Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezhet szerelem sex nélkül? fórum

Létezhet szerelem sex nélkül? (beszélgetős fórum)


17. jstefan (válaszként erre: 16. - Aludanyi)
2011. szept. 5. 20:30
Nem annak szántam! Hát így sikerült,elnézést érte.
16. aludanyi (válaszként erre: 15. - Jstefan)
2011. szept. 5. 10:38
jstefan: sajnálom, csak maximálisan szexistának és ledegradálónak véltem a hozzászólásod!!!!!
15. jstefan (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2011. szept. 2. 20:59
Fatálisan félreértettél!Én nem azt írtam amire nekem válaszoltál!
2011. szept. 2. 19:45
Igen. Tapasztaltam, de nem jó.
13. aludanyi (válaszként erre: 10. - Krisztyna13)
2011. szept. 2. 19:44
Krisztyna: Nagyon drukkolok és örülök neki, ha mindezt nem veti el! Az is lehet, hogy a Hellinger terápia hatására még a Mamát is sikerül "túlnőnie" és kicsit rendbe raknia! Nagyon drukkolok és kívánom, hogy sikerüljön! A leveledet pedig várom! :)
12. Petra11 (válaszként erre: 11. - Krisztyna13)
2011. szept. 2. 15:58
Akárhogy is döntöttök, kívánok nektek sok boldogságot! :) (meg sok szexet):D
11. krisztyna13 (válaszként erre: 8. - Petra11)
2011. szept. 2. 15:46
Abban mindenképpen igazad van hogy onnan mihamarabb el kell mennie...és talán abban is hogy ha együtt élnénk akaratlanul is ezt hinné teljsitenie kell..pedig nem. Mindenesetre amig nem tud elköltözni otthonról addig is marad a törödés szeretet és a többi remek ötlet amit töletek kaptam és amit ezúton is nagyon szépen köszönök:)
10. krisztyna13 (válaszként erre: 7. - Aludanyi)
2011. szept. 2. 15:42
Továbbítottam neki amiket javasoltál..tetszik neki az ötlet:) A részletekről majd tájékoztatlak ígérem:)
2011. szept. 2. 14:55
Helyesbítek: Krisztyna...
2011. szept. 2. 14:55
Első lépésként biztos hogy kicsit távolabb kellene költözni a kedves mamától. Hogy össze, vagy el, arra én azt mondanám, hogy először el. Mert szerintem ha rögtön összeköltöznétek valószínüleg folyamatosan benne lenne a teljesítési vágy, ami ki tudja hogy jön össze, és nem lehet tudni milyen reakciót vált ki belőle. (itt gondolok arra, hogy ideges lenne folyamatosan) Működik a szex nélküli kapcsolat, de csak ideig óráig. Biztosan rengeteg türelem, és részedről megértés szükséges az egészhez. De ez csak az én saját véleményem, természetesen nem biztos hogy ez a tuti..
7. aludanyi (válaszként erre: 1. - Jstefan)
2011. szept. 2. 14:54

Jstefan: Továbbá... Nem ismerjük a fiút, ezért ne dugjuk skatulyába! Lehet, hogy nincs az Ő problémájára csodabogyó, és azt se hinném, hogy az idegállapotával lenne baj! Lehet, hogy van számos alternatív mód, ami a pofonnál is egyszerűbb, de a kudarcoktól elvakulva szegények gondolni se gondolnának rá! Itt van pl Kitty ötlete!


Impotens...? Uggyan...! Az, ha jól tudom, akkor teljes harcképtelenséget jelent, amiről itt ugyebár szó sincs! Amúgy meg itt fiatal fiúról van szó és nem egy kiégett 40-esről!


Ami pedig engem illet: Nincs az a probléma, amit ne lehetne orvosolni vagy így, vagy úgy! Akarat kell hozzá, erő, hit, és megannyi szerető gondoskodás, kitartás, biztatás... És én úgy vélem, hogy ez a srác igenis meg fog gyógyulni, mert ezek benne mind megvannak, a többit pedig Krisztybától megkapja bőven!!!!!!

6. aludanyi (válaszként erre: 1. - Jstefan)
2011. szept. 2. 14:42

jstefan: A Te elképzelésed szerint tehát tökéletes az a kapcsolat, ahol se a férfi nem bízik meg a nőben, se a nő a férfiban, állandó a veszekedés, sorozatosak a megcsalások, a férfi hazudik, a nő sír, a nő hazudik, a férfi megveri... De este összefekszenek, kuffantanak egy szuper jót, mert elvégre is ez a lényeg nemde barátom...?

Esetleg Te is így bánsz a nőkkel ahogy azt fent leírtam?

Ismered az alábbi fogalmakat, mint:

- Őszinteség

- Megértés

- Bizalom

- Kitartás

- Hűség


...?...

5. krisztyna13 (válaszként erre: 3. - Kitty1975)
2011. szept. 2. 13:51

A fáma szóljon belöled:)

De ez jó ötlet..köszönöm:) Kipróbáljuk...pár nap pihi így is úgy is ránk férne..:)

4. Kitty1975 (válaszként erre: 3. - Kitty1975)
2011. szept. 2. 11:26
Még csak annyit, hogy az általam leírt esetben nem a mama volt felelős a történtekért, hanem egy ex feleség, aki amikor a kapcsolatuk megromlott egyéb okból, akkor leszólta a férje teljesítményét, ami gátlásokat okozott neki.
3. Kitty1975 (válaszként erre: 1. - Krisztyna13)
2011. szept. 2. 11:23
Néhány éve egy barátnőmnek volt hasonló esete. Végülis ő megállapodott a barátjával, hogy számára egyáltalán nem sürgős a dolog, tudta, hogy a férfinak 5 éve sorozatos kudarcai voltak. Aztán elmentek egy hétvégi 3 napos wellnessre, finom vacsora, utána egy kis ital és teljesen normálisan megtörtént minden. Ezt követően egy napi rendszerességű szexuális kapcsolat alakult ki közöttük, de kezdetben meg kellett támogatni 1-2 pohár borral. Aztán össze is házasodtak és tökéletes testi-lelki harmóniában élnek.
2. 7e992805d2 (válaszként erre: 1. - Jstefan)
2011. szept. 2. 10:19

Te talán valami tudós vagy, aki évekig kutatott ilyen problémával küzdő embereket, hogy kategórikusan kijelented nincs megoldás???


Valószínű nem, így ez csak a Te személyes véleményed, az ilyen lelki eredetű dolgokra igenis van megoldás.


Ja hogy szerinted egy kapcsolat legfontosabb része a szex....csak az egyik fontos része, mellette még nagyon sokminden kell egy működő kapcsolathoz. Majd, ha lesz ilyened meglátod.

1. jstefan (válaszként erre: 1. - Krisztyna13)
2011. szept. 1. 22:11
Az a férfi aki ilyen súlyosan gátlásos, véglegesen nem gyógyítható.Ha átmenetileg működne nála a szex akkor is később, hónapok, vagy évek múlva ha érné megint egy lelki trauma valahol, újra impotens lenne.Szerintem az önkielégítés sem működik nála, azt csak az időhúzás miatt mondja,hátha csoda történik.Neki alapvetően az idegállapotával van probléma ami kezelhető de véglegesen nem gyógyítható.Egy kapcsolatnak a legfontosabb része a szex, ez mozgat mindent alapvetően, csak sokan ezt még önmaguknak sem akarják beismerni,ezért mellébeszélnek hogy megnyugtassák magukat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook