Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik- e az asztrális utazás? fórum

Létezik- e az asztrális utazás? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 22:42
tuti
2011. jan. 11. 22:07
Én saját tapasztalatokból hiszek ezekben a dolgokban meg másban is...
2010. nov. 7. 20:54
Engem már vittek vissza igy az előző életembe. De most azért kerestem rá ere a fórumra,mert tegnap éjjel elhagytam a testem. Ugy kezdődött mintha álmodnék. Azt történt,hogy repültem de elég nehézkesen kint az utcánkban azt hiszem. Majd az utca egy teljesen másképp nézett ki. Kiszélesedett és középen fe volt turva,mint csatornázáskor. Ezek fölött repültem, aztán megláttam egy nagy házat ahova bementem. Egy szőke haju,középkorú nő és a férje lakott benne. Én körül repkedtem a nappalijukban meg a konyhában, aztán már csak azt hallottam,hogy felkeltek és elkezdtek kiabálni a lakásban,hogy "ki van itt?" Erre én ugy megijedtem,hogy elrepültem onnan végig az utcán haza jöttem. Arra ébredtem,hogy egy hatalmas lökést éreztem, iszonyatosan zsibbadt a fejem búbjától a derekamig, aztán megnyugodott. A szemem ugy ugrott ki mintha nem is aludtam volna. Iszonyú volt és megdöbbentő. Miután túljutottam ezen az érzelmi hatáson,már csak az érdekel,hogy kik voltak azok az emberek,akikhez bementem. Tud valaki segíteni??
2009. aug. 11. 09:19

Létezik,

L: Nostradamus, asztrál utazó volt.

2009. máj. 26. 20:50
Van ilyen.
17. Juca78
2009. márc. 23. 13:24
nem
16. Juca78 (válaszként erre: 8. - Makrai.lilla)
2009. márc. 21. 16:11

Érdekesek ezek..

Én 1x a papámról álmodtam, és bár nem emlékszem az illatára, az álmomba nagyon is valóságos volt.


Viszont én is voltam olyan számomra ismeretlen helyeken, ahova az életbe is visszatérnék. Ezek mind visszatérő álmok, és nagyon valósághűek. Amikor közelítek 1 hely felé, már előre tudom, hogy pl mi van a domb túloldalán.:)

2009. márc. 21. 12:29
vajon mindenkinek volt elözö élete ? ezt ki tudná megmondani? a hipnózis engem is vonz de félnék azért-
14. Júlia* (válaszként erre: 11. - Aramis39)
2009. márc. 21. 11:22

Te a regressziós hipnozisról írsz, amikor terápiás célzattal, és szándékosan előző életekbe viszik vissza a delikvenst.


Azt asztrál projekcióval maradhatsz a tested felett is, vagy csak a szobában, nem kell távolra menned, ha nem akarsz.

13. 40163fd81d (válaszként erre: 7. - Maitra)
2009. márc. 21. 11:07

:)

Igen,ez az.

2009. márc. 21. 10:47

Én az álmot ,álomnak hívom,és igen nagyon kézenfogható és valóságos helyeken járok,sokszor még a talajt is érzem a lában alatt....egyszóval valóban azt érzem ott vagyok,benne vagyok ,járok,fogok,nézelődök,beszélek.De számomra ez akkor is csak álom.


...de életemben volt párszor,egy-egy pillanat amikor megállt az idő,nem volt sem tér sem hang,se rossz se jó,se kíváncsiság,sem érzések,

se gondolatok,semmi....még én sem voltam és mégis része voltam mindennek ...nem tudom másként fogalmazni,azt hiszem csak a halál lehet ehhez fogható:))))

Az első óta nem félek a haláltól és nem féltek senki tőle.

2009. márc. 21. 10:29
Asztrálutazást regressziós hipnozissal szokták művelni és akkor, ha nagyon indokolt. Egyedül és megfelelő képzettség nélkül kínos..mert a tudat nehezen dolgozza fel az előző életeinket.
2009. márc. 21. 10:24
útjaink
9. Júlia* (válaszként erre: 8. - Makrai.lilla)
2009. márc. 21. 10:24

Amiről mi azt gondoljuk, hogy csak színes álmok,

azok asztál utazások.


Minden éjjel kilépünk a testből, a lélek Haza látogat feltöltődni.


Csak az éjszakai útjain spontánok,

a nappali tudatos kivetüléseket el kell sajátítani.

Vannak erre nagyon jó mesterek,

első alkalommal nem tanácsos egyedül "útra kelni", mert könnyű pánokba esni,

ez meg nagyon hosszú időre visszaveti az utazni kívánót.

2009. márc. 21. 09:39
ez tuti nem az de rendszeresen olyat álmodok hogy más országba vagyok,persze ennek van oka is,mert amikor évekkel ezelött már nagyon vágytam angliába mindig ezzel álmodtam, tudat alatti dolgozik:)de sokszor vagyok pl anmerikában stb:)szar érzés felkelni,tudok angoulul de pl álmomban sokkal jobban beszélek és emlkszek is mindenre,házra stb, az tuti hogy olyankor lehet máshol vagyok,mert ezek mésfajta álmok!nem nagyon idetartozó a téma de gondoltam leirom mi lehet ez
7. maitra (válaszként erre: 1. - Aramis39)
2009. márc. 21. 09:39
igen letezik nekem eddigi eletemben mar volt tobszorosen elmenyem benne hogy akkor is test kilepest tudtam meg elni amikor a testem ebren volt hat mit mondjak nagyban megvaltoztatja az ember nezopontjat dolgokrol!De egyben nem felsz mar olyan mertekben a halaltol mert tudatosul valahol hogy van a lelked es a tested ami nem ugyanaz teljesen de megis hatassal vannak egymasra!
2009. márc. 21. 09:19
Nem csinálnám meg, az tuti!
2009. márc. 21. 09:14

[link]


[link]


Félelmetes...

4. Dite
2009. márc. 21. 09:00
Amit nem tudunk vagy nem látjuk az nem azt jelenti, hogy nincs is. Ezen már én is elgondolkoztam!
3. Juca78 (válaszként erre: 1. - Aramis39)
2009. márc. 21. 08:59

Erről nem hallottam, hol lehet erről bővebben olvasni?

Én nem tudom elképzelni, hogy létezik ilyen, de kíváncsivá tettél.

2009. márc. 21. 08:05
Létezik.
2009. márc. 21. 07:57

Vajon a lélek el tudja e hagyni a testet és elrepül oda ahova szeretnénk ?


Sok, magát ezoterikus gondolkodásúnak valló ember álmodozik arról, hogy milyen jó lenne a fizikai testet "otthagyni", és repülni, ahová csak akar. Megnézni embereket, helyeket, történéseket, más világokat. Kétségtelen, hogy az utazgatás e módja olcsó, azonban az asztrálutazás sokkal több egyszerű helyváltoztatásnál. Mint ahogy minden szellemi gyakorlatnak, ennek is meghatározott célja, módja és követelményei vannak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook