Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Letiltás fórum

Letiltás (beszélgetős fórum)


19. 9e5f9ef4b8 (válaszként erre: 18. - 9e5f9ef4b8)
2016. márc. 11. 23:17
Úgy értem, megelőzni egyszerűbb, mert orvosság nem igazán van még rá. Ellenszer=orvosság. Bocs, ez egy ilyen nap. Kár hogy legalább egyetlen percig nem lehet itt javítani a hozzászólást. Mindegy.
2016. márc. 11. 23:12

Bocs, csak még annyit, hogy ha ez a jelenség mondjuk nem olyan régóta van, és mondjuk bármelyik másik oldallal kideríted hogy tényleg a java a bibi, és a másik böngésző is ugyanúgy reagál, akkor szerintem szándékosan van gépszinten szigorítva a java.

Van ugyanis most egy nagyon undorító vírus a neten, ami javat is használ, és még nem igazán találtak rá orvosságot, csakis ellenszert, és nagy károkat tud okozni. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha, akkor ezért lett szigorítva rajta. Tehát hiába is írnám le, hogy gépszinten hol nézz utána, hogy "és tényleg", mert esélyes, hogy úgysem fogja engedni a helyi számítógépes, hogy állíts rajta. Esetleg megkérheted, hogy csakis a hoxát vegye fel Neked a kivételek közé, mert ezt még lehet.

De mindez persze csak akkor áll, ha tényleg java probléma van.

17. 79c335274a (válaszként erre: 16. - 9e5f9ef4b8)
2016. márc. 11. 22:27
Köszönöm! Meg fogom nézni!
16. 9e5f9ef4b8 (válaszként erre: 15. - 79c335274a)
2016. márc. 11. 22:15

Érdemes lenne kipróbálnod majd egy másik böngészővel. Ennek a fórumnak akkor nem szoktam tudni használni egyes funkcióit, amikor letiltva hagyom a java-t. Elképzelhető, hogy a céges gépeden is csak ennyi a gond, hogy a böngésződben kikapcsolt, vagy a számítógépeden szigorúbbra lett állítva a java valami oknál fogva. Adott esetben engedélyezni lehet újra, de attól függ hogy ezt hol kell állítani, hogy milyen böngészőről van szó (nem írtad). Ha pedig a gépen van szigorítva, akkor lehet hogy a helyi számítógépest kéne megkörnyékezned hogy ezt enyhítse, mert nem szokták mindenhol engedni, hogy ezt a beállítást a felhasználó maga állítsa. De ha gondolod, megírom szívesen hogy gépszinten hol kell ennek utánanézni.


A legegyszerűbben úgy tudod majd kideríteni, hogy valóban java probléma van-e, hogy megnézel pár másik oldalt is, amik tuti java-t igényelnek a teljes működéshez. Pl.

A 24.hu-n bármelyik cikk, a semlegesekből hirtelen ezt találtam:

[link]

Ha az oldal betöltődése után nem látod ott a kommenteket, akkor le van tiltva a java-d.


Vagy még egy semleges, ez a hwsw-ről:

[link]

Ugyanaz: ha nincs engedélyezve a java, akkor az oldal alján nem fognak megjelenni a hozzászólások.


De szerintem elsőként mindenképpen egy másik böngészővel próbálkozz. Egy céges gépre általában nemcsak egyet raknak fel az embernek.

15. 79c335274a (válaszként erre: 14. - Gizus58)
2016. márc. 11. 14:29
Azt nem gondolom, mert az oldalt betölti, be is tudok lépni, csak nem tudok fórumozni, üzenetet küldeni. Szóval korlátozva vagyok, és nem tudom miért.
14. gizus58 (válaszként erre: 13. - 79c335274a)
2016. márc. 11. 14:27
Lehet hogy a munkáltató nem engedélyezi ,mint ahogy sok helyen a FB-ot sem.
2016. márc. 11. 14:18

Tudna segíteni valaki? A céges gépemről nem tudok belépni a hoxára. Vagyis nincs jogosultságom bizonyos műveletekhez.


Ez miért van?


Régen, évekkel ezelőtt már jártam itt, nem túl hosszú ideig voltam, és most újra regisztráltam.

Mi lehet a probléma?

12. MZsanett (válaszként erre: 11. - Tűzvvirág)
2016. febr. 25. 15:07
Rámész annak a személynak az adatlapjára, akit le akarsz tiltani, ahol ismerősnek lehet jelölni, megnyitod, és lesz olyan, hogy letiltás. Chatról is ugyanúgy le lehet tiltani.
2016. febr. 25. 15:05
Tudja valaki hogy a Facebook-on hogyan lehet letiltani valakit.Vagy hogyan lehet megszüntetni a saját fiokomat a Facabook-on? Köszönöm a választ.
2015. nov. 24. 14:41
Ha, nincs jobb alternatíva, az lesz. :)
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Ancsika688)
2015. nov. 24. 14:35
Ez biztos! :))
8. ancsika688 (válaszként erre: 6. - -andiey-)
2015. nov. 24. 13:59
Ne foglalkozz velük,card le.:)Az jobban idegesíti őket.
2015. nov. 24. 13:48
Én is pont a napokban gondolkodtam ezen, hogy milyen jó lenne itt is, ha lehetne tiltani embereket. Azaz csak egyet... :)
6. -andiey- (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2015. nov. 24. 12:58

Szóval, nincs.

Volt egy ilyen sejtésem, csak gondoltam, hátha valaki tudja, hogy kell.


Van egy két tag, akit simán tiltóra dobnék, ha lenne rá lehetőség.

5. -andiey- (válaszként erre: 3. - 123e772adb)
2015. nov. 24. 12:56
értem :)
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - -andiey-)
2015. nov. 24. 12:44

sajnos nincs .(

pedig elkelne,mikor idióta ,rosszindulatú személyek /tisztelet a kivételnek,mert azért az is van sok/nekiállnak az embernek akár privátban akár fórumon,csak azért mert 1 őszinte vélemény mer írni,ami még csak nem is durva

az ilyet figyelmen kívül kell hagyni,szokd ezt meg és minden rendben lesz,kár magadat hergelned butaságokon :) ;)

2015. nov. 24. 12:40
Itt nincs olyan. Ha beköpsz valakit a moderátornak, mert nem tetszik a véleménye, akkor simán kerülhet a személy letiltásra. Sok sikert! :)
2015. nov. 24. 12:28
itt?
2015. nov. 24. 12:22

Van olyan opció, ahol le lehet tiltani valakit?

Mint pl a fészbukon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook