Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik, hogy rosszul állapítja meg Nifty a baba nemét? fórum

Létezik, hogy rosszul állapítja meg Nifty a baba nemét? (beszélgetős fórum)


4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Cuczu89)
2022. febr. 28. 09:24
Szerintem erre nagyon kicsi az esély. De úgyis mész még uh-ra ott rá tudsz kérdezni mit látnak. Nekem 13 hetesen már megmondta egy nagyon jó nevű genetikai uh-os doktornő hogy fiú. Ilyen extra genetikai vizsgálat nem volt
3. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Cuczu89)
2022. febr. 28. 07:29
Szerintem ez nagyon ritka eset.
2. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Cuczu89)
2022. febr. 27. 15:14

Ha jól tudom, ez a teszt sem 100%-os. 1-2 százalék hibalehetőség van. Ne feledjük, hogy az ember nem gép és tud furcsa dolgokat produkálni. 🙂

Az még a szerencsés eset, ha a baba nemét tévesztik el, a lényeg, h betegséggel kapcsolatban ne legyen ilyen.

Szerintem is lehet az, amit írtál, h vkinek a vérében esetleg nincs annyi kromoszóma a gyerekből és nem tudják kimutatni. De mivel nem vagyok szakmabeli, nem akarok hülyeséget írni. 😄

2022. febr. 27. 14:29
Egy babás fórumon egy anyuka írta, hogy nekik a prena rosszul jósolta meg a teszt a baba nemét 2019-ben. Vajon ez h lehetséges? Nekünk most fiút jósolt de létezik h tényleg téved a teszt? Y kromoszóma csak akkor lesz a vérben ha fiúval vagyok várandós. Gondolom inkább a tévedés akkor fordul elő ha még nincs elég y kromoszóma így azt írják rá h kislány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook