Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leszakadt már valakinek a körme? Mennyi idő alatt gyógyul meg..? fórum

Leszakadt már valakinek a körme? Mennyi idő alatt gyógyul meg..? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 17. 08:25
Ja, és amíg vissza nem nő teljesen, én kalcium géllel kenem (olyan, mint az átlátszó körömlakk, én annak idején a körmösömtől vettem), erősíti a körmöt.
24. f16feffa10 (válaszként erre: 21. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 17. 08:24
Engem nagyon zavarna, ha csálé köröm nőne vissza, pedig minden esély megvolt rá, mert túlnyomórészt magassarkút hordok, így folyamatosan "nyomorgatva" vannak benne az ujjaim (nekem mondjuk ez nem okoz semmilyen kényelmetlenséget). De úgy tűnik nem lesz vele semmi gond, szépen nő, teljesen normális formájú. :)
23. f16feffa10 (válaszként erre: 22. - Nana06)
2012. ápr. 17. 08:22
Megnyomódott a cipőben, annyi is elég, az enyém is attól esett le (a kangoo cipő merev, ahogy előre csúszott benne a lábam megütöttem a körmöm). Nekem is először csak bekékült, hónapokba telt, míg leesett. Szóval le fog, csak idő kérdése!
22. nana06
2012. ápr. 16. 23:45
Nekem nem tudom mi történt, de egyik este mikor levettem a cipőmet tiszta lila volt a nagylábujjamon a köröm. Teljesen olyan, mintha valamibe belerúgtam volna vagy ilyesmi. Azóta azt várom hogy leessen, de nem történik semmi. Esténként aloeverával kenegetem, de semmit nem javult. Nincs vele semmi bajom, nem is érzéketlen, csak lila a körmöm. Ez mi lehet szerintetek?
21. gyöngyszemü (válaszként erre: 18. - F16feffa10)
2012. ápr. 16. 20:41
Hu a lábon még rosszabb lehet, mert a cipő irritálja nyomja. Engem nem aggasztana hogy nyáron a papucsba látszik csak ne fájjon. Köszi a biztatást!! Már az sem érdekelne ha csúnya lesz, de mivel szükségem van a kezemre a munkámban szeretném minél hamarabb használni..
20. gyöngyszemü (válaszként erre: 19. - Arrival)
2012. ápr. 16. 20:35
Á azt csak orvos írhatja fel. :-( A házi orvos felírta volna, de ma délelöttös volt talán majd holnap elmegyek.
19. arrival (válaszként erre: 16. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 20:31

A haziorvos? Mit kepzel, az pedig meg nem is olyan eros.

Probald meg patikaban, lehet recept nelkul is kiadjak. (Szegeden tobb patikaban is kaptam recept nelkul)

18. f16feffa10 (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 20:27

Nekem ősszel a jobb kezem kisujjáról esett le a körmöm egy balesetet követően, viszonylag gyorsan visszanőtt, de azóta is meglehetősen érzékeny. Igaz, műkörmöm van, de amíg nem nőtt akkorára, hogy lehessen rá építeni, addig pihentetve volt, bár így is azt hiszem csak egy töltés maradt ki.

Legutóbb pedig kangoon sérült meg a lábam, ugra-bugra közben megütötte a jobb nagylábujjam a kangoo cipő, ami szintén leesett azóta. :D (azt hiszem peches vagyok köröm ügyben). Az is szépen alakul, aggódtam, hogy majd a papucsos-szandálos időre nem nő vissza, de nem lesz vele gond. :) Sőt, nyitott orrú cipőt már most is bátran felvehetek, mert nem feltűnő egyáltalán. Szóval kitartás, hamar helyre jön a tiéd is, és nem lesz semmi maradandó probléma belőle. ;)

17. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Potyek)
2012. ápr. 16. 20:23
De vérzett neki vagy csak lejött. :-( Vagy valami fertőzés gomba...? Mert az is más hogy balesettel jön le mint nekem, hogy jól bepréselte a két henger és ömlött belőle a vér.
16. gyöngyszemü (válaszként erre: 15. - Arrival)
2012. ápr. 16. 20:10
Én is azt szerettem volna de nem adott. :-(
15. arrival (válaszként erre: 12. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 20:04

Igen, igazabol azok a fajdalomcsillapitok amiket receptre irnak, azok mar nagyon erosek, kabitoszerek.


A haziorvossal irathatsz fel Cataflamot, az eleg eros.

14. gyöngyszemü (válaszként erre: 13. - 57aa4ea1e8)
2012. ápr. 16. 20:04
:-( :-( Hát köszi. Az éjszakától azért félek állítólag olyankor jobban fáj. :-(
13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 12. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 19:57
Hát, tök igaza van. Elég a sima fájdalomcsillapító is. Amíg be nem forr a friss seb, úgyis fájni fog, sokat a fájdalomcsillapító sem ér.
12. gyöngyszemü (válaszként erre: 11. - 57aa4ea1e8)
2012. ápr. 16. 19:55
Voltam a sebészeten. Kértem írjon fel fájdalom csillapítót vagy valamit amit ilyen esetben lehetne szedni... de azt mondta, nem, elég az amit a gyógyszertárban adnak, egyszerűen bunkón viselkedett!! :-(
2012. ápr. 16. 19:51
pár napig nagyon érzékeny lesz, de aztán visszanő. Arra vigyázz, hogy most ne gyulladjon be, mert az nem klassz ilyenkor :( Jó lenne, ha mégis elmennél orvoshoz, hogy kösse be szakszerűen. Pár nap múlva már jobb lesz.
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 19:50

sajnos, nem tudsz mit csinálni, amíg érzékeny, addig muszáj a kötés. Csinálj magadnak valami kellemesebb kötést, mint a sebészeten.


Várni kell..

9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. ápr. 16. 19:47
Nagyon szükségem van sajna az ujjaimra! A sebészeten bekötötték, de ott annyira bunkók nemtörődömök voltak, hogy semmit nem mondtak. Állat módra bekötötték... Most lüktet holnap meg nem tudom milyen lesz :-(
8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 19:43

igen, begyógyul és szép lassan jön az új.


Nem tudom, mit dolgozol, mennyire van szükséged az ujjbegyedre.


Kötéssel nem tudod így az első náhány napban letakarni?

7. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Arrival)
2012. ápr. 16. 19:42

Ragasztó kenő gép, két henger közé.... :-(

Sajna lassan nő a körmöm. :-(

2012. ápr. 16. 19:41

az egyik ismeősömnek lesett az sszes körme!A lábáról és a kezéről is.Borzasztó volt neki és képzeljétek nem nő vissza!

És nem tudják, hogy mi a baja!

5. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. ápr. 16. 19:41
Gondolom előbb utóbb kinő, de meddig lesz érzékeny, és hát dolgoznom kéne, beteg ácsiba meg nem mehetek. Én ilyet még nem láttam, begyógyul a köröm helye, és azután nő az új?
4. arrival (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 19:39

UH, fajhatott!

Milyen gep?

Hat milyen gyorsan no a kormod? Azzal a gyorsasaggal fog visszanoni.

Amit tehetsz, ilyen haj-korom erosito vitamint ha veszel.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gyöngyszemü)
2012. ápr. 16. 19:38

Jó hosszú gyógyulási időre.

Majd kinő.

2012. ápr. 16. 19:37

kinő magától.


nekem egyszer ráesett a fotel a lábamra, a nagyujjamra, leesett a körmöm.


Kinőtt magától, ne aggódj

2012. ápr. 16. 19:36
Letépte a gép a jobb mutató ujjamról a körmöt teljesen. Mire számíthatok? :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook