Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki társ fórum

Lelki társ (beszélgetős fórum)


1 2
10. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Edd0752c1e)
2015. aug. 19. 21:37

Talán el kéne gondolkodnod, hogy miért vagy 10 éve, akiről úgy beszélsz, hogy nincs köztetek összhang meg minden. Erre kellett vele maradnod 10 évig? Szerintem neked az új ismeretség amolyan ugródeszka gyanánt funkcionálna, ha érted mire gondolok.


A lelkitárs pedig nem kötelező, hogy a párod legyen, vagy beteljesedett szerelem legyen. Nagyon is sok lelkitárs kapcsolat egy mély barátság és nem lesz belőle szerelem vagy szex. De életük végéig kísérik egymást. Te meg nem tudsz elvonatkoztatni, ne haragudj, azt gondolom, hogy csak azzal az ürüggyel tudod elengedni az egyik f..., hogy már megfogtad a másikat. De elegánsnak érzed, hogy ezzel a szóval "lelki társ" dobálózol, mintha ez egy jó kifogás lenne.


Ha kicsit gondolkozol és vársz, talán lenyugszol és sikerül majd tisztábban látnod.

9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Edd0752c1e)
2015. aug. 19. 21:28

Akár az is lehet, hgoy ikrek voltatok.

Nekem is van egy barátom (csak barát), akivel évek óta lelki társak vagyunk. Megérzi, ha valami bajom van, volt, hogy egyszerre hívtuk fel egymást és foglalt volt a telefon.

Mi egyáltalán nem vagyunk egyformák, mégis olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást, és soha nem fogunk teljesen elszakadni egymástól, mindig tudnunk kell, mi van a másikkal.

Én is sokat gondolkoztam azon, hogy lehet, hogy egy előző életünkben talán testvérek voltunk.

8. dfb934c749 (válaszként erre: 1. - Edd0752c1e)
2015. aug. 19. 20:02
Ne kattogd túl a dolgot. Ha tényleg minden rendben otthon,akkor mindegy,hogy férfi az illető vagy nő,örülj neki,hogy gazdagabb lett az életed egy ilyen Emberrel.
7. edd0752c1e (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2015. aug. 19. 19:53
Nem. De ha letezik elozo elet , akkor szerintem ikrek voltunk:-)
6. edd0752c1e (válaszként erre: 3. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 19. 19:52

Hat igen, eleg nagy zur van a fejemben.

Az a baj, hogy magammal hasonlitom ossze, illetve a parom is mondja, hogy ugyanolyanok vagyunk, egyformak, csak az illeto fiuban en meg lanyban.

Mi nem vagyunk tokeletesek. Sokszor ugyanugy ugyanazokkal a tettekkel bosszantjuk fel a paromat.

Viszont a parom tenyleg tokeletes, komolyan nincs vele problema.

A srac is felnez ra, tiszteli, ugyanugy, mint en.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Edd0752c1e)
2015. aug. 19. 18:54
Totya mondta, balhé lesz.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Edd0752c1e)
2015. aug. 19. 18:49
Nem lehet, hogy tesók vagytok? :)))
2015. aug. 19. 17:55

Boldog párkapcsolatban élsz...

Ha már két embert így összehasonlítasz, akkor már zûr van a fejedben.

2015. aug. 19. 17:15
Ne bonyolódj bele.
2015. aug. 19. 17:13

Mivel ezt az erzest senkivel sem tudom megbeszelni, kivancsi lennek, mas hogy kezeli az ilyen helyzetet.

Tudni kell rolam, hogy evek ota boldog parkapcsolatban elek, szeretem a parom es fontos is szamomra.

Majdnem 10 eve vagyunk egyutt, soha meg csak felre sem neztem, es eszembe sem jutna megcsalni.

Viszont kb masfel eve megismertunk egy sracot, akivel nagyon jo baratok lettek. Termeszetesen en is tobbszor mentem veluk ide-oda, birtam a srac stilusat mar az elejetol fogva.

Kb fel eve erzem, hogy egyre kozelebb kerultem hozza, lelkileg. Nagyon hasonloak vagyunk, ranezesre akar testverek is lehetnenk. Szokasaink, felfogasunk, tulzott allatszeretetunk, izlesunk, beszedstilusunk, sot meg az alvasi szokasaink is ugyanazok. A parommal teljesen masok vagyunk. Parommal ritkan fejezzuk be egymas mondandojat, ezzel a sraccal meg mar tobbszor ugyanazt mondtuk egyszerre. Akar egesz mondatokat is.

Egyaltalan nem ertem, mi ez. Ha ramnez, teljesen erzem, hogy belemlat. Nagyon gyakran nez melyen a szemembe, szinte osszekapcsolodik olyankor velem.

Termeszetesen eszebe se jutna, hogy en vonzodom hozza. Az esete sem vagyok, tehat o lehet, eszre se venne mas helyzetben.

Szoval az o reszerol a szerelem teljesen kizart, ebben biztos vagyok.

En pedig ossze vagyok zavarodva, mert nem tudom, mi ez az uj erzes. Miert vonz ennyire a lelke?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook