Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leslie Sansone fórum

Leslie Sansone (beszélgetős fórum)


2011. febr. 24. 14:50
Itt olvastam hogy van ezt is szokta csinálni, mondanátok róla valamit?
2009. nov. 30. 18:47
Egy időben sokat tornáztam rá. Szerintem annak a legjobb, aki el akar kezdeni edzeni, és nem akar belevágni a közepébe. A nő benne nem igazán szimpatikus, de a torna amit csinál az kiváló. Pláne, hogy lelkesedsz, mert ezeket tuti végig tudod csinálni. Akinek nincs nagy súlyfeleslege, kezdheti 3-4 mérföldes videókkal is. Célszerű beszerezni többféle variációt is belőle. Amikor egyéb gyakorlatokat is belevesz, az a legjobb!
2009. aug. 10. 09:22

sziasztok,

èn is kipróbáltam már, de önmagában nem elég. Èn váltogatom RR és Norbi DVD-kel. Amúgy én is izzadtam a 4 mérdöldestöl rendesen..

5. bandikandur (válaszként erre: 2. - Mrs. Lovett)
2009. máj. 17. 16:41
Hát, nem tudom, én folyamatosan (mostmár 2 hete) csinálom Leslie tornáit, felváltva a három és négy mérföldes "power walking"-ot, de úgy izzadok, mint a kacsa. Imádom, mert lendületes, mert jókedvű, jó a zene, a gyakorlatok követhetőek, nem kell lépéskombinációkra figyelni, minden izmomat megmozgatja. Van 1,2,3,4 és 5 mérföldes tréning, speckó rugásos, és 20 perces szuperintenzív is. Kár, hogy itthon nem lehet hozzájutni hivatalosan a dvd-kkez, muszály töltögetni, pedig megvenném, mert isteni!
2009. máj. 11. 08:06
nem találtam más fórumot, de köszi a segítséget, akkor utánaolvasok ott. :)
2009. máj. 11. 06:08
Én pont tegnap csináltam meg a 4 mérföldest, jó volt. Kár hogy nem magyarul beszélő, mert állítólag a humora is nagyon jó a csajnak. Egyébként egy másik fórumon is megy a téma, walk erobik címen.
2009. máj. 10. 15:53

Szia!

Én már próbáltam. Nem volt rossz, viszont a legnehezebbet (a 4 mérföldeset) is különösebb megerőltetés nélkül is végig tudtam csinálni, pedig ennél rosszabb formában talán még életemben nem voltam. Szerintem ez időseknek és/vagy tényleg nagyon nagy túlsúllyal rendelkezőknek hatásos, én pl. meg sem izzadtam, holott van súlyfeleslegem bőven.

2009. máj. 10. 15:39
Hallott már valaki Leslie Sansone-ról és a tornájáról? Próbáltátok már? (Mik a tapasztalataitok?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook