Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror fórum

Lelki terror (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jan. 23. 18:06
Bocsànat a mellèìràsok miatt,remèlem èrthető azèrt,amit ìrtam.:)
2023. jan. 23. 18:04

A lànyom nèlkül soh ismerős,de majd utànanèzek a javaslatoknak!Köszönöm a kedves szavakat,remèlem hamarosan lesz erőm a legjobbak szerint cselekedni.

Igazàbòl,elèggè padlòn èrzem magam,nehèz egy nem megèrtő ember tàrsa lenni,holott ez règen nem ìgy volt...A közel 20 èv alatt nagyon sok minden bajt megèltünk együtt.. ùgy èrzem,amikor a legnagyobb szüksègem lett volna a tàmaszàra akkor hagyott cserben az èrzèketlensègèvel,amit hosszù időn keresztül palàstolt...valahogy...mielőtt gyermekünk született volna jöttek avtragèdiàk a csalàdomban...aztàn a gyermekünk születèse utàn sorra jöttek a tragèdiàk.Lehet èn sem vagyok màr az az ember,aki voltam...volt mindenben rèszünk,de ennek ellenère nem hiszem,hogy rossz tàrsa lennèk...sajnos beszèlgetèsre nem sokszor hajlandò mert az a vège,hogy èn hallgatom őt,közben szavakkal bànt...belefàradtam...volt,hogy nagyon csùnyàn összevesztünk mert ùgy èreztem nem hagyhatom szò nèlkül smivel megtiport...aztàn màsnsp mintha misem törtènt volna...nem èrti mi a problèma,mi fàj...

38. gigi> (válaszként erre: 36. - Liliom10)
2023. jan. 16. 12:41
Én olvastam! Lebilincselő történet, ami valóság alapra épült.
37. liliom10 (válaszként erre: 35. - Liliom10)
2023. jan. 15. 21:21

[link]


Nagyon fontos könyv !!!

36. liliom10 (válaszként erre: 35. - Liliom10)
2023. jan. 15. 21:19

[link]


Ezt meg is filmesítették, de ha tudod, olvasd el a könyvet ! Ha nekik sikerült elmenekülni, Nektek is fog !

35. liliom10 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 21:17

Akármilyen nehéz a helyzeted, mindig van megoldás és remény ! Minket apám tartott testi és lelki terrorban, tudom, mit élsz át ! De azt is tudom, hogy a gyerekednek nem szabad ilyen légkörben felnőnie ! Sürgősen menekülj vele olyan helyre, ahol biztonságban lehettek !

Ajánlok két könyvet, mindjárt megkeresem. Az egyik :

dr. Morvai Krisztina : Terror a családban,

a másik " Lányom nélkül soha ".

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Panka009)
2023. jan. 15. 17:49
Köszönöm a vàlaszod!Màr az nagy segìtsèg,mint mindenkiè,aki bàtorìt!!!
2023. jan. 15. 17:26

...sajnalom a tortenteket de ezzel nem segitek rajtad...csak at erzes van tht...bizz magadban es csupan azt tudom mondani h hinned is kell az erodben...felned viszont senkitol csak magadtol...ezert szuxeges a sugast meg hallanod oda bentrol...

nem konnyu tudom en es sok ido mig a serules begyogyul..de be gyogyul bizz abban...en bizok magamban mert ue ki mas segithetne...senki...a sajnalkozasokat meg hagytam a Gorog sirato asszonyoknak azoknak jol all...szoval...kelj fel es jarj...egy elszolas amit Saul rabbi benezett...nem fogta fel mit ertett a Tanito ez alatt...

2023. jan. 15. 16:34
Sajnàlom,hogy neked is volt ebben rèszed!Minden szavad igaz!!!A belső hang màr egy ideje figyelmeztet!Ünnepek előtt èrtem el azt a pontot ùgy èrzem nem bìrom sokàig tovàbb.Nem ezt akartam a gyermekemnek ès nem is akarom hosszù tàvon!!!Termèszetesen magamnak ès a csalàdomnak sem a rettegèst...Nem tudom mire lenne kèpes,ha odèbb àllnànk...Szeretnèm,ha lelkileg is stabilabb lennèk,mert most ùgy èrzem nagyon lent vagyok.Nèha azt èrzem bàrmire kèpes lennèk,főleg a gyermekünkèrt,nèha azt,hogy elvesztem ès elèg volt mindenből...Ha anyagilag stabilabb lennèk azt sem bànnàm ha anyaotthon kimaradna...viszont,ha minden kötèl szakad màs nem lesz...
2023. jan. 15. 12:25
...voltam igen es bele is betegedtem az eszhez teresig majd el cuccoltam azonnal 180fokos valtassal...nehez a dontes de te iranyitasz..elet v el mulsz minden fele nyavajaban amit serult lelked miatt ossze gyujtesz...helyesen epp lelekben epp a test es nem forditva tht a lelkedre kell vigyaznod elso sorban...de arra nagyon..mert ha torik nehez ujra egy egesze ossze kaparnod...a lelki terror egy fajta energia rablas is egyben...erotlenne tesz ann-block...nehez fel allni...a pszichiater hehe mind felejtos...te tudsz rajta valtoztatni egyedul,szabad akarattal...nem masok altal tudatos iranyitassal...halgass a belso hangodra az meg mondja mit kell tegyel es meddig mehetsz el...szedd hat elo a kepesseged..menj ki a termeszetbe,ulj le a fube s gondolkozz csendben,befolyas nelkul..elobb utobb meg hallod a suttogo hangod es az erzes is meg jon..sacc/kb 1 ho a tanulasi ido kitartassal...soxerencset
30. kisj (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 19:48

Ha lelkiismeret furdalásof van azért is, hogy kiírtad ezt a fórumot, akkor már jócskán beledöngölt a földbe.

Erősödj meg lelkileg, mert enélkül nem fog menni.

Lépned kell, de tele van a világ kretén elmebajosakkal, jól gondold meg mikor mit-, és hogyan teszel.

29. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 19:31
Ezt akkor sem érdemled, az biztos.
2023. jan. 14. 19:02
De azt is tudom ez ìgy nem mehet sokàig...
2023. jan. 14. 18:37
Nem 1-2 èves kapcsolat.Közel 20 êves...Nagyon bonyolult egyèbkènt minden!Nem mondom,hogy a 20 êv alatt felhőtlen volt minden,de azt gondoltam egymàs tàmaszai vagyunk jòban,rosszban.Aztàn valami megvàltozott,ùgy hogy màr gyermekünk is született.Tudom,hogy èn sem vagyok hibàtlan!Sokat hibàztam èn is nyilvàn.De amikèrt jelenleg lelki "terrort" kapok a gyerekem előtt is nem feltètlen csak az èn hibàm ès sok minden,amit a fejemhez vàg nem fedi a valősàgot csak az ő rögeszmèje...Ez màr jò nèhàny ève tart,nem szeretnèm elszakìtani a gyermekem az apjàtòl,mert tudom nagy fàjdalmat okoznèk,apuka valòszìnű jobban belenne kattanva,gyermekünk rajong èrte!Amikor felismertem akkor is fêltem ès most is fèlek!Csalàdomnak nemrèg kezdtem kiönteni a szìvem...
26. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 18:19
Vajon miért nem tetted amikor ebbe a helyzetbe kerültél? Nem ismerted fel rögtön, vagy féltél? A családod tisztában van a helyzettel?
25. 3272f5ad6f (válaszként erre: 23. - Panka009)
2023. jan. 14. 18:04
Nem hagyja. Ki akar lépni.
2023. jan. 14. 17:59
Igen,èrtem!Te voltàl hasonlò helyzetben?Őszintèn kèrdezem!!!Kèrlek vàlaszolj őszintèn!!!Annak idejèn èn is azt mondtam egy ismerősőmnek,hogy biztos nem toleràlnàm,hogy ùgy viselkedjen a pàrom velem,ahogy az övè vele.Azonnal "lapàt"!De akkor mèg nem voltam ilyen helyzetben!
2023. jan. 14. 17:35
...ketto kell hozza...egy aki teszi egy aki hagyja...erted ue?
22. Soufflet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 10:44

Hivd fel oket! En velunk nem beszeltem, de az ilyen segitovonalakon nem fog senki itelkezni, kipofazni. Es a legtobben ilyenhez azert csatlakoznak, mert velunk is megesett. Vagy eleve egyutterzoek, segitokeszek. A nagynenem dolgozott sokat atmeneti anyaotthonban. O gyogypedagogus vegzettseggel, szoval az utobbi.

Ha elmondod, mi a helyett, mar segithet, de ok a gyakorlati dolgokban is jartasak, es segitenek atgondolni a gyakorlati tervet.

Biztos menni fog.

2023. jan. 14. 08:14
Köszönöm szèpen mindenkinek a bìztatàst!Nagyon sok minden kavarog a fejemben,nem kerültem egyszerű helyzetbe.A Nane oldalàt màr nèzegettem többször!Ahogy ìrtam màr ùgy èrzem kicsit erősödnöm kell lelkileg ès anyagiakban is.Utòbbira talàn màr nem sokat kell vàrnom.Ahogy olvasgattam a tèmàban azt javasoljàk legyen a menekülőnek egy pontosan kidolgozott terve....nem szeretnèk hirtelen nagyon rossz döntèst hozni.Remèlem lesz erőm vègigcsinàlni!
2023. jan. 14. 06:43

Kedves Ismeretlen!

Az interneten az anya otthonok vagy Ronald ház címek alatt megtalálod az összes magyarországi címet, ahová várnak téged és a gyermeket is! Nem csak beköltözhettek de minden egyéb ügyben tudnak segíteni. Jogi ügyek, munka, ruha, élelem. Ne magad miatt lépj, hanem a gyermek miatt!!! Tudom hogy nagy dolog és nehéz lesz de hidd el hogy hosszú távon megéri, mert egy jóval nagyobb baj kerülhető így el. Erőt kívánok a ki lépéshez és tudd, a felhők felett mindig süt a nap! 😊

2023. jan. 13. 22:41
Nagyon sok erot! Menni fog, ha elhataroztad.
18. Soufflet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 22:40

En diagnosztizalt elmebajossal eletem (paranoid skisofrenia), amikor osszecuccoltunk, meg szedte a gyogyszeret. Telen egy trikoban futottam ki elole az utcara, hogy ne szurjon le egy olloval. A kov. Berlemenyembe (egy szoba) beengedtem, es lelokott a lepcson, es megvert.

Ki lehet maszn inden godogbol.

Gyerekkel nehezebb. De ne add fel! Hivd fel a gyermekjoketi szolgalatot, atmentem otthhonokat, a rendorseg nem tud segiteni (hacsak nem a te neveden van a berlegy, es mindent kiteszel, mert nekem akkor segitettek, hogy ott alltak, amig el nem vitte, es fenyegetni sem mert).

17. gigi> (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 22:37
Az első lépést már megtetted azzal, hogy ide írtál. Mostmár cselekedj! A linket amit küldtem nézd meg, van ott telefonszám amit érdemes lenne felhívnod. Légy erős!
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 22:28
Te is az vagy és még még erősebb leszel! Ne legyen lelkifurdalásod!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. jan. 13. 22:20
Köszönöm a bìztatàst!Bàr minden helyre jönne...Lelkifurdalàsom van azèrt is,hogy ràvettem magam a kèrdès kiìràsàra!:( Neked sem lehetett egyszerű èleted,nagyon erős vagy hogy ezt meglèpted!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gigi>)
2023. jan. 13. 22:15
Sajnos nem tudom diagnosztizàlni.:( Szàndèkosan nem ìrtam semmi hasonlòt,mert a tèmàban olvasgatva sokan neheztelnek,ha megbèlyegeznek valakit bàrmifèlèvel...de a neten olvasott nàrcisztikus viselkedès minden pontja igaz lett rà ùgyhiszem.Ùgy gondolom nagyon sok èven keresztül pròbàlta ezt elnyomni magàban,de egy ideje sokminden a felszìnre tört.
13. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 22:13

Soha sem szabad feladni! Hidd el van benned erő! Több, mint gondolnád!

Az én első 32 évemet az erőszak, lelki terror töltötte ki!

15 éves voltam, mikor otthagytam az iskolát, munkahelyemet, szüleimet! Majd beleestem egy rossz kapcsolatba, hisz az éhes lélek sok hazugságot megtud enni!

Majd 32 évesen, 3 gyerekkel újra kezdtem albérletbe! Azt a szabadságot , azt az erőt éreztem, hogy soha többé nem bánthat senki!

12. gigi> (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 22:07
Egy pszihopatával élsz együtt?
2023. jan. 13. 21:59
Most nagyon ùgy èrzem az lesz a vège.Nem szeretnèk teljesen padlòra kerülni,nèha nem sok kell ùgy èrzem...nem szeretnèm feladni a mostani èletem sem,mert karrier terèn is nèhàny hònapon belül előrelèpèsre kaptam ìgèretet,ez viszont anyagilag sokst szàmìtana a tovàbblèpèsben is...csak fèlek nagyon!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook