Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lemondhatok a boltvezetői posztról? fórum

Lemondhatok a boltvezetői posztról? (beszélgetős fórum)

11. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
szept. 19. 21:39
Kereskedelembe olyan sok helyre keresik az embert. Miért nem váltasz ?
10. liliomszál33 (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
szept. 19. 20:10
Tudom nem kéne de nem akartam ugrálni kitartottam de kezd betelni a pohár.
9. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
szept. 19. 19:56

Óriási hiány van eladóból. Az összes Lidlben, Spárban, CBA-ban ahol jártam mostanaban, már az ajtóra ki van téve, hogy eladókat keresnek.

Miért nem váltasz inkabb?

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Liliomszál33)
szept. 19. 19:35

Addig míg a szerződést nem módosítjátok miért kéne boltvezetői feladatokat is ellátnod?

Ha erre sor kerülne, akkor tárgyalj vele a bérről is!

7. liliomszál33 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
szept. 19. 19:31
Köszönöm.Igazábol most jut eszembe a szerződésemen eladó áll.Próbáltam már eszében sincs többet fizetni
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
szept. 19. 19:09
Annyi munkát végezz, amennyit a munkaköri leírásod tartalmaz. Mielőtt lemondasz a boltvezetői státuszról kérdezz rá, hogy ez a pozíció, felelősség jár-e nagyobb fizetéssel? Mert ha nem, akkor nem vállalod tovább.
szept. 19. 18:46
Igen ezt tervezem,de addig sem szeretnék munka nélkül maradni,ezért gondoltam így.
4. birebora (válaszként erre: 3. - Liliomszál33)
szept. 19. 18:43
Ezt használja ki. Akkor is keress mást. Ha ott maradsz nem lesz változás, minden marad így.
szept. 19. 18:34
Szia! Kisvárosban élek nincs sok lehetőség. Ő ezt jól tudja
2. birebora (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
szept. 19. 18:32
Persze! Sőt fel is mondhatsz és kereshetsz másik munkát méltóbb fizetésért. Nem is értem miért marad bent valaki egy ilyen helyzetben.
szept. 19. 18:30

boltvezetői poszttól?

Több éve boltvezetőként dolgozom 10 órában minimálbérért.A szakmai bérminimumot sem adja meg szabotálja a szabadnapokat a feladatkörömbe nem tartozó munkát is el kell vézeznem és annyit keresek mint az eladók.Van jogom ezt kérni ? Mert azért a pénzért bőven elég lenne.Köszönöm

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook