Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki beteg lettem a párom miatt! Mit tanácsoltok? fórum

Lelki beteg lettem a párom miatt! Mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


2019. nov. 25. 20:24
Vajon mi történhetett azóta?
24. semleges (válaszként erre: 1. - LillaLillus)
2019. márc. 9. 17:21

Nem értelek. Mi az, hogy elnézed a Petrákat, Szilviket. Azt sem értem, hogy és miért ül ennyit a gép előtt mikor gyereke van.

A párod beteg, függő ez egyértelmű.

23. Guruljka (válaszként erre: 22. - Kaktusz2)
2019. márc. 9. 15:47

Azért nem egyből felelőtlen, írja a kérdező, hogy a gyerekeit szereti és segít a gondozásban.

Hogy tudat alatt más nővel maszturbál, vagy mi, az egyéni flúg.

Én az alapvető változásban úgy általában nem hiszek. A kérdező megteheti, hogy kicsit törődik magával, ehhez még eljárni sem kell otthonról. Aztán ha kibékült saját magával már annyira, hogy nem kutakodik a srác dolgaiban, azaz kint van a feje a gödörből, akkor már könnyebb körülnézni.

2019. márc. 9. 15:41

Nincs könnyű helyzete az biztos.

mi itt mondjuk neki a frankot, hogy így tegyen meg úgy tegyen. De azt nem is gondoljuk, hogy azért születik a második gyerkőc is, mert ő szereti ezt a senki házi lelketlen embert tudja nagyon jól,hogy az ész mit diktál, hogy úti laput a talpára aztán menjen.

De a szív az egy más világ. Az szereti és ha a szív szeret akkor inkább meg szakad de nem enged.

kívülről mi tudjuk mert látjuk, meg valljuk be tapasztaltunk is egy smást.

De ő még fiatal bízik benne és abban is, hogy változás lesz még nem is sejti mennyi szomorúság van abban, ha az ember lánya ilyen felelőtlen férfit szeret.

21. Guruljka (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2019. márc. 9. 15:07
Nem jól nyomtam, az eleje valóban a Te álláspontodra válasz, a többi értelemszerűen a kérdezőnek szól.
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Andita1)
2019. márc. 9. 15:06

Két gyerek jobb, mint egy, mindig ott lesznek egymásnak. Pont ideális közöttük a 2 éves korkülönbség is.

Én az esküvőt elnapolnám, és igyekeznék magamban is tisztázni a dolgokat. Kiborulni lehet, de lelkibetegnek lenni, pláne gyerekek anyjaként, nem szabad.

Ez a fiú a szabad életet kedveli, de ha fix pontnak tekint az életében, és ha Neked ez így megfelel, akkor légy a fix pontja, de akkor tényleg keresd meg a dolog előnyeit és ne menj át sírós savanyú uborkába.

2019. márc. 9. 14:49

Tapasztalatból mondom hogy egy gyerek úgy is lehet boldog és normális ha csak 1 szerető szülő neveli fel.

Ti (akik itt bíráskodtok hogy miért vállalt még egy gyereket a fórumkiíró) biztos mind olyan családból jöttök ahol anya-apa örökké boldog.

2019. márc. 6. 20:57

Te próbálsz beszélgetni vele? Érezheti, hogy érdekel a vélemênye, igênyt tartasz a társaságára?

Mert amúgy nem úgy tûnik, hogy különösebben csajozna.

17. Amaunet (válaszként erre: 11. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 18:51

Mindketten akartátok az első terhességet vagy csak "terhes lettél"?

Nem lehet, hogy ezzel tartod magad mellett, ezzel "fogtad meg" a pasit?"

Ha így van, akkor nem értem miért csodálkozol?


Fura, hogy nem írsz arról, hogy szerelem lett volna köztetek.

16. 8c6da3d030 (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2019. márc. 5. 18:05
Meg ha az apuka nem alszik otthon az is feltűnik a gyerekeknek.
15. Bless the child (válaszként erre: 11. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 17:54
A gyerekek nem értelmi fogyatékosok attól, hogy gyerekek. Hidd el, mindent észrevesznek, megéreznek
14. 8c6da3d030 (válaszként erre: 13. - Gabbbicica)
2019. márc. 5. 17:51
Legyen még 3 és tuti kapnak mindenféle kedvezményt az államtól. :D
13. gabbbicica (válaszként erre: 1. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 17:01

Mindenkepp vallaljatok be meg egy harmadik gyereket is....


Komolyan nem ertem, hogy az elso utan se beszeltetek meg a dolgaitokat....


Azt meg nem is ertem, mi a kerdes... persze friss, ropogos regisztracioval...

12. Lydian
2019. márc. 5. 15:36

Kedves Lilla Lillus !


Én a maga helyében ilyen (nehéz) helyzetben, a kerületi családsegítőben keresném meg az ottani pszichológust.Ha valakivel tudna élőszóban beszélni problémájáról, akkor legalább nem érezné magát egyedül.

Szerintem ez már nem biztos hogy megoldható egyedül.

2019. márc. 5. 15:25

Miért sajnáljátok a gyerekeket.

Nekik mindenük megvan,párom ebből a szempontból nagyon odafigyel,a gyerekek a mindenei.

Az hogy köztünk ilyen probléma van,azt a gyerekek nem érzékelik.És ha különköltözünk azt is normális módon meg lehet oldani.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 15:17

Micsáért kellett 2 gyerek?


Esküvő?? Vicc. Meg is érdemled a sorsod, ha hozzámész.

Szegény gyerekek....

9. csgybzs (válaszként erre: 5. - A9ed661604)
2019. márc. 5. 14:43
És mennyi szerencsétlen gyerek..... :S
8. 8c6da3d030 (válaszként erre: 7. - F4e7e8321e)
2019. márc. 5. 14:26
Ne próbáld megérteni, mert csak megfájdul a fejed.
2019. márc. 5. 13:57

Kicsit zavaros nekem.

Bármennyire is agyalok, azt nem értem, hogy ha a csajjal azért akart volna találkozni, hogy ne csak tudatalatti legyen a maszti pajti kérdés, akkor sem a városba nem visz magával, sem a lakásba nem hívja fel, amikor otthon vagy. Tehát szerintem arról van inkább szó, hogy tapintatlan, önző módon magára koncentrál, és nem tartja tiszteletben, hogy neked rosszul esnek dolgok.

Én semmi konkrét komoly dolgot nem látok ebben, nem hiszem, hogy a félrelépések így zajlanak.

Viszont nekem sem esne jól, ha én lennék a terhes/kisgyerekes kedves, mégis más nők lelkivilága, virtuális társasága többet jelentene a páromnak, mint a velünk töltött idő.


Számomra ez a pasas komolytalannak tűnik.

Segít a gyermeknevelésben, teendőkben? Milyen a kapcsolatotok általában?

2019. márc. 5. 13:40

Te lelki beteg vagy miatta,ő meg vîgan chatelget a volt nőivel.

Nagyon gyorsan útilaput kötnék a lábára.

2019. márc. 5. 12:11
Istenem mennyi felelőtlen ember és mennyi félresiklott élet!!
4. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 11:41

Notorius hazudozó!

Hozzá ne menj, bár bevallom azt se értem minek szültél neki még egy gyereket!

2019. márc. 5. 11:21
Pszichiatria.
2. papája (válaszként erre: 1. - LillaLillus)
2019. márc. 5. 11:04

Megadtad a választ, tehát tudod mit kell tenned !

- Igen, hülye vagy, már az elsőnél ott kellett volna hagynod, de te szültél még egy ártatlan gyereket.

- Ehhez akarsz feleségül menni ? ha igen, akkor megérdemled a sorsodat és ne panaszkodj.

- Csak a gyerekeket sajnálom, úgyhogy tegyél rendet az életedben, legyél nagyon erős és neveld fel őket becsületesen. Az apjukra nem számíthatsz, mert az csajozni fog amíg világ a világ. Eszedbe ne jusson még egy gyereket szülni neki.

2019. márc. 5. 10:50

Sziasztok.

6 Éve vagyunk együtt a párommal.

Első beszélgetésünkön szóba jött a férfi és nő közti barátság,amire ő határozottan azt mondta hogy olyan nem létezik.Ő szeret sokat gépezni.Ami a normál mennyiségben nem is lenne probléma.De ő hozzánőtt a számítógéphez.

Terhes lettem, amire nem úgy reagált ahogy én gondoltam.

Aztán felfigyeltem rá hogy sokat beszélget bizonyos női ismerőseivel.Volt egy eset aminél egyértelmű volt hogy az egyik csaj miatt mentünk ki..Párom nem szeret sétágatni a városban,de most valamiért elindultunk és menet közben derült ki hogy a csajszi is kint van.Véletlenül összefutottunk vele.Nekem nem is lenne gond,régi ismerősök együtt is dolgoztam.Viszont a beszélgetés mennyisége már zavart.Aztán eljutottam arra a pontra hogy belenéztem a facebook üzeneteibe.Ott jött számomra a csalódás.Rengeteget beszélgetek,reggeltől estig.Amíg én takarítottam vagy főztem vagy épp aludtam, ők vígan beszélgetek.Párom vigasztalta mert épp szakított a párjával, aztán a csaj kért tanácsot hogy melyik ruha illik hozzá,mert ő nem tudja eldönteni.Aztán ami ténylegesen kiverte a biztosítékot az a maszturbáció kérdése.Nem értettem hogy miért is érdekli páromat az hogy a csaj hogyan oldja meg a dolgot.Akkor kifakadt belőlem a dolog.Ott vagyok 7 hónapos terhesen és ezzel kel foglalkoznom.Azt tudni kell rólam hogy konfliktus kerülő ember vagyok,nehezen is tudom elmondani szóban a problémámat. Nagy nehezen sikerült.Amire ő úgy reagált hogy nem akar tőle semmit,régi ismerősök és a maszturbációs téma csak valami tudat alatti dolog volt.

Nem nyugodtam meg és megmondtam,vagyi leírtam neki hogy nem köteles velem maradni csak azért mert itt lesz egy gyerek,mások is nevelnek úgy gyereket hogy nincsenek együtt.Ha annyira menni akar akkor hajrá,de nekem erre nincs szükségem.

Megszületett a kicsi fiam.

Megritkultak azzal a csajjal a beszélgetések, vagy legalább is én nem láttam.Úgy tűnt megértette hogy ezzel engem nagyon megbántott.De tévedtem.

Terveztünk második babát,ami sikerült is 2 évvel később érkezett a kis hercegnő.

Lehet hogy csak a terhesség miatt kialakult hangulatingadozás miatt de újra jobban zavarni kezdett a sok gépezés.Most nem néztem meg a facebook oldalát(az előző eset miatt is szégyelltem magam)hanem amikor épp gépnél ült én ráláttam a gépére és szinte folyamatosan egy bizonyos csaj képe jelent meg a beszélgetős ablakban.Rákerestem a neten,régi ismeretség ez is(7-8 év).Szinte minden képét lájkolta vagy hozzászólt(Tudom hogy beteges ezt megnézni,de kíváncsi voltam)

Azt tudom hogy a csaj nemrég szakított az addigi párjával,ezt megemlítette a párom.Nem mesélt erről a csajról sem szinte semmit,talán csak 1-2 mondatot.

Nem tudom hogy vele mennyire ,,mély,, a barátság.De gondolom ott is mennek a komolyabb üzenetek.

Itt már nem sokáig húztam,szóltam neki hogy engem zavar ez és hogy ugyan az történik mint az első alkalommal.Csak most nem Petra hanem Szilvi van.Megint terhesség alatt amikor amúgy is érzékenyebb az ember.

Megint elmondta hogy nem akar tőle sem semmit.Ő csak meghallgatja mert a csaj fossa a szót.Nézzem meg mit beszélgettek, ő egy szavas válaszokat ad neki.

Nem voltam kíváncsi rá hogy miről besszégtettek.

Azt hittem érti hogy mi a baj.

Nem még mindig nem érti vagy nem is akarja.

2 hétre rá... Majdnem agyvérzést kaptam.

Hazajött párom és feltett egy kérdést,amit én rendesen nem is értettem elsőre.

Ledöbbentem és nem is reagáltam rá,csak egy érdekes vigyorral.Az volt a kérdése,amit elsőre értettem hogy jön fel a városba a Szili és szeretné megnézni a gyerekeket,kimegyünk e a városba.

Aznap nem beszéltünk róla.

Mivel zavart a dolog másnap rákérdeztem és akkor esett le hogy nem jól halottam tegnap.

Nem elég hogy valamiért meg akarja nézni a gyerekeimet,de hogy még fel is jönne a lakásba.

Ott eldobtam a kanalat,bementem a kisszobába és küzdöttem a könnyeimmel,próbáltam összeszedni magam és normálisan gondolkozni.

Párom nem akarta utána megbeszélni vagy megmagyarázni hogy ezt mit hogyan,hogy akkor most mi van.

Ilyenkor próbálok nem hirtelen felindulásból reagálni,mert az nem vezet sehová.Így megint vártam egy napot,összeszedtem a gondolataimat.Megkérdeztem hogy nem e akarja megbeszélni ezt a Szilvis akciót.Az volt a válasz hogy nem,nem is érti hogy jött ez a Szilvinek.Ő nem csinált semmit.Én mondtam hogy ez két emberen múlik és hogy mit gondolt hogy fogok erre reagálni.

Igazán ez sem lett megbeszélve,ami számomra nagyon nem jó mert nem tudom elengedni a dolgot. Frusztrál és az amúgy is csekély önbizalmam is elpárolgott.Nem érzem magam szépnek,vonzónak.Nem érzem jól magam a bőrömben.(szülés után szörnyen néz ki a hasam,combom)És folyton hozzá mérem magam.Ő miért jobb,miért olyan fontos neki hogy ezért nekem okoz fájdalmat.

Tudom én vagyok a hülye,már az első ilyennél menekülni kellett volan,de naívan azt gondoltam hogy ez egyszeri dolog lesz.

De most itt vagyok mint egy lelki roncs és nem tudom merre tovább.

A vicc az egészben hogy elméletileg hamarosan esküvő.De így hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook