Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lenkei vitaminok fórum

Lenkei vitaminok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. 2d5a00656a (válaszként erre: 22. - Mel81)
2009. febr. 21. 21:49
Hát azt hiszem így is túl sokat viszünk be,Magyarország harmada túlsúlyos az Amcsik kétharmada.Nem ,a tápanyagot nem hiszem hogy kéne növelni.A vitaminok és ásványi anyagok más tészta,de abban sem vagyok biztos hogy kéne növelni...
22. mel81 (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. febr. 21. 21:46

Szerintem ez hülyeség. Ha az lenne, amit állít, akkor már meghaltunk volna a tápanyaghiány miatt. Egy másik helyen olvastam olyat, hogy manapság kb. másfélszer annyit kéne ennünk mindenből, mint néhány évtizede, hogy a megfelelő tápanyagmennyiséget bevigyük a szervezetbe. Ezt inkább tartom reálisnak, mint amiket a Lenkei ír.

És bizonyos vitaminokat (például A vitamin) tényleg túl lehet adagolni.

2009. febr. 21. 21:45
Nincs extrém étvágy??
20. idnus (válaszként erre: 17. - 2bc7365ec9)
2009. febr. 21. 21:44
Téged nem érdekel, hogy amit a szádba veszel, azt milyen ember találta ki és mi a motiváció, valamint mennyire szavahihető az ember? Mi alapján hozod meg akkor az életben a döntéseidet?
19. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 18. - 2d5a00656a)
2009. febr. 21. 21:43

Röviden:

ritkább és enyhébb betegségek, kevesebb alvás elég, több energia, megállt a hajhullásom, dúsabb haj, megszűnt a szívritmuszavarom (ami alkalomszerűen jelentkezett), könnyebben tanulok, az idős nagyszüleimnél visszafordult az elbutulás, szebb bőr, stb.


Most ennyi jutott eszembe.

18. 2d5a00656a (válaszként erre: 17. - 2bc7365ec9)
2009. febr. 21. 21:40
Ha szedi a családod akkor elmondhatnád mit tapasztaltok??
2009. febr. 21. 21:38

Soha nem értettem, hogy mi köze van Lenkei vallásának a vitaminjaihoz.


A családom szedi a vitaminjait és eddig beválltak. Ha lesz hasonló készítmény olcsóbbért, akkor áttérünk arra, de addig ez van. Az meg, hogy mibe hisz, teljesen hidegen hagy. Ha akarja, miattam az ablakon is kidobálhatja a pénzét.

2009. febr. 21. 21:36
Tulajdonképpen nem is maga Lenkei mint ember érdekelne,hanem az elmélet igaszsága miszerint az RDA direkt alacsonyan tartja a szintet hogy ne legyünk egészségesek....
15. borbelya (válaszként erre: 13. - Borbelya)
2009. febr. 21. 21:33
Erről láttam egy filmet is, illetve egy riport. Csatlakozom az utánam hozzászólóhoz...
14. idnus
2009. febr. 21. 21:29
Szia! Az elmélet jó de sajnos csúsztatás és a vitamin készítmény eladására találta ki. Nem igaz, hogy nem lehet túladagolni a vitaminokat, sajnos lehet. Amúgy ajánlom a szcientológiás topikot. Lenkei Gábor a szcientológia egy oszlopos tagja. Semmit nem szednék, amihez van közük. (Amúgy próbaként szedtem, az extra sárga színű b-vitaminnal színezett vizeleten kívül semmi hatása nem volt).
2009. febr. 21. 21:29
Biztosan jó, de méregdrága és nem véletlenül. Egy remekül felépített startégia végtermékei a vitaminok.
2009. febr. 21. 21:25
Kíváncs lennék van-e valakinek tapasztalata ezzel a készítménnyel,és az egész elmélettel kapcsolatban??Azok az extrém mennyiségű adagok szerintetek kellenek-e valóban a túlcivilizált emberi testnek,vagy csak egy újabb jó üzletet láthatunk??
11. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Lollita)
2008. aug. 26. 16:06
Sziasztok!Én a NUSKIN termékeit szedem,ami a legjobb a világon!11 évig tartó migrénes fejfájásom 2 hét után mintha elfújták volna,erőm sokkal jobb,érzem,hogy élek,betegek nem voltunk januártól(akkor kezdte el szedni az egész család),pedig a suliban a lányom körül volt pár beteg ember!Szóval,a legjobb amit eddig szedtem,és nem is fogok mást ezekután!Ajánlom mindenkinek!Ha érdekel,honnan tudod beszerezni,írj privit!
10. j357
2008. aug. 19. 11:30
Szerintem a nagy dózisú folyamatos vitaminbevitel annyira hozzászoktathatja a szervezetet, hogy "hiánybetegségek" esetleg komoly immunrendszer problémák léphetnek fel a vitamin szedésének abbahagyásakor...
2008. aug. 19. 11:20
Olyan nagy dózisban tartalmazza a vitaminokat, ami már káros, a hír tv-n mondták pár hónapja.
2008. aug. 18. 21:55
Én 3 hónapig szedtem a Lenkei vitaminokat és azt kell mondjam, tényleg nem rosszak. De amióta tudom, hogy szintetikus vitaminok, lecseréltem másra. Ráadásul nagyon nem tetszik ez az ÁNTSZ cirkusz, az Örs vezér terén már bezárt a bolt.
7. kisstoth (válaszként erre: 5. - Moncus)
2008. aug. 18. 21:41
Szia Moncus ! Melyik vitamint szedte a tesód az allergiára ? Köszi M
2008. ápr. 9. 16:02
A testvéremmel együtt elkezdtük szedni a vitaminokat és jónak találjuk őket. Bár szerintem hasonlóak a többi vitaminkészítményhez, erősítik az immunrendszert.
2008. ápr. 9. 08:57

A családom szedi most már közel 2 hónapja:

nagymamám, aki tegnap volt 79 éves jóval könnyebben mozog és nem is fáj annyira az összes porcikája, valamint visszatért az életkedve:)

tesóm, aki csak 25 folyton vérben volt a szeme, és nagyon viszketett vmi fránya allergia miatt, amit sajna senki nem tudott pontosan megállapítani, hogy mi lehet az, de most már jó két hete, sem viszketés, sem pirosság, ez mindenképpen pozitív:)

a többi családtagomnál konkrét javulásról nem tudok beszámolni, de szedik rendületlenül!

2007. dec. 4. 10:43

Szia! Bocsi hogy beleszólok, de nekem igazából az a véleményem ( mindenféle tudományos háttér nélkül, józan paraszti ésszel belegondolva) hogy a vitaminok szedése mindenképp csak megelőzés szempontjából fontos. A már kialakult betegségeket őnmagában nem tudja meggyógyítani, max erősíti az immunrendszert amivel segít a baj leküzdésében. Én lassan 1,5 éve szedem a vitaminokat, igaz csak az alapot és az is néha kimarad egy-két napra, de mivel alapjában véve egészséges vagyok ezért nem is azt lesem hogy min segít és min nem. Tulajdonképp tökéletes a vérképem és a betegségek is elkerülnek, ha mégis bekapok egy kis vírust akkor is max 3 nap és túlvagyok rajta. Ez nekem épp elég. A kisfiammal is szedetek vitamint és az éves 5-6 antibioutikum kúra ami előtte szinte magától értetődő volt abból mára 1 sincs. A bárányhímlőn is túlesett 4 nap alatt láz nélkül, néhány pöttyel. Szóval én már ezért sem hagyom abba. Szerintem nem kell megvárni amíg már kialakult a betegség. A hajhullással kapcsolatban pedig még annyit tennék hozzá hogy ugyebár a napi 100 szál az teljesen normális, csak sokan megijednek mert pl a hosszú vagy sötét hajnál jobban észreveszi az ember. Ha meg látványos és kórosnak mondható az pedig nem feltétlen vitaminhiányra utal. Lehet az hormonális, szervi vagy akár pszichés probléma tünete is, és az már mindenképp orvosi kivizsgálásra szorul.

Szóval bocs ha okoskodásnak tűnt de ez az én véleményem a témával kapcsolatban. További szép napot mindenkinek.

3. horváthmaya (válaszként erre: 1. - Lollita)
2007. dec. 3. 08:35

Szia!

Édesanyám is szedi a Lenki vitamin alapcsomagot és ő is mondta, hogy hullik a haja nagyon és nem érez semmi féle változást! Az Aloe Verás termékről nem tudsz valamit mondani?

2007. dec. 2. 18:02

Nézd meg itt:


[link]

2007. dec. 2. 17:56

Sziasztok!


28 éves nő vagyok. Fél éve szedem a Dr. Lenkei Életerő Centrum által gyártott és forgalmazott termékeket. 3 hónapig az alapcsomagot, három hónapja a közepes csomagot.


A családom több tagja is elkezdte vitamin alapcsomag alkalmazását, de ők 3 hónap után leálltak a vitaminok szedésével, mert a hízáson kívül semmi egyéb jelét nem tapasztalták a vitamincsomag hatásának.


A magam részéről, a legjelentősebb változás a haj és körömnövekedés jelentős gyorsulása volt.


Az alapproblémám a hajhullás, változatlan intenzítással maradt meg.


Ezen kívül a vérnyomásom továbbra is alacsony, általában 98/59, de a tegnapi nap például 81/49 volt, ekkor az ájulás állapotában voltam.


A vitamincsomagban állítólag több ezerszerese Pl a B6 vitamin az ajánlott napi beviteli adagnak. A fél év alatt a szervezetembe bevitt B vitamin mennyiségét illetve az arányát nem számoltam ki, de a körzeti orvos által felírt Magne B6-ból pár szemet bevéve, a keringésem helyreáll.


A gyógyszertárakban érdeklődtem a vitamincsomagok gyakorlati hatása alól, de érdemben nem tudtak válaszolni, csak azt mondták, hogy sokan veszik, sokat eladnak belőle.


A Lenkei Egészségcentrumba állítólag több ezer beszámoló érkezik, ezzel szemben a fórumokon fel sem merül a Lenkei vitamincsomag, illetve annak hatása.


Kíváncsi vagyok, hogy így "cenzúrázatlanul" milyen a vitamincsomagok hatása.


Nektek milyen érdemi tapasztalatitok vannak?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook