Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lemondás, beletörődés... fórum

Lemondás, beletörődés... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. okt. 15. 12:54
Igen. Itt vagyok.
2017. okt. 14. 20:18
Ma beszéltünk.Állítólag teljesen összeomlott...Nagyon nem akart megbántani.Stb,stb...
101. Százas Evelin (válaszként erre: 99. - Féknyom)
2017. okt. 14. 19:54
Nincs mit. Nade vedd úgy, hogy nem is szóltam semmit, mert csak később láttam, hogy hiszen te nem is vagy nőnemű. :-)
100. ina87
2017. okt. 14. 18:27
hagyni kell,nem jelenti h fel kell adni csak nem rá görcsölni,van olyan ismerős aki kijelentette h nem kell neki többé férfi,azóta egyedül van nem úgy tűnik h magányos volna...
99. féknyom (válaszként erre: 63. - Százas Evelin)
2017. okt. 14. 18:15
Köszönöm a bátorítást.:) Igen, még így sem merem..
98. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 96. - Catwalker)
2017. okt. 13. 20:40

Oké.


Biztos nehéz lesz. Drukkolok, hogy találd meg minél előbb a boldogságot.

97. Catwalker (válaszként erre: 95. - 61a61656b0)
2017. okt. 13. 20:23
Meg amúgy is,aki nem szereti a gyermekünket,annak ne is kelljünk :)
96. Catwalker (válaszként erre: 94. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 13. 20:22
Kedves leszek vele,mint mindig,de nem fogom keresni :)
95. 61a61656b0 (válaszként erre: 12. - Catwalker)
2017. okt. 13. 20:13

Szia :)


Ugyan "csak" 29 évesen,de egy gyerekkel egyedül mégis megtaláltam életem szerelmét,akkor, amikor már teljesen feladtam,beletorodtem,hogy egyedül maradok

A gyerek ha valaki igazán szeret, egyáltalán nem gond,ne keseredj el.

Persze könnyű mondani,de bármikor csoda történhet :)

94. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 93. - Catwalker)
2017. okt. 13. 20:05

Én úgy gondolom, hagyd!

Ha "zsörtölődsz" még inkább úgy gondolhatja, hogy jól döntött.

Viszont, ha nem veszel róla tudomást. talán elgondolkodik, kit is veszíthet benned. Persze ez egy fikció csak részemről. A döntés a Te kezedben van.

93. Catwalker (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 19:57
Volt szex...Nem akarom bántani,de alkalomadtán megköszönöm neki,hogy ilyen korrekt volt :D
92. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 19:56

A pasi ha nem méltatta arra, hogy közölje vele ennyi volt, akkor nagy eséllyel még inkább nyeregben érzi magát, "na a kis hülye, még mindig eszi a fene utánam!"

Szerinted, ha nem válaszol, kerüli....majd telesírja a párnáját, hogy milyen rossz fiú volt?

91. Catwalker (válaszként erre: 88. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 13. 19:55
Jajj,nem arról van szó,hogy én lennék az ideális :D Viszont szerintem meg lehetne próbálni,hátha...De teljesen igazatok van!El kell ezt engedni.Nincs értelme ezen kattogni!
90. gribedli*** (válaszként erre: 86. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 13. 19:51
Attól még távozhat emelt fővel, hogy előtte megmondja neki, amit gondol. De nem érdemel több esélyt az illető, menjen a francba az ilyen
89. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:47

Ja, hogy volt szex is? Akkor talán késő részéről ez a nem válaszolok de másnap önfeledten odamegyek a csajhoz. Szóval legközelebb esetleg beolvashatsz neki csak hogy tudja, mi az ábra és ne nézzen hülyének, de ennél többet nem pazarolnék rá.


Először azt hittem, hogy te úgy értetted, hogy van,valaki, aki érdekel, hogy érdekel, de még nem volt köztetek semmi. Vagyis akár lehet félreértés vagy félénkség, vagy tisztázni való dolgok. De ha volt szex és nem hajt semennyire, akkor csak nem meri megmondani, hogy nem lesz köztetek több. De ettől függetlenül ezt meg is mondhatod neki, mindenképpen könnyebb lesz a lelkednek.

88. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 87. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:46

De azt nem Neked kellene megmondani egy pasinak, hogy számára te lennél az ideális....legalábbis én biztos nem tenném.


Senki sem tökéletes, még tökéletes emberrel nem találkoztam, magamon kívül. Na ez utóbbi, csak vicc, én sem vagyok tökéletes :)


Azt, hogy érted, hogy nemcsak rajtad múlik , milyennek látnak?


Nehogy azt hidd, bántó szándékkal írtam, amit írtam.

Csak én. biztos lennék olyan büszke, hogy nem kérném számon, miért nem vagyok jó neki.


Sok sikert kívánok az életben, gondolom majd eljön az idő, amikor megtalálod az igazit, csak ne görcsölj rá.

87. Catwalker (válaszként erre: 84. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 13. 19:37
A gyerkőcöm apja éveken keresztül csalt.Amikor ez kiderült nem azon kattogtam,hogy mekkora szemét,hanem hogy én mit nem csináltam elég jól,hogy idáig jutottunk.Rá is jöttem sok mindenre és igyekszem ezekbe a hibákba nem bele esni újra.Nyilván nem vagyok tökéletes,de hogy ki milyennek lát,az nem csak rajtam múlik...
86. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 82. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:36

Ez annyira szánalmas lenne, hogy az "álomnő" nem...de bezzeg Te.


Ugyan már, hagyd a fenébe, olyan megalázó helyzetbe kerülnél. Nem tartozik szerintem magyarázattal a miértekre.

Nem sikerült, engedd menjen istenhírével, lépj tovább emelt fővel.

85. Catwalker (válaszként erre: 83. - Ladiszlav)
2017. okt. 13. 19:34
Az eszem lemondana,de a szívem nem :)
84. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:32

Ha egy férfi megszeret egy nőt, akkor a gyerekével együtt elfogadja.

Testvérem 3 gyerekes anyukát fogadott el a gyerekeivel együtt.


Miért nem magadban keresed a hibát?


Valószínű a gyermeked apja is valamiért elhagyott, most nem jönnek össze a kapcsolataid, valami baj biztos veled is van.

2017. okt. 13. 19:24
Most akkor lemondasz vagy szeretnél párt?
82. Catwalker (válaszként erre: 81. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 19:23
Miután nem válaszolt,alig vártam,hogy találkozunk,hogy jól beolvassak neki.Elmondjam ezeket,meg azt,hogy tudom nem én vagyok az álmai nője,de annyi ilyen "álomnő" volt az életében é most melyik van mellette?!Egyik sem!Aki kitart mellette mindenben,az én vagyok!Jó kijövünk,jó volt a szex is,szóval a struccpolitikánál többet érdemelnék...De amilyen jó kedvvel jött oda,fesztelenül,hirtelen azt gondoltam azt fogja mondani,hogy jó,oké,benne van...Aztán lelépett,de azt mondta még odajön majd(egy helyen dolgozunk).Azóta semmi.Kicsit az az érzésem,hogy azért nem válaszolt,mert még nem tudja,hogy mit akar.De nyugodtan mondhatná ezt is...
81. gribedli*** (válaszként erre: 80. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:10

Ez jó ötlet! Drukkolok:))))


Így ő is látni fogja, hogy valamit rosszul csinál, nem mindig csak mások nem korrektek. Sőt, még jó is kisülhet belőle.

80. Catwalker (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 19:06
Meg fogom kérdezni tőle mindenképp,már csak azért is,hogy érezze az iróniát.Ugyanis amióta jóban vagyunk rendszeresen téma az,hogy a lányok mennyire nem korrektek vele,mert csak úgy "eltűnnek",egyszer csak nem válaszolnak...Annyira nem képesek,hogy "bocs,de nem!" Ő most ugyan ezt csinálja velem...
2017. okt. 13. 19:03

A találgatás meg oda vezet, hogy bebeszéled magadnak azokat a dolgokat, amiket az elején írtál, hogy gyerek meg minden, meg hogy azt "gondolják", hogy....


Honnan tudod, hogy mit gondolnak, ha sosem mondták? Persze, egy feltett kérdésre hazudhatnak is, de ha meg sem kérdezel valamit, akkor tényleg csak a te fejedben létezik ez az egész, érted?

78. gribedli*** (válaszként erre: 77. - Catwalker)
2017. okt. 13. 19:01

Éppen ezért tisztázhatnád egy egyszerű kérdéssel, személyesen. Valamit csak fog rá válaszolni:P


Legfeljebb biztos leszel abban, hogy nem, és hogy miért nem. Így viszont csak találgatsz.

77. Catwalker (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 18:58
Igazából azt vártam,hogy magától mondjon valamit.A másik meg az,hogy inkább ne mondjon semmit,mint hogy mellébeszéljen.Értem én a célzást,de akkor minek jött oda olyan boldogan,fesztelenül csevegni?? :) Rá az lett volna a jellemző,hogy teljesen zavarban van,ha összefutunk...Én ezt nem értem...
76. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Catwalker)
2017. okt. 13. 18:50
Én megkérdeztem volna tőle másnap, ha már így alakult, hogy ott volt, hogy miért nem válaszolt előző este a kérdésre
75. Catwalker (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 18:42
Személyesen szerettem volna,de nem volt aznap alkalmam,de pont rám írt,hogy mi újság velem,így megkérdeztem.
74. gribedli*** (válaszként erre: 73. - Catwalker)
2017. okt. 13. 18:38
Biztos, hogy megkapta az üzenetet, ha nem válaszolt és másnap így csinált? Vagy szóban mondtad el neki és arra nem válaszolt semmit?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook