majd a következőt meglátjuk, remélem időben lesz. Köszi a választ! :)
2. norci78 (válaszként erre: 1. - Mzb1103)
2018. aug. 21. 06:08
Szia, a többi értékeket is nézte ( t4,T3,tpo..)vagy csak a tsh alapján döntött? Nem feltétlenül a letroxtól van, de a PM nagyon sok mindent befolyásol.:(
2018. aug. 16. 13:58
Sziasztok! 4 éve diagnosztizáltak pm. alulműködést nálam. Kb. 2,5 hónapja emelte meg az endokrinológus a Letrox adagját 50 mikrogrammról 75 mikrogrammra, mert magas lett a tsh. Múlt héten voltam vérvételen, a tsh 1,22 lett, tegnap voltam a dokinál, azt mondta szedjem továbbra is a 75-öt. Viszont tegnap este (mikor máskor) megjött a menzeszem 23. napra, ami még sosem fordult elő. Mindig max. 1-2 nap eltéréssel 28 napra jött meg. Lehet ez a Letroxtól? 4 éve mindig 50-et szedtem, eddig nem volt gond. Ugyanakkor, 2,5 hónapja voltam nőgyógyászati szűrésen is, minden oké volt. Tapasztalt valaki hasonlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook