Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lencsefőzelék, hogyan? fórum

Lencsefőzelék, hogyan? (tudásbázis kérdés)


8. bogrács52 (válaszként erre: 6. - Locsi)
2012. júl. 4. 14:20

Én is így szoktam elkészíteni,és nagyon finom!

Füstöltet mindig rakok bele,vagy szalonát ha más éppen nincs otthon!:)

2012. júl. 3. 16:43
Én is mustárral főzöm, nélküle már el sem tudnám képzelni. Viszont még a citromos változatról nem hallottam. Lehet legközelebb kipróbálom.
2012. júl. 3. 13:53
Még a nagy könyvbe is bele van írva a mustár a lencsefőzelékbe.Én is így szoktam.Felteszem alencsét főni 1 fej apróra vágott vöröshagymával,2db babérlevéllel,sóval,meg valami füstöltel ha van.Ha megfőtt, rántást csinálok,rá a tejfölt,rá a főzelékre.Most teszek bele kiskanál mustárt,pici cukrot, egy kis ecetet.Kész.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. júl. 1. 11:22

:D


Nem kerestem utána, és nem tudtam, mennyire családi... :D avagy a család is úgy készíti, ahogy más családok... :)

4. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2012. júl. 1. 11:10

családi trükk?


szerintem a mustár alapvető hozzávalója a lencselevesnek és -főzeléknek is :O

2010. dec. 30. 16:51

Megmosott lencsét annyi vízbe teszem fel, hogy jól ellepje, egy kávéskanál vegeta, babérlevél(darált)mokkáskanálnyi, kevés só egy vöröshagyma egész apróra vágva. Mikor megfőtt berántom.


De nagyon finom ha előzőleg egy füstölt csülköt félig megfőzök és azután teszem hozzá a lencsét.

Az eljárás ugyan az.


A csülköt fel darabolom és ugy tálalom.

2. ronka (válaszként erre: 1. - Radica947)
2010. dec. 30. 16:40
Én majdnem így csinálom de főzök bele egy egész vöröshagymát is amit a végén kiveszek.Ahányan vagyunk annyi darab füstölt kolbászt is főzök bele.
2010. máj. 4. 14:45
Bár már megfőzted, de azért leírom az én változatomat, szerintem nagyon finom. Szóval nem kell áztatni, mert hamar megfő, egy babérlevelet és egy kicsavart citromhéj felét szoktam beletenni, sózni házi darált paprikával, /piros arany/ ha megfőtt, kidobom a babért és a citromot, teljes kiörlésű liszttel berántom, és tejfölt teszek bele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook