Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezhet tünet nélküli terhesség? fórum

Létezhet tünet nélküli terhesség? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 11. 09:31

persze, létezik.

az első két gyerekemmel, ha nem nőtt volna a hasam hordóra, fel sem tűnt volna, hogy terhes vagyok. semmi más tünetem, panaszom nem volt.

12. Kata 1977 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 11. 09:04

Igen létezik!

Nekem az elsővel kutya bajom nem volt,csak annyi hogy a mikulás nem jött.Nem volt hányás,szédülés,mellfájás,stb....

Csak annyi volt,hogy nőtt és nőt a pocakom:-)

Komolyan mondom, észre sem vettem volna különben, hogy babát várok,fantasztikus terhesség volt!

Aztán a következő 3 mindent bepótolt kamatostól!!:-))

11. b235ac96d5 (válaszként erre: 9. - Birgi74)
2012. ápr. 11. 08:24

Ugyanígy voltam én is! ( és egy lány, egy fiú) Nem kötelező, hogy az ember bármi kellemetlent érezzen! Én pl. imádok hason aludni és sokszor feküdtem terhességem elején is így. Aztán egyszer úgy éreztem, mintha valami összegyűrődött volna a hasam alatt, mert nyomott:)))Többször kisimítottam a plédet, mire rádöbbentem, hogy ami nyom nem kívül van, hanem bennem:)))) Kedves emlék!:)

De a székrekedésen kívül, más kellemetlen tünetem nem volt. Még a sokak által emlegetett émelygés sem. Talán az első időszakban kicsit fáradékonyabb voltam:) Ennyi!:)

2012. ápr. 11. 08:16

nekem sem volt az elején,csak h nem jött meg,meg kicsit álmosabb voltam,mint máskor..kb 5 hetesen kedtem el érezni hányingert,stb..



barátnőmnek szinte végig csak a kimaradás volt,se hányinger,semmi...

2012. ápr. 11. 08:13

egyik varandossagom alatt sem volt semmi kezdeti tunetem :) egyik kisfiu, masik kislany volt, szoval nalam megdolt, h biztos azert van a hanyinger, stb... mert nem volt :)

semmi :)

a melleimen vettem eszre csak, mert a menzesz elmaradasa koruli idoben kezdtek egyre teltebbek lenni.

2012. ápr. 11. 08:10
Természetesen létezik. Előfordult már olyan is, hogy csak a 3-4. hónapban tudta meg az anyuka, hogy gyermeke lesz.
7. Cepheus (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 11. 08:08
Nekem úgy a 6. héten kezdődtek a terhességi tünetek, addig jóformán semmi. Sok sikert!
2012. ápr. 11. 08:07
Miért ne létezne???
2012. ápr. 11. 08:04
Persze, nem szedulsz nincs hányingered, meg is jön ugyan úgy. Még foggatlo mellett is teherbe lehet esni
4. Szuszi79 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 11. 08:04
Természetesen létezik. Örülj neki! :-))
3. pamacs85 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 11. 08:04

Igen létezik :)) Nekem sem volt a nem várt napján volt egy kis mensis fájdalom és ennyi a hányinger is majd a 12 hét körül jött elő.


Az "igazi" tünetek jelentkezése nagyon változó van akinél már a 6. de van akinél csak a 8. héten jön elő.


Mennyi idő vagy most?

2012. ápr. 11. 08:03
Ma megyek doktorhoz, 3 poz. teszt után. Húsvét előtti pénteken teszteltem, azóta figyelgetem, hogy el ne tűnjenek a csíkok :)) meglepett, mert nem igen volt tünetem. Hányinger volt, de nem reggel, szagokra nem vagyok és voltam érzékeny. Mellfeszülés nincs, mostanában fájdogál. De még így se vészes, tulajdonképpen "kutya bajom".
2012. ápr. 11. 08:02
Létezhet tünet nélküli terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook