Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik ilyen munkahely? fórum

Létezik ilyen munkahely? (beszélgetős fórum)


2016. nov. 1. 20:00
én lassan 20 éve vagyok egy helyen, sokat dolgozom de szeretem a munkámat. nagyon sokan vagyunk, akik között vannak kifejezetten jó barátnőim (szerencsére a közvetlen főnökeim is cukik) vannak akikkel elvagyok és vannak akikkel szia-szia. lényegében elvagyok ott
19. zolo
2016. okt. 25. 11:57
Megoldható az álom munkahely. Csinálj egy vállalkozást ahol te vagy a főnök és ott te döntesz kit veszel fel és eltudod küldeni ha kilóg a sorból.
18. Cippora (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2016. okt. 21. 21:27
Igen,2 hete vagyok ezen a munkahelyen.És pozitív vagyok,mert minden szuper marad :)
17. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Cippora)
2016. okt. 21. 21:00

2 hét ?

:)

16. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2016. okt. 21. 20:54
:(
2016. okt. 21. 18:35

Én ilyen téren egy kicsit romantikus vagyok: az is számít, hogy az emberek szeretik-e a munkájukat, vagy kényszerből végzik.


Ezt nagyon jó összefoglalónak tartom:


[link]


Ja, én is egy ilyen munkahelyen dolgozom, habár nálunk is a leginstabilabb tényező maga az ember.

14. Channa* (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2016. okt. 21. 18:19

Sajnos nem lesz.


Hamarosan (néhány év) meg fog szűnni....:(

13. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2016. okt. 21. 11:12
Szia. Nekem is szólj, légy szíves, ha van felvétel! :)
12. Cippora (válaszként erre: 1. - Lili1)
2016. okt. 20. 09:08

Két hete még azt mondtam volna,hogy maximum a mesében.


Két hete viszont felvettek dolgozni egy megpályázott helyre.Újonnan induló vállalkozás.Legelső napon a közvetlen főnök leültetett minket,és azzal kezdte,hogy teljesen mindegy ki milyen beosztásban dolgozik,itt mindenki egyenlő,ne legyen carkavarás,dolgozzunk békében,jó hangulatban.Csak néztem,de persze nagyon örülök az ilyen hozzá állásnak.Egyenlőre mindenki így áll hozzá,és nagyon jó a hangulat,remélem így is marad,de ez biztos nagyon ritka.

2016. okt. 19. 21:21
Egy-egy irodán belül, egy adott osztályon még elképzelhető, de hogy egy egész cég csupaszív legyen arra azért vajmi kevés az esély.
10. Channa* (válaszként erre: 8. - Globus)
2016. okt. 19. 21:10

Én nem mondtam, hogy mind ilyen, csak azt, hogy létezik ilyen is:D

Nem tudom máshol milyen, én még csak ilyen helyen dolgoztam.

Nálunk is van beléptető rendszer, de ha kész a meló, akkor szabadság van.

9. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Lili1)
2016. okt. 19. 19:56

A miénk is ilyen. A benti gárda, ezen az osztályon.

De felvétel itt sincs.:)

8. globus (válaszként erre: 6. - Channa*)
2016. okt. 19. 19:52

Azért egy irodai munka más. Képzeld el, ha az OTP-ben minden ügyintéző nevetgélve felállna azzal, hogy most jól elmennek vásárolni. Akkor, mikor tele van a fiók várakozóval. Mert olyan soha nincs, hogy elfogyott a tennivaló, nem? Esetleg záróra után :) Munkahely jellegétől függ, pl. multinál, ahol beléptetőkártya van, nem igazán járkálhatnak ki pizzáért. Tesóméknál még a mosdóhasználat is csak behatárolt időpontokban lehetséges, amikor egyben étkezési szünet van.

Szóval létezik egy másik világ :)

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Ina87)
2016. okt. 19. 19:23
De igen!
2016. okt. 19. 19:22

Mi jelenleg 8-an vagyunk az irodánkban, és nagyon szépen együtt tudunk dolgozni. Nem teszünk egymás alá, segítjük egymást, jókat nevetgélünk.

Mostanság indult néhány fórum a lógós kollégákról, stb.

Nálunk, nem divat azt mondani a kollégára, hogy lóg, nem beteg, csak hazudik, helyette dolgozunk, minek megy ki cigizni, kajálni, vásárolni, stb.

Mi ezeket együtt csináljuk és még ebben is támogatjuk egymást.

Ha pl. a lidl-ben hétfőn kezdődik akcióban valami, amit meg akarunk venni, akkor senki nem problémázik azon, hogy miért megyünk ki, sőt! Ha nem indulunk időben, akkor noszogatnak, hogy menjünk már, mert elfogy.

Ha valaki beteg lesz, akkor nem arról susmogunk, hogy hazudik, nem is beteg, hanem mindenki felhívja, jobbulást kíván neki és várjuk vissza. Ha meg nem beteg, csak nem volt kedve jönni (ilyen még nem fordult elő), akkor azt is megértjük, nem kezdjük el emiatt furkálni.

Ha valaki elront valamit, akkor nem futunk árulkodni, hanem gyorsan együtt rendezzük, és nem hagyjuk magára.

Ha valakit esetleg el kezdenek piszkálni, akkor mi szintén kiállunk mellette, akkor is, ha ezért nem kapunk év végén jutalmat.

Ha céges buli van, akkor együtt vagyunk, befogadjuk a többi terület kollégáját is, ha épp valakit magára hagytak, azaz nem unatkozik senki a sarokban.

És még sorolhatnám....


Ja, 4 nő (25, 49, 54, 60 évesek), 4 fiú (23, 38, 43, 45 évesek).

2016. okt. 19. 19:20
nem létezik ilyen...
4. Channa* (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2016. okt. 19. 19:07

Hát de miért?

Nem én döntök a felvételről, de tudom, ha keresnek kollégát...

:D

3. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - Channa*)
2016. okt. 19. 16:59
De piszok vagy! :DDDD
2016. okt. 19. 16:52

Az enyém ilyen:D

De nincs felvétel.

2016. okt. 19. 16:27

Sziasztok!


Szerintetek hol van olyan munkahely ahol jólelkű, aranyos emberek vannak és tudnak szépen együtt, egymást segítve, nem egymás ellen dolgozni?

Vagy milyen hasonló céget lehetne alapítani ahol az ember lelke is boldog a munkahelyen is. Mert számomra egy munkahelyen inkább a társaság a fontos, hogy jól kijöjjünk egymással. Tudom, hogy sajnos szinte mindenhol van 1-2 olyan ember aki nem oda való de még bizakodom hátha vannak olyan helyek ahol "normális" emberek dolgoznak együtt, jó hangulatban.


Köszi előre is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook