Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Letörött a kislányom tejfogából egy darab, mi lesz vele? fórum

Letörött a kislányom tejfogából egy darab, mi lesz vele? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 4. 22:00
Úgy tudom, hogy erre van valami kezelés. Legalább is a védőnő nekem azt mondta, vigyem el a gyereket, mert talán ecsetelik, vagy valamit csinálnak vele, nem tudta pontosan. Az enyémnek épphogy kijött és van egy kis asszimetria, nem tudom, hogy letört-e, vagy eleve ilyen a foga.
2010. nov. 4. 21:59
Szia! Mi tavaly jártunk így, rosszul szállt le a kislányom az ágyról és a jobb felső fogának a sarka. Már egy éve történt és nincs semmi gond. Nem színeződött el és nem is romlik.
2010. nov. 4. 21:51
Nekünk annyira beütötte az alsó metsző fogát, hogy derékszögbe kifelé állt. Aztán egy doki ki is szedte neki. De nem mondott semmit, hogy ettől lehetne valami baj a csontfoggal a későbbiekben. Elviheted fogorvoshoz, hogy megnyugodj, de sztem nem fog semmi újat mondani, mint amit tudsz.
2010. nov. 4. 21:46
Szia! Attól függ, hogy melyik foga! Sajnos én kis koromba elestem és a jobb metszőfogamat (tejfog volt) beütöttem az ágy sarkába... Ennek köszönhetően a maradandó fogam csírája megsérült és azóta is egy sérülés van a fogamon! Nem romlik, nincs vele baj, de egy kis gödör! Szóval legalább egy fogorvoshoz el kellene vinni!
2010. nov. 4. 21:40
Szia!Pontosan így jártunk mi is csak már kb.két hónapja.Remélem nem fog hamarabb romlani,eddig még nem látszik semmi.Jó lenne megkérdezni egy gyerek fogorvost.
2010. nov. 4. 21:39

gondolom mivel tejfog és ugyis kiesik majd semmi

de komolyan válaszolva érdemes lenne egy fogorvoshoz elvinni megmutatni

2010. nov. 4. 21:37
Legkisebb lánykánk 15 hónapos és fürdéskor elesett a kádban és lepattant egy darab a kis fogából mi lesz vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook