Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik még az emberi reprodukcióban résztvevők védelme? fórum

Létezik még az emberi reprodukcióban résztvevők védelme? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 8. 15:22

És azt tudja valaki, hogy az inszemináció az emberi reprodukciós kezelésnek számít e???:S:S:S

Mert az kaális orvosom azt mondta, hogy nem:(:( És a lombik is csak akkor, ha már a gyógyszeres kezelés elkezdődött:( Inszemre is csak januárban megyek, szóval elvileg arra sem szedem még a gyógyszert:(

2011. dec. 6. 14:28
Igyekszem, köszönöm, nagyon kedves vagy!:)
2011. dec. 6. 14:11

Uhh, így még 1-el rosszabb a helyzet:-(


Munkahely: a törvény téged véd, ne menj bele semmi féle egyezkedésbe a mhelyeden, nem tudom, h milyen ott a helyzet, de ne hagyd magad!!!

9. VFanni01 (válaszként erre: 8. - Blanka201004)
2011. dec. 6. 14:08
Ne is mondd:( És most mondjam, hogy hitelfelvételben is vagyunk, és a foglalót már letettük...:S
2011. dec. 6. 14:04

Ez jó hír:-)



Azért nem semmi, hogy az embernek van elég "baja", és még a munkahelyén is rezeg a léc!

2011. dec. 6. 13:43
Épp most hívtam és mondták, hogy holnap felhív az orvosom, és ad is papírt róla.
2011. dec. 6. 13:39

Szia,

szerintem hívd fel a Kaáli-t, és ott biztos tudnak segíteni. Gondolom már adtak igazolást ilyen miatt.

(szerintem)

2011. dec. 6. 09:54
Valaki került már ilyen helyzetben? Milyen papírokkal kell igazolnom, hogy védve vagyok?
2011. dec. 5. 13:51
szivi:-)
3. VFanni01 (válaszként erre: 2. - Blanka201004)
2011. dec. 5. 13:50
Köszi!!
2011. dec. 5. 13:47

Szia,

pont a napokban olvastam erről:


[link]

védett vagy

2011. dec. 5. 13:44

Sziasztok!

Ki mit tud erről a törvényről. Rendes felmondással akarnak elküldeni a munkahelyemről, viszont a Kaáli Meddőségi Központ betege vagyok, túl 3 inszemináción, és vár rám még egy 4., áprilisra van időpontom lombikra. Tudtommal jár nekem a védelem. Tud valaki segíteni, hogy él e még ez a törvény, és ha igen meddig, mert azt hallottam jövőre már nem is lesz érvényes... és ugye itt az év vége:S:S Ill. hallottam azt is, hogy 6 hónapig tart csak a védelem ebben az esetbe, viszont ilyen időmeghatározást én sehol nem találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook