Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság fórum

Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lerágott csont, avagy a fiú-lány barátság

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
372. 68f3da251d (válaszként erre: 371. - 26b2f3a1f8)
2008. okt. 19. 20:14

Tévedés. Elég nagy looser lehet az a pasi, aki még utána is lohol utánad, hogy elutasítottad. Abban biztos lehetsz, hogy nem barátságból, hanem abban reménykedik, hátha meggondolod magad. Biztosan olyan kétértelműen viselkedsz, hogy mindig fenntartsd a reményüket.

Sok olyan idióta van, akivel könnyen szórakoznak a csajok, aztán ezen röhögnek az ún. "lánymurikon"

2008. okt. 19. 20:08
Létezik férfi és nő között barátság. Saját tapasztalatom alapján, sok férfi barátom van, akik kizárólag barátok, nekem már az első találkozásnál eldöntöm magamban, hogy ennyi lehet és nem több, voltak már próbálkozások a férfiak részéről, melyek elutasításra találtak a részemről...a barátság megmaradt.Viszont,akinél már az első pillantásra a Férfit látom, akkor ő már több, mint barát.
370. Cuczy
2008. okt. 19. 19:15

Az én Világomban is az igazolódott be, hogy nem létezik.

Pedig elég sok fiú barátom volt. De utóbb mindegyikről kiderült, hogy titkon vonzódtak hozzám, csak nem merték kimutatni, mert látták rajtam, hogy én nem érzek irántuk hasonlóan.

És volt egy haverom, akivel az ellenkezője történt, én szerelmesedtem bele, olyan lassan és észrevehetetlenül, hogy nem is tudatosult bennem. Nagyon szomorúan végződött a "barátságunk", számomra a teljes megszégyenüléssel...

Azóta nem álltatom magam ezzel az illúzióval.

4 éve már tartós kapcsolatban élek, és a páromban találtam a legjobb barátra, természetesen szerelmem, cinkostársam, mesterem és tanoncom is egyben, mint ahogy én is neki :)

Összefoglalva: szerintem a működőképes párkapcsolat alapfeltétele, hogy szerelmesek és barátok is legyünk egyben.

De mint mondtam, ez az én Világomban igaz, és mint tudjuk, a Galaxis nem csak egy világból áll, hanem rengetegből..., tehát másoknál ettől függetlenül működhet a fiú-lány igaz barátság :)

369. 68f3da251d (válaszként erre: 368. - Csillag01)
2008. okt. 19. 18:44

A megoldás egyszerű:

Találkozni kell a pasival titokban, jókat szexelni. Aztán úgyis megúnjátok egymást. nem szabad egy szót se szólni többé a párodnak erről, mert még akkor is arra gyanakszik, hogy lefekszel a "baráttal" ha nem igaz.

2008. szept. 28. 17:31

A következőben szeretném kérni a segítségét és őszinte véleményét.

Júniusban megismerkedtem egy nálam 8 évvel idősebb fiúval. Neten keresztül írt nekem és barátként találkoztunk, mivel én többéves párkapcsolatban élek. 2x találkoztunk és nagyon tetszettem neki, de nem erőszakoskodott. A párom tud a dologról, persze nem tetszik neki. Ahogy telt az idő, egyre többet gondoltam arra a fiúra, viszont állandóan mondogattam neki, hogy nem hagyom el a párom, ő csak egy barát nekem. De mire rájöttem, hogy több, összejött vkivel. Utána még találkoztunk, meg is csókolt, de mindketten megbántuk. Jóban maradtunk, továbbra is leveleztünk, persze a párjainknak ez nem tetszik. Kb. 2 hete ez a fiú elkezdett kétértelmű leveleket, sms-eket írni, felhívott, mondta, hogy mindig rólam fantáziál, de tudom, hogy ez nem csak a szexről szól, mindketten többet érzünk. Megint találkoztunk, tényleg barátként, folyton tőlem kérdezgette, hogy hogy képzelem el a jövőt, mondjam el, mit érzek... kiböktem, hogy többet akarok, de mindegy, mit gondolok és érzek, azt mondta, nem mindegy, mert minden számít és nem tudja, mit hoz a jövő és úgyis tudom, hogy bárkinél fontosabb vagyok neki. Hazafelé a számra adott puszit és mondta, hogy tudom, hogy nem mehetünk tovább. Mondtam, hogy nem írok többet, felejtsen el és én is könnyebben el tudom, ha érzem, hogy nem érez irántam semmit. Azt mondta, úgyis megkeres, ír, hív... Utána levélben kérdezte, hogy miért érzek most többet, mint nyáron, mit gondolnék róla, ha kapcsolatban kevergetne velem, hogy tudnék megbízni benne? Mindketten nagyon fontosak és értékesek vagyunk számára, ezért van benne a kettősség velünk kapcsolatban, de majd az idő segít dönteni.

Az idő??? Nekem kell ez a pasi, tudom, hogy a padlóra esek és mindkettőt elveszítem, de iszonyúan vágyom rá. Nem vágy, nem fellángolás, szeretem őt, de ezt nem merem elmondani, pláne leírni. Tudom, hogy ő is érez vmit, mert látom rajta, ahogy rám néz, érzem a szavain, de szerintem nem lép ki a kapcsolatából, amit meg is értek, hiszen az a lány esélyt adott neki, korban jobban illik hozzá, szereti... biztosabb, mint én.


Mit tegyek? Csendben szenvedjek vagy tegyek meg érte mindent? De hogyan, ha nem találkozunk? Tudom, ezt a dolgot én rontottam el, volt esélyem.


Köszönettel: Nóra

2008. szept. 18. 17:33
Még mindig azt gondolom, hogy igen.
2008. szept. 18. 17:29
Nekem majdnem az összes barátom fiú. Szóval létezik, hiába állítják legtöbben az ellenkezőjét.
365. davider
2008. szept. 18. 17:22
Igen létezik.....
364. fagbea (válaszként erre: 358. - 4282d8f4c9)
2008. aug. 7. 15:37
had kérdezzem meg töled, hogy nem lett szerelem egyikőtök részéröl sem?mert szerintem ha két ember bejön egymásnak testileg és lelkileg akkor kikell alakulnia mély érzéseknek is nem??
363. fagbea (válaszként erre: 362. - Adri25)
2008. aug. 7. 15:34
nekem is van de észre veszem,hogy mégis másképpen néznek rám az egyik a szerelmem lett, de ő tagadja azt mondja csak barát, de megölel megcsókol mindennap ír. én bevallom hogy imádom elsem tudnám nélküle képzelni az életem egy helyen dolgozunk.
362. adri25
2008. júl. 22. 18:58
hiszek a férfi-nő barátságban,nekem is van több férfi barátom,
2008. júl. 22. 17:02
nem
360. sors
2008. júl. 22. 16:58
Nekem 2-szer volt nagyon jó férfi barátom, részemről csak jó barátok voltunk , de mint kiderült ők mindig is többet akartak, csak azért nem mondták, mert tudták, hogy részemről, több szóba se jöhet, viszont a barátságot nem akarták tönkre tenni. Barátságunk véget is ért:(
359. wanda8
2008. júl. 22. 12:52
Nekem a legjobb barátom férfi.Ami a férjemnek eleinte nehezen volt elfogadható.Szóval azt hsizem egy férfi sokkal öszintébb,mint egy barátnő.Nekem az évek óta ez müködik.
2008. júl. 22. 12:47

háát nem is tudom...

az én barátommal nagyon vonzódtunk egymáshoz szexuálisan...nagyon kívántuk egymást..

de vhogy nem fejeztük be sohasem...simogatások egy két csók itt meg ott meg együtt aludtunk aztán baromi jó barátok lettünk.

mindent meg tudunk beszélni: ffi és női dolgokat.

épp a minap monta: nem történt meg teljesen és ez jó benne....

szóval nem tom mit mondjak...

lehet ffi és nő között barátság de a szax előtt vagy malydnem csak szex előtt...

nem tom..

2008. júl. 1. 10:20
nekem volt ilyen,de átfordult a kapcsoltaunk..szóval létezik,de csak ideig óráig...
2008. jún. 20. 07:47
Nem, csak haverság.
2008. jún. 20. 00:31
nem letezik.Mindig valami cellal indul,tudom magamrol baratsagnak indul , de leakarom fektetni elobb ,de nem utobb)
354. alyce
2008. jún. 19. 10:45

Nagyon ritkán van csak ilyen. Ugyanis ha már az egyik fél többet érez a másik iránt, onnantól már nem barátságról beszélünk.

Nekem az egyetemen volt egy barátom, én abszolút csak haverként néztem rá. De aztán kiderült, hogy ő idővel többet kezdett érezni irántam, mint barát. Onnantól kezdve meg is szakítottam vele a kapcsolatot, és inkább csak msn-en vagy e-mailben beszélgetünk. Fizikálisan találkozni nehéz is lenne egyébként, ugyanis már jó ideje Angliában van.

353. avic
2008. jún. 19. 10:20

Létezhet , de csak akkor ha egyik fél sem vonzódik testileg egy kicsit sem a másikhoz. Így viszont kicsi az esélye hogy mély barátság kialakuljon..... hmmmm tehát akkor mégse?!


Egyébként szerintem a férfi női barátság kerékkötője a férfi.....Mert az olyan lányt/nőt/asszonyt akivel mély barátságot alakít ki azzal bizony hajlandó lefeküdni is.


Véleményem cáfolandó olyan férfi nyilatkozzon akinek igazi lelki jóbarátja nő és még sosem fordult meg a fejében hogy esetleg több is lehetne....

2008. jún. 17. 18:11
Jah... osztom mamoca1234 véleményét:) Mi a barátommal igy jöttünk össze:)
2008. jún. 17. 18:10
LEHET, HOGY EGY DARABIG LÉTEZIK A BARÁTSÁG, DE RÖVID IDŐN BELÜL ÁTALAKUL VALAMI MÁSSÁ!
2008. máj. 20. 22:38
Hat egy "ilyen" baratsag ferfi es no kozt mivel egy fiu barat tud talan segiteni ha fius krdeseid lennenek...mert o is fiu..es ez forditva..de egy ido utan vki tobbet erez talan mindketten...es akkor hogyan tovabb....?? ajjaj...a jobbik eset ha a masik fel is tobbet szeretne a rosszabbik esetben megszunhet egy baratsag...de ki lehet az ilyesmit figyelni hogy a masik tobbet erez vagy sem...elvegre baratok ismerik egymast...amugy talan jobb titokba szeretni orokre es barat lenni vele...mint elvesziteni...mert nem biztos hogy o is tobbet szeretne...(evel az oszinte kapcsolatokra gondoltam es nem egy ejszakas kalandokra) :)
349. bocsy (válaszként erre: 346. - Respekt)
2007. nov. 17. 04:18

Szia!


Én úgy gondolom, hogy te egy kicsit többet éreztél a lánnyal kapcsolatban - talán beleszerettél. Ezért érzed rosszul magad, ha elképzeled, hogy mással van és nem veled. Egy pót dolog voltál a számára, aki éppen kéznél volt. Ő lehet hogy csak egy laza haverságot akart tőled. A lelki kötődés nagyon össze tudja forrasztani az embereket, de törvényszerű, hogy az egyiknél mindig átbillen a mérleg. Nem érzed úgy, hogy egy kicsit kihasznált, és hogy te többet adtál mint kellett volna - vagy épp semmit sem kaptál, amire vágytál?


Bocsy

2007. nov. 15. 15:39
Szerintem igen. Jó...., van úgy, hogy az ember haverjai közül be-be próbálkozik néha valaki, de meg lehet ezt beszélni. Kivéve ha nem, vagyis ha beleeseik az illető a másikba. :)
2007. nov. 15. 15:10
Nem tapasztaltam mely baratsagot ferfi-no kozott mèg,csak haversagot. Elobb-utobb az egyik mindig tobbet akar. Eleg egy kisebb valsag, kiszolgaltatottsag, unalom es maris ott a segito jobb :)
346. respekt (válaszként erre: 345. - Badri)
2007. nov. 15. 15:05

Tetszik, vagy csak nagyon szeretem!!?

Egy régebbi ismerőssel (lány) a nyáron nagyon összemelegedtünk

Nagyon fontosak voltunk egymásnak és igyekeztünk minél többet segíteni

A másik lelkén. Tudni kel róla, hogy egy gyönyörű lány én pedig… szóval

Nem vagyok az a Bred Pit ..sőt! Elég sok barátomnak tetszet és folyton

Ezt hallottam: „De meg ba…” ilyenkor a szívembe olyan furcsa érzés tört ki, mintha

A testvéremről beszéltek volna. Mindegy! Egyszer ültünk egymás mellett és elkezdte

Mesélni, hogy milyen jóba van egy fiúval és, hogy nagyon tetszik neki. És ez az óta is fáj. És tök rossz belegondolni, hogy mást ölelget meg másra, gondol lefekvés ellőtt meg stb…

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik, vagy csak az fáj, hogy kevesebbet van velem.

Tudom hülyén, fogalmaztam néhol, de spontán fogalmazás volt. És szívesen meghallgatnék ilyen történeteket, hogy el tudjam dönteni hogy hova rakjam ezt az érzést. Nah pá

345. badri
2007. nov. 15. 11:33

Volt egy fiú, akivel 5 évig barátok voltunk. Nekem eleinte nagyon tetszett a fiú-minden nő bálványa volt, de rájöttem, hogy nem vagyok az esete, és barátként néz rám. Egy idő után engem is meglepett, hogy mennyire jó barátként. Nagyon jó és hűséges barátok lettünk. Aztán véget ért egy kapcsolatom és ő volt, aki vitt bulizni, vígasztalt...és persze megcsókolt...Onnantól kezdve oda lett a baraátság.

Megtörtént minden, ami történhetett, nem is egyszer. Kb 4 éven át tettük tönkre egymás életét. Hatalmas veszekedéseink voltak nagy kibékülésekkel. Ismerősök szerint jobbak voltunk mint egy brazil szappanopera:) Nem engedtük a másiknak, hogy új kapcsolatot építsen ki, közbeléptünk, elüldöztük egymás választottjait, de sosem jártunk együtt, barátok akartunk lenni. Nagyon akartuk..nem ment. Jó messzire vetett az élet minket. Azóta van mindkettőnknek családja és nem tartjuk a kapcsolatot. Túl nagy volt a vonzalom köztünk. Ma sem tudom, hogy szerelem volt-e(lehet, hogy a legnagyobb) vagy barátság. Azért ma már ritkán jut eszembe.

Kicsit hosszú lett a felvezetés: szerintem nincs férfi nő barátság.

Rajta kívül az összes fiú barátom minimum egyszer kikezdett velem. Mára csak egy fiú barátom van, ő meleg-talán a férjem is ezért viseli el. Mindenesetre szuper barátság!Imádom a srácot!(Akkor mégis van:)))???)

2007. nov. 15. 07:50
Létezik.
2007. nov. 15. 07:49

Én úgy gondolom....itt az egyik fél (vagy mindkettő) olykor többet érez barárságnál!

Bár ez egyéni tapasztalaat.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook