Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lelopták éjszaka az OTP számlámról a pénzt fórum

Lelopták éjszaka az OTP számlámról a pénzt (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. dec. 4. 13:58

Ilyen is van:

[link]

2021. dec. 4. 13:56

[link]

Pár hónapja volt már erről szó itt, valamilyen online rendeléssel kapcsolatos...

7. Auróra2010 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 4. 13:54
Nem nagy összeg volt, de elrendeződött.Örülök hogy megoldódott, az a biztos ha letiltod.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Auróra2010)
2021. dec. 4. 13:52
Köszönöm,hívtam őket de minden ügyintéző foglalt,így inkább letiltottam a kártyát,majd hétfőn személyesen bemegyek. Vissza kaptad a pénzedet?
2021. dec. 4. 13:48
Még ma telefonálj az OTP ügyfélszolgálatának, ha a fiókod nincs is nyitva, tudnak felvilágositást adni. Én a BB Bankkal jártam igy, és egy szombatom az ügyfelesektől mindenre magyarázatot kaptam számláról való pénzeltűnés esetén.
2021. dec. 4. 13:48
Most tiltottam le a kártyát!
2021. dec. 4. 13:44
Ezen csodálkozom én is,hiszen minden tranzakció jóváhagyásához jönnie kell az SMS-nek a telefonomra. Beütöttem a keresőbe ezt a google akármit és azt írták,hogy ezek valami csalók,többeket károsítottak meg. Teljesen kivagyok készülve,a kislányom pénze volt rajta,akár az egészet is ellophatták volna?
2021. dec. 4. 13:40
Ilyenről még nem hallottam. Egy kolléganőm fia versenyszerűen triatlonozott. Rendeltek Németországból biciklit. Meghackelték a bankszámláját és Norvégiában vettek le 3 alkalommal 50000-100000 Ft összeget. Arról viszont jött az SMS, gyorsan le lett tiltva a bankkártya.
2021. dec. 4. 13:33
Ma délben megdöbbenve tapasztaltam amikor ránéztem az OTP egyenlegemre,hogy hajnal 3 órától valami Google Payment IE LTD folyamatosan 10 alkalommal 340 Ft-ot utalt át magának a számlámról! Sokkot kaptam,rohantam levenni az összes megmaradt pénzemet. A folyószámlámon csak a tranzakciók számai láthatóak,és az összegek,dátumok. Hogy lehetséges ez??? Mikor utaláshoz telefonra küldenek kódot,sőt a telefonom nem is jelzett........... Hétfőn megyek a bankba,járt már így valaki???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook