Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lenovo 580 laptopot, (amin nincs HDMI bemenet) hogy tudnék összekötni Thomson okos tévével ( LCD, HDMI bemenettel)? fórum

Lenovo 580 laptopot, (amin nincs HDMI bemenet) hogy tudnék összekötni Thomson okos tévével ( LCD, HDMI bemenettel)? (tudásbázis kérdés)


8. katt2 (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2021. ápr. 26. 16:50

Az előbb már írtam, hogyha csak VGA kimenet van a laptopon, akkor kell venned egy VGA-ról HDMI-re átalakító kábelt. Csak azt nézd meg, hogy a tv-n mekkora a HDMI csatlakozó. Kicsi, vagy nagy. 5...8 ezer Ft körül van az áruk.


Itt van egy, de ehhez kell HDMI kábel is.


[link]


Nézz körül ezen az oldalon, mindent megtalálsz. Vagy hívj egy szakit, az majd megcsinálja.

7. júliusi (válaszként erre: 6. - Katt2)
2021. ápr. 26. 16:02

A laptopon nincs hdmi kimenet, ahogy írtam is. Vga van.

Itt nincs a környéken szakuzlet, csak úgy meg nem merek rendelni, mert már rafaragtam párszor.

2021. ápr. 26. 12:37

A laptopon van HDMI kimeneti csatlakozó is. Az okos tv-n szintén kell lennie. A kettő közé veszel egy sima HDMI kábelt, összedugod és mennie kell. Nézd meg, hogy a Laptopon mikro, vagy normál HDMI csatlakozó van e. Ugyanezt az okos tv-n is. Ha az egyik kisebb mint a másik, akkor ennek megfelelő kábelt vegyél. Legegyszerűbb, ha elviszed a laptopot egy számítástechnikai boltba, ott megmondják, hogy mi kell.

Az is lehet, hogy pl. hiába írja a gépkönyv, hogy van HDMI, aztán mégse tettek rá gyárilag. VGA kimenet biztosan van és lehet kapni VGA-HDMI átalakító kábelt. ( nekem egy nagyon spéci monitorom van és azon odaírták, hogy van VGA bemenete, aztán még sincs )

2021. ápr. 26. 12:17
Igen, gondolom, van is, csak pont nem jót vettem hozzá.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2021. ápr. 26. 12:03
HDMI nélkül nem fog menni.
3. júliusi (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. ápr. 26. 12:00

Pendrive rá írom ki a letoltott filmet.

Azért írtam ki a kérdést, hogy még oldható lenne, osszekotve 2 gépet, filmet nézni, közvetlenül, letoltest nélkül.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2021. ápr. 26. 11:41

Ha okos tv akkor csak net kell, nem kell hozzá gép.

Vagy pendrive.

2021. ápr. 26. 11:18

Vga bemenet van csak rajta.

Viszont probáltam a tv t összekötni a számitogéppel, az se sikerült, mert a tv n nincs az a bemenet,ami kellene a géphez csatlakoztatéshoz.


Filmet szeretnék nézni a nagyképernyos tv men, letoltés nélkul.Laptoprol, vagy számitogéprol, a tv hez kötve.


Van itt olyan aki tudna segiteni? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook