Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lenne olyan cég vagy magánszemély, aki megengedné, hogy besegítsek neki a munkában ingyen? fórum

Lenne olyan cég vagy magánszemély, aki megengedné, hogy besegítsek neki a munkában ingyen? (beszélgetős fórum)

1 2 3
13. michelle.r (válaszként erre: 1. - Detty1983)
2011. nov. 21. 09:20

Zseniális ötlet!! Nagyon tetszik a hozzáállásod, és ez a cégvezetőknek is tetszeni fog. Középvállalkozásokat keress, olyanokat, akiknek nevük is van a piacon, az lesz a jó referencia. Találd ki, hogy egészen pontosan mit szeretnél, írj egy egy oldalas levelet, és küldd el tíz cég döntőképes vezetőjének. Ha szükséged van segítségre, írj privit én szívesen segítek.

Remélem, sokan példát vesznek rólad ;))

12. gne2 (válaszként erre: 1. - Detty1983)
2011. nov. 21. 09:20

Sok cég hirdet gyakornoki állást, itt tapasztalatot szerezhetsz, jól hangzik később egy önéletrajzban is. A pénzre nem lesz gondod, mert általában nem fizetnek, pontosan tudják, hogy a nevük mennyit ér.


A másik: sok közhasznú társaság, alapítvány is biztosan szívesen fogad ilyen fajta segítséget!

2011. nov. 21. 09:18
Akkor szerintem állj neki magadtól nyelvet tanulni otthon, ha van most úgyis időd, mert tapasztalatból mondom, hogy nyelvtudás és szakmai tapasztalat nélkül, gazdasági diplomával nagyon nehéz elhelyezkedni...amint tudsz 2 nyelven beszélni, kapni fognak utánad a cégek, és választhatsz, hogy hova akarsz menni...! (HR szakmában dolgozom, tudom, mit beszélek...:))
10. detty1983 (válaszként erre: 7. - 3fd432567f)
2011. nov. 21. 09:16
Németül tanultam. Középfokú nyelvvizsgám van, de csak annyira tudok, amennyit megkövetelt a diploma, tehát a középfokú nyelvvizsga szintje, de nem gyakorlom már egy ideje. Sajnos akkor ez nem jön össze, pedig nagyon nagy kár. :-(
2011. nov. 21. 09:15
lamaradt kicsit imádkozz....
8. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Detty1983)
2011. nov. 21. 09:14
hát egy kis nagyobb önbizalom nem ártana neked....
2011. nov. 21. 09:13
Milyen nyelvtudásod van? Mert nyelvtudással gazdasági területen pályakezdőket el tudok helyezni...folyékony angol mellett kellene még egy nyelv, folyékonyan, olasz/francia/német...valamelyiken beszélsz??
6. 9536810fa1 (válaszként erre: 5. - Detty1983)
2011. nov. 21. 09:12
... ilyent ki se ejts a szádon, hogy nem hiszel magadban! Ejnye-ejnye... hát akkor ki hisz benned? Főiskolát végeztél, méghozzá nem is a legkönnyebbet, tehát valamit már csak-csak tudsz felmutatni!
2011. nov. 21. 09:07
Köszönöm, fejlődni akarás az meg van bennem, csak nem vagyok túl magabiztos, nem hiszek magamban, talán ezért nem vesznek fel sehova sem dolgozni, mivel nem tudom jól eladni magam. Pedig a munkámat tutira megcsinálnám jól, mert kitartó és szorgalmas vagyok.
4. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Detty1983)
2011. nov. 21. 09:04

Igen. Viszont ne úgy állj hozzá, hogy valamilyen cég.. valamilyen főnök, hanem döntsd el, hogy pontosan mit akarsz megtanulni, és erre melyik munkahely a legmegfelelőbb. Tudd meg ki ott a nagyfőnök, hívd fel, kérj tőle egy időpontot... és szépen tálald elé a kérésedet.

Ez egy kétoldalú üzlet, ő jól jár, mert ugye ingyen munkaerőt kap, aki szerencsés esetben még dolgozni, fejlődni is akar, Te pedig megtanulhatod a szakmát. Ha tovább akarsz lépni majd, akkor kérhetsz Tőle ajánló levelet is, persze, ha tényleg komolyan gondolod és komolyan veszed a feladatot.

Sok sikert! :)

2011. nov. 21. 09:02
Szuper ötlet, remélem sikerrel jársz! :)
2011. nov. 21. 09:00
A legfontosabbat elfelejtettem, hogy Budapest, Esztergom, Tatabánya vonal jöhet szóba.
2011. nov. 21. 08:59

Most regisztráltam.

Főiskolai, pénzügyi végzettségem van. De nem dolgoztam még ezen a területen. A párommal volt egy kis biciklis boltunk, azt vezettem, 5 évig. De úgy alakult, hogy párkapcsolati problémák miatt el kellett jönnöm onnan. Most munkát keresek, de nehéz helyzetben vagyok, mert se tapasztalatom, se jogosítványom, ráadásul egy kis faluban lakom. De az otthon ülést egyszerűen nem bírom, begubózok teljesen, depressziós leszek. Ezért jutott eszembe, hogy esetleg dolgoznék valakinek ingyen, azért, hogy elfoglaljam magam, hasznosnak érezhessem magam, illetve talán szert tehetnék egy kis gyakorlatra is. Cserébe maximum az utazási költségeimet kérném, de ha csak heti 1-2 napot kellene besegítenem, akkor is elvállalnám, akár teljesen ingyen is.

Bármilyen meló szóba jöhet, de leginkább irodai, kezdetben adminisztratív. De ha van egyéb ajánlat, azt is szívesen veszem.


Ha cégtulajdonos vagy, esetleg főnök, vagy egy olyan dolgozó, akinek jól jönne a segítség. Ha máshogy nem, akkor otthonról is elvégzem a feladatot, ha olyan jellegű munkáról van szó, amit haza is lehet vinni, de be is járok az irodába is, ha szükséges. Tehát a lényeg, hogy elfoglaljam magam. Tényleg cserébe azt kérem, hogy kicsit tanítson be az illető, magyarázza el, mi hogy működik.

Ez kivitelezhető lenne szerintetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook