Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik valami, ami segít a fogászati érzéstelenítés okozta hányingeren? fórum

Létezik valami, ami segít a fogászati érzéstelenítés okozta hányingeren? (tudásbázis kérdés)


4. wert_uio (válaszként erre: 3. - Megi04)
2012. máj. 12. 20:53

Gondolom, lentre fogja adni. Na már most ott folyamatosan neki van "dőlve" a nyelvem, azaz folyton érezni fogom. Ha most odateszem az ínyem hátuljára az ujjam, már az ingerel, pedig az nem is akkora terület, mint amit nem fogok érezni, azaz idegennek fog érezni a nyelvem.

A felső húzásnál is a szájpadlásom nagy része érzéstelenítve volt, de csak hátul jelentett gondot, ahol a nyelvem annak dőlve megpihent.

2012. máj. 12. 20:51
Már miért éreznél többet??? Hiszen nem a szájpadlásodba adja...
2012. máj. 12. 20:49

Pár hete voltam életemben először foghúzáson, a rakoncátlan bölcsességfogaimtól kell szépen sorjában megszabadulnom.

Meg se kottyant volna, de mikor beadta a nem szájbelsőm felől a doki a 2. érzéstelenítőt, azonnal előjött a hányinger, öklendeztem, alig tudta kihúzni a fogam. És ez ment 4 óráig. Meg se mertem szólalni, se mozdulni, mert folyton idegen tárgyat éreztem a szájpadlásomon, ami ugye a szájpadlásom volt, csak érzéstelenítve idegenként érezte a nyelvem

Bal felső letudva, jövő héten jön a jobb felső, de már azon kattogok, hogy fogom kibírni a folyamatos öklendezést. A doki még meg is ijesztett kicsit, mert az alsóknél ugye még többet fog a nyelvem érezni idegenként. Jaj...

Létezik valami megoldás?

Már altatásban is gondolkoztam. :(

2012. máj. 12. 20:45
Létezik valami, ami segít a fogászati érzéstelenítés okozta hányingeren?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook