Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik anyabarát munkahely, vagy csak legenda? fórum

Létezik anyabarát munkahely, vagy csak legenda? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
6. 425031217d (válaszként erre: 4. - Anika70)
2013. ápr. 29. 07:01

Ennyit a 8 óra munka, 8 óra pihenés-ről...


Kisgyerekes anya 12 órában, ez az igazi családbarát munkahely! :(


Olyan óvoda nincs, ahol ennyit lehet egy kisgyerek.

2013. ápr. 29. 07:00
Nem csak nem családbarát, hanem úgy összességében emberbarát se. Engem gyerek és minden nélkül vettek fel olyan helyre, ahol részmunkaidős leszek elvileg, de rögtön hozzá is tették, hogy ne is várjam, hogy ennyit fogok dolgozni ... sokszor a részmunkaidős állások se részmunkaidősek ...
4. Anika70 (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2013. ápr. 29. 06:58

Nekem is éppen ez a gondom....ráadásul nekem segítségem sincs és jövő augusztusban oviba kell vinnem valahogy, hiszen 6-18-ig fogok dolgozni.


Fogalmam sincs hogyan oldom meg segítség nélkül, márpedig arra nem számíthatok.

2013. ápr. 29. 06:57

Legenda!


Nemhogy nem család, de nem is emberbarát a munkahelyek 99%-a.

2013. ápr. 29. 06:52
Az a baj,hogy sajnos már alig létezik olyan meló ami 8-16-17-ig tartana,vagy ha mégis,az sohasem betöltetlen...én is most szembesülök azzal,hogy ha nincs segítség aki vigyázzon a gyerekre,akkor manapság nem tudod megoldani sehogysem a munkába járást...
2013. ápr. 29. 06:46

Aktív álláskeresőként rá kellett jönnöm, hogy le van tojva a gyerek. A legtöbb munka 6órás kezdésű (ha egyáltalán kifog az ember egy normális egyműszakost). Az óvodák is hatkor nyitnak. Érj be időben! Old meg!

Kifejezetten úgy kerestem állást, hogy oviba is tudjam vinni a picúrt. A férjem három műszakban dolgozik, tehát háromhetente egy hétig tudná ő vinni a gyereket. Amíg nincs ovi, addig anyukámék lennének a gyerekkel. Egy nyolctól-ötig állás lenne az ideális, hiszen oviba is tudnám vinni a gyereket, ahonnan apu ha éjszakás vagy délelőttös, elhozhatja.

De egyszerűen nem találok, pedig bármit elvállalnék ésszerű keretek között.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook