Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Letagadni a kort, megtagadni a családot? fórum

Letagadni a kort, megtagadni a családot? (beszélgetős fórum)


26. Rish67 (válaszként erre: 20. - B4ca0947f4)
2011. okt. 6. 21:19
Köszi!!!!
25. Rish67 (válaszként erre: 25. - Féknyom)
2011. okt. 6. 21:18

Ok,csináljon...

Ha ez jó neki, tulképp igazad van, annyi bohóc járkál szabadon kis hazánkban... Még egy,nem oszt,nem szoroz.

Köszi a hozzászólásokat,részemről ennyi.

24. Rish67 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. okt. 6. 21:16

Köszi az aranyos hozzászólást...

Kedves Andi,egy régi ismerősöm, vagyis nem is olyan rég nagyon jóban voltunk,de hirtelen kifordult magából,egyszer totál emberi,pár napra rá meg nem ismerek rá.Az "észhez téritést" nem pont szó szerint értem,és nincs probléma,csupán már-már nevetséges szegény...de a hozzászólásokból itélve, nem kéne törődnöm vele, én csupán jóindulatból gondoltam a dolgot. Minden jót.

23. 9536810fa1 (válaszként erre: 22. - Rish67)
2011. okt. 5. 05:08

De még mindig nem derült ki, hogy Neked kicsodád... hm?



... biztos, hogy azért tagadja meg a családját (ami semmiképp nem helyes), hogy letagadja a korát?

22. Rish67 (válaszként erre: 21. - Bumburka)
2011. okt. 4. 22:41
Priviben,Bumburkám... Én is nagyon elcsodálkoztam a helyzeten...
21. bumburka (válaszként erre: 1. - Rish67)
2011. okt. 4. 20:51

Fölösleges vele foglalkozni.Kevés az önbizalma,vagy identitás zavaros.

Így látatlanban ennyi a véleményem.

Bár nem ismerem konkrétan a szituációt.

2011. okt. 4. 19:52
Egyszerűen nem fogadja el a korát, ez is a klímax egyik megjelenési formája férfiaknál és nőknél egyaránt. Az ő életébe (hiszen verseng a fiatalokkal) nem passzolnak bele a felnőtt gyermekei, hiszen akkor mindenki látja, hogy ő mennyi idős. Szerintem ez egyfajta betegség, ezt azért egy orvos jobban meg tudná neked mondani. Nem egyedi. Igazuk van, öltözzön, ahogy neki jólesik-bár ciki a családnak- de a gyermekeit ne tagadja meg. Nem egészséges , az tuti. Ne foglalkozz vele, valószínű lesz vele elég bajotok néhány év múlva... előbb-utóbb kiütközik valami viselkedészavar ezeken kívül.
2011. okt. 4. 10:28

Anyósom is ilyen. Konkrétan nem tagadja le a gyerekeit, de nyílt titokként kezeli a dolgot.

Ő eléggé alacsony, és a 14-16 évesek stílusában öltözködik. Gyakorlatilag olyan cuccokat hord, amiket huszonéves fejjel én nem vennék fel...

De ő tudja...

18. 9536810fa1 (válaszként erre: 17. - Anyucika3)
2011. okt. 4. 10:21

Mondom én, hogy egy bizonyos kor után arra való az élet, hogy kiéljük addig elnyomott vágyainkat, egyrészt nem érdekel, ki mit mond... másrészt boldogan fogjuk arra, hogy hülyülünk... és közben meg imáááádjuk az életet! :))))

... én legalábbis valami ilyesmit terveztem! ....

;)

2011. okt. 4. 10:18

Mondjuk én sosem mások miatt öltöztem így vagy úgy,és most sem.Úgy öltözök,ahogy én jól érzem magam,ahogy nekem és a drága férjemnek tetszik:D

De ez a fodros rózsaszín nem is rossz,most,hogy mondod.Nekem nagyon tetszenek a habos-babos "hercegnős" szoknyák.Talán én meg majd olyanokat fogok hordani.De csakis elegantosat:-))))))))))))))

16. anyucika3 (válaszként erre: 15. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 10:15
:-)))))))))))))))))))))))))))
15. 9536810fa1 (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 10:13
Bár tornászom rendesen... szóval lehet, hogy addigra olyan jó seggem lesz, hogy váltogatni fogom a lyukas seggű gatyám és a rózsaszín talpig fodrokat! :DDDD
14. 9536810fa1 (válaszként erre: 13. - Anyucika3)
2011. okt. 4. 10:12
... ááá, nem lyukas seggű gatyában fogok járni, hanem talpig rózsaszín fodrokban... rózsaszín kalapban, rajta naaaaagy rózsaszín virágcsokorral... és húúúúzom magam után a főutcán a rózsaszín szaténszalag végén lógó rózsaszín kutyámat! ... nekem ilyen terveim vannak! :DDDD
13. anyucika3 (válaszként erre: 11. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 10:07

:-))))))))))))))

Én 60 évesen rojtos minibe,vagy lyukas seggű gatyába nem szabadnak érezném magam azt hiszem,inkább bolondnak:D Persze aki ettől lesz boldog,szíve joga:D

12. anyucika3 (válaszként erre: 9. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 10:05
Na igen,a jó közérzet fontos.Engem sem zavar ha más így öltözik,csak nevetségesnek találom,sőt némely esetben ízléstelennek.Azért az ilyen önbizalmat nem tudom irigyelni:D
11. 9536810fa1 (válaszként erre: 9. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 10:03
...hehe, hazabeszélek ám... én is gáz öregcsaj leszek. :))) Amit addig nem mertem felhúzni, mert hjaj, mit szólnak, akkor majd felveszem... mert akkor már mindent lehet, és let.jhatja az ember, hogy ki mit gondol és ki mit mond.... legalább utolsó éveiben éljen úgy az ember, hogy vidám és boldogságos és szabad legyen. :DD
10. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Rish67)
2011. okt. 4. 10:03
Önmagát csapja be..legyen a saját dolga.
9. 9536810fa1 (válaszként erre: 8. - Anyucika3)
2011. okt. 4. 09:56
... viszont Ő úgy jól érzi magát! :)) Néha ez is fontos. Engem nem zavar, megmosolygom, ha ilyent látok, még talán irigylem is az önbizalmát, de semmi negatív érzésem nincs vele kapcsolatban...:o)
8. anyucika3 (válaszként erre: 7. - 9536810fa1)
2011. okt. 4. 09:47
Na igen.Számomra eléggé zavart elmét enged sejtetni,amikor meglátok egy 60 évest pi... mutogató miniszoknyába,haspólóba,,vagy rongyos farmerba..stb,csak mert esetleg jó alakja van.De mondjuk a legtöbb csak maga látja így,mert nincs önkritikája.Szerintem idősebb korban is lehet csinosan,mutatósan,ízlésesen öltözni sokféle stílusban.Nem kell mindenkinek kosztümöt,blézert hordani.Hozzám ez a stílus áll közel,máshoz meg a sportos,vagy más.A lényeg,az összharmónia,a kisugárzás.Csak sok idősebb nő attól érzi fiatalosnak magát,hogy tinirucikba bújik.Pedig inkább röhejesek,mint mutatósak.
7. 9536810fa1 (válaszként erre: 6. - Anyucika3)
2011. okt. 4. 09:37
... igazad van, de ... szerintem ..... mindenki a személyiségének megfelelően öltözzön, szerintem úgy marad egészséges a lélek. A "kornak megfelelő" öltözetet és bármit, az emberek, a szokások, a divat, az illem... stb. diktálja, az a jó, SZERINTEM, ha a külsőnk a belsőnkből táplálkozik. Ezzel persze együtt jár, ha valakinek zavart a belsője a külseje is az lesz. :)
6. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Rish67)
2011. okt. 4. 09:06

Nem,nem vall egészséges elmére.

De miért kell észhez térítened?Közeli hozzátartozód?

Ha igen,ülj le talán elbeszélgetni vele,persze csak akkor tudsz ha Ő nem zárkózik el ezelől.Ha nem érint közelről,akkor hagyd.Sok ember van,leginkább nő,akik képtelenek elfogadni,hogy eltelnek az évek,és nem maradhatunk mindig 20-30 évesek.Némely idős hölgy úgy is öltözik fel mint egy tini.Szerintem nagyon nevetségesek,és szánalmasak.Egy nő minden korában legyen ápolt és csinos,jó megjelenésű,de a saját életkorának megfelelően,és ne csináljon bazári majmot magából.Nekem ez a véleményem.

5. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Rish67)
2011. okt. 4. 07:16

Miért kell észre téríteni!

Azt írod felnőtt gyerekei vannak, valószínű már megállnak a saját lábukon. Ő pedig úgy éli az újra visszakapott szabadságát (ha már a gyerekek kirepültek), ahogy neki jó.

Az, hogy megtagadja a családját, valóban nagyon szomorú, és elhiszem, hogy akiket érint, nagyon fájdalmas is.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rish67)
2011. okt. 4. 06:53

Kid ő neked, hogy ilyen szinten foglalkoznod kell vele?

Miért kellene észhez téríteni?

Nem igazán értem, hogy mi a probléma.

2011. okt. 4. 06:05

Valami barátról van szó, vagy ellenségről?

Mert ha barát akkor próbálkozhatsz, de ha ellenség akkor hagyni kell.

:-))

2011. okt. 4. 05:59
nem kell ilyen barommal foglalkozni!
2011. okt. 4. 00:26

Sziasztok!

Szerintetek egészséges elmére vall,ha valaki görcsösen tagadja a korát,és ezzel párhuzamban a családját?Értem ezalatt,hogy a felnőtt gyerekeit megtagadja,csak hogy fiatalabbnak nézzék... Pedig csak rá kell nézni,és látni,olyan fonnyadt,épp annyinak látszik,amennyi...

Mi a véleményetek? Hogyan lehetne "észre tériteni?"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook