Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Letöltöttem egy filmet meg hozzá a feliratot, hogyan tudom a kettőt összerakni? fórum

Letöltöttem egy filmet meg hozzá a feliratot, hogyan tudom a kettőt összerakni? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 1. 16:35
Udv! Ez attol fugg milyen lejatszot hasznalsz. En MPlayert, ennel ugy van hogy elinditod a progit, es ker ket utvonalat, az elsobe a filmet rakod a masodikba a feliratot.
2009. jan. 1. 16:05
Szia!Attól fgg hogy mit szeretnél:Ráégetni a filmre a feliratot és kiírni dvd-re,vagy csak a gépeden megnézni?Ha előbbit,akkor a subtitleworkshop-ot tudom ajánlani hozzá.Ha érdekel,priviben adok neked címet ahol mindenről átfogó tájékoztatást kapsz.
6. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - E004ab8014)
2009. jan. 1. 16:03
Ez igaz.
5. e004ab8014 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 1. 16:01
Igen, de ez azért is praktikusabb, mert ha mondjuk kiírja dvd-re a filmet, akkor az asztali lejátszónál nem lehet betallózni a feliratot, az meg szívás. :)
4. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 3. - E004ab8014)
2009. jan. 1. 15:54
Igen, igy is lehet. Talán egyszerübb is, de nem feltétel, mert kézzel is megkeresheted és akkor ugyanott vagy. Csak kicsit több ráfordítással.
2009. jan. 1. 15:49
Ugyanannak kell lennie a két fájlnévnek, és ugyanabban a mappában legyen mindkettő, így automatikusan társítja őket bármelyik lejátszó.
2009. jan. 1. 15:48

Szia

Én is épp most töltöttem le egy filmet, keresgélem a feliratot hozzá. Sajnos nem mindig találni olyat ami passzol.

Én a Gom Playert használom, abban tudom hogyanm kell összerakni őket. Nem nehéz, megnyitod előbb a fájlt(filmet), aztán van olyan, hogy Subtitles arra rámész és ott meg a feliratot keresed meg. Közben persze megy a film.

2009. jan. 1. 15:46
Letöltöttem 1 filmet meg hozzá a feliratot hogyan tudom a kettőt összerakni? kezdő vagyok még ebben a témában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook