Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leszokni a REXETIN-ről... Én most próbálom (újra). Jó lenne tapasztalatot megosztani, kérlek segítsetek! fórum

Leszokni a REXETIN-ről... Én most próbálom (újra). Jó lenne tapasztalatot megosztani, kérlek segítsetek! (beszélgetős fórum)


10. _Dina_ (válaszként erre: 1. - Health79)
2013. okt. 3. 20:58

Szia! Nekem sikerült letenni a rexetint is meg a xanaxot is! Rexetinből napi 40 mg-ot (azt hiszem) szedtem és egy 0,5-ös srt. A lényeg a fokozatosság. Két hetente csökkentettem negyedet! Az utolsó félnél elkezdtem szédülni, nem voltam jól, de szerencsére nem tartott sokáig.

A xanaxot először feleztem, utána 0,25-ös simát szedtem, a rexetint elhagyása jobban megviselt. Nem mondom hogy teljesen gyógyult vagyok, mert nem...néha-néha kell bevennem xanaxot!

Nem olvastam vissza, lehet írtad, de meddig szedted? Kitartás!

9. health79 (válaszként erre: 8. - Health79)
2013. okt. 3. 19:07
Talán nyíltan nem szívesen..ezért üzenetben gondoltam,de nekem bármelyik megfelel.
8. health79 (válaszként erre: 7. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 3. 19:06
Istenem,másfél év..Kérlek,leírod pontosan hogyan zajlott?Miben tudott segíteni az orvos?Több dologban,minthogy megmondta milyen adagban csökkentsd?Kérlek írj!Köszönet!
2013. okt. 3. 19:01
Vegig csinaltam ezt a leszokast tobb lepcsoben - 16 honapig tartott orvosi ellenorzes mellett!
2013. okt. 3. 18:58

Bocsánat!Az előző írásomban hibát vétettem!

A mondat így kezdődik : "-Te tudom.."

Ez helyesen így szól: "-De tudom.."

5. health79 (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 3. 18:57

Igen,fogyasztanám én a gyümölcsöt-zöldséget,mert imádom is,de hát képtelen vagyok.

Ma már imbolyogtam a gyengeségtől,ezért egy nagyon érett banánt turmixoltam el tejjel.Nehezen tudtam meginni..

Gyógyszerrel sem volt sokkal jobb,talán ici-picit.

Visszaálljak az eddigi adagra?

Te tudom mennyire káros,valóságos méreg és én 2004 óta szedem.:-(Amit lehet magam termesztek,lehetőleg bio-t,figyelek az egészséges táplálkozásra,csak natur kozmetikumot használok,azt is szerényen ,mellette meg eszem a mérgeket..

És ami még fontos,azóta a bepisi legalább szinte egy éjszaka sincs.

Előtte egyetlen éjjel sem maradt ki.

Nagyon tanácstalan vagyok.

4. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Health79)
2013. okt. 3. 18:52

Mint a Rxtn, mint a Xnx-rol valo leszokas csak nagyon fokozatosan lehetseges, ugy 2-3 hetenkenti adagcsokkentessel.

Tehat eloszor az egyik, utana a masik...

Kozben olyan eteleket, gyumolcsoket, stb. fogyasztani, melyek termeszetes enzimpotlok; mez, csokolade, olajos magvak, stb.

Osszel elkezdeni az ilyen gyogyszerekrol valo leszokast szakorvos szerint nem ajanlott, foleg nem kontroll nelkul!

2013. okt. 3. 18:47
Nagyon boldog voltam,amikor fél adag gyógyszerrel jobban voltam.Valóságos csodaszernek véltem a Milgamma-t.Most viszont nagyon szomorú vagyok.
2013. okt. 3. 18:46

Sziasztok!

Noha,talán életem egyik legzűrösebb szakaszában vagyok,09.09.-én úgy döntöttem,hogy a napi 10 mg Rexetin-t megfelezem és a napi 2x0,25 Xanax helyett is csak este veszek be 0,25-öt.

Kb egy hete nagyon nem jól vagyok,de előtte sem voltam jól.Nem tudtam enni,sőt évek óta bepisiltem éjszakánként.

Valaki azt mondta b 12 hiányra utalnak ezek a tünetek ,melyek ugye gyógyszer mellett is jelen voltak/vannak,sajnos.

Ezért elkezdtem szedni a Milgamma-t.

Egy hét szedés után javulást tapasztaltam,nagyon örültem.

Viszont mára,kb megint egy hete,megint nem tudok enni,de levest sem.Már szédülök..Mi lehet a baj?

2013. okt. 3. 18:40
Leszokni a REXETIN-ről..Én most próbálom(újra)Jó lenne tapasztalatot megosztani, kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook