Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki segely! Segitsunk egymasnak! fórum

Lelki segely! Segitsunk egymasnak! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 12. 12:47
Sajnos nem elte tul...
2010. ápr. 3. 22:39
Jaj,vigyazz nagyon,egy csaladi baratunknak most volt motor balesete 28-an,nagyon rossz allapotban van. Csak ovatosan a mocival,mert az autosok nem figyelnek ratok,sajnos:( Mondj egy imat egy ismeretlenert,szuksege van minde segitsegre,hogy tulelje:(
2010. ápr. 3. 14:43

szia

én is lusta vagyok

most voltunk egy motoros összejövetelen

2010. ápr. 3. 10:44
vagyis lusta tetu stilusban :))))
2010. ápr. 3. 10:42

Jo reggelt ! :* Keszul a husveti menu?

Nalam lassu tempo van..lusta tetu style:))))

2010. ápr. 2. 23:39
jó éjt:DD
2010. ápr. 2. 23:37
Csodak vannak,bizz benne! Puszi,jo ejt!
2010. ápr. 2. 22:42

lehet, hogy igazad van

de hát az évek kiszívták az összes erőmet

elfogyott nincs tovább


megyek aludni

puszi neked kedves

és szorítok, hogy jöjjön össze a baba

2010. ápr. 2. 22:31

Egy cipoben jarunk,en is kozel 1 eve varom a csodat,viszont a golya meg nem jar felenk...

Hiszek a sorsban,viszont azt vallom,mindenen lehet javitani. Nem fogadom el a rosszat ;) Te se add fel soha ,hogy egy edes kis csoppseg anyanak szolithat valaha!

2010. ápr. 2. 16:51

szia

nálam egész más problémák vannak

babát szeretnénk de nem jön, évek óta

kezdem úgy érezni, hogy nem azt a sorsot szánta nekünk a nagyfőnök

hiszed, hogy a sorsunk előre meg van írva?

6. cicamica85 (válaszként erre: 5. - F3ef182e14)
2010. ápr. 2. 16:37
Szia Zsivanyka! ;) En mar lezartam magamban a komoly dolgokat,csaladi problemaim voltak. En ugy oldottam meg,hogy egyszeruen teljesen elhanyagoltam azokat a szemelyeket,akiknek nem vagyok eleg "jo". Nalad mizu ? :D
2010. ápr. 2. 00:38

szia

még egy szemetes ládát is kell üríteni

neked van kivel beszélni?

én szívesen beszélgetek veled akármiről

csók Angi

2010. ápr. 2. 00:19
Sziasztok! En mar ugy gondoltam ez senkit sem erdekel,igy reg nem neztem be ide. Engem egy olyan embernek tartanak,aki jol tud "hallgatni". Ezert ugy gondoltam,lehet ismeretlenul segithetek masokon,akar egy jo szoval tanaccsal. Ezutan is szivesen allok rendelkezesetekre! Millio puszi! Szandi
2010. márc. 26. 15:25
Kedves első hozzászóló szeretném megerősiteni az állitásodat. Megyek az utcán és egy nő jön velem szemben az unokájával és rögtön elkezd nekem panaszkodni kiönteni a szivét. hogy a férje miféle egy ember vállalkozásba fogott és a lakásuk emiatt elveszett és albérletbe kényszerültek. Én akkor láttam őt életemben először és utoljára. Nem tudtam lellenőrizni, vajon igazat mondott e vagy sem. A másik lehetőség én voltam véletlen a közelben és úgy érezte valakivel jó volt beszélgetni. Figyelmesen végihallgattam aztán kivántam neki mindenjót és elbucsuztam tőle. Én is mély szociális érzésű személy vagyok. Üdv.Ágnes
2. tamaryn (válaszként erre: 1. - Cicamica85)
2010. márc. 22. 16:36
meglepő,hogy erre nem lenne szükség?a panaszkodásra?hmm.akkor viszem magammal tovább..
2010. febr. 25. 02:50

Altalaban barataim "lelki szemetesnek" hasznalnak,ami nekem jo erzes,hisz egy picit segithetek... Arra gondoltam miert ne segithetnenk egymasnak egy kis biztatassal?

Igy kezdem en...segithetek valakinek,hogy kiontse a lelket egy ismeretlennek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook